Turpmāk Windows pietiks ar megabaitiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Turpmāk Windows pietiks ar megabaitiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159632
    samurajs
    Participant

    Microsoft vakanču lapā meklē jaunus izstrādātājus, kuri palīdzētu tā optimizēt Windows, lai tas vairs neprasītu gigabaitus savai darbībai. Š obrīd Windows 8.1 Update 1 ir instalējams uz 16 GB liela diska ar 1 GB RAM, bet tas esot par daudz – ziņo Microsoft News. Atbilstoši Windows politikai “mean and lean” tam jāspēj darboties arī ar megabaitos mērāmu RAM.

    Pēc Windows Phone 8 pieredzes tas spējīgs darboties uz atmiņas, mazākas par 4 GB. Bet vēl esot kur iet optimizācijas virzienā. Tā kā nākotnē Windows PC, Windows Server un Windows Phone vietā izlaidīs vienotu universālu operētājsistēmu, optimizācijai ir pirmšķirīga nozīme. Paredzams, ka jaunā bāze parādīsies jau Windows 9 sastāvā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_1398019813_menyupusk_1.png[/img]

    #308128
    Aldis
    Participant

    ob1 Tev vakance! 😀 Pietiks krāt bitcoinus, tiksi Microsoftā un varēsi dzīvot kā niere taukos! 🙂 Beidzot būsi noderīgs pasaulei, un piedalīsies pasaules glābšanas operācijā!

    Un jā, tā gigabaitu būšana ir kāda ir – tamdēļ vien uz pavecākiem PC nevar aiziet prom no XP. Jo optimizēts XP aizņem ap 2GB uz cietņa, tad Windows 7, 8 ap 15GB. Uz kkāda pavecāka laptopa ar 40-60GB cietni tas ir tā kā pa daudz, atveltīt to visu tikai sistēmai.

    [img]https://i.imgur.com/5azQ89v.png[/img]

    Man pat pagājušā gada laptopa modelim uz kura Windows 7 ir arī paredzēts, 320GB cietnis, iedoti sistēmai 65GB, kas vnm. trenkājas ar brīvu vietu no 10-20GB 😀 Iekšā Winda, svarīgākie Program Files, ja es vēl tur games, downloadus, foto, video, un pārējo drazu būtu licis vieta nepietiktu.

    #308129
    richijs
    Participant

    Izklausās pēc sūda uz kociņa (smalkā dāvanu iesaiņojumā 😀

    Reāli es tur redzu mīksto vēlmi uzlikt windowsu uz mākoņa un lai auni priecājas ka winda sver megabaitus un maksā mēneša maksās kā jau ir ar office 365

    #308130
    LooNeY
    Participant

    Vēl mērķi varēja uzstādīt – Flopijā iebāžama OS…. 😀

    Kamēr neatslēgs visādas p0k p0k fīčas kā Aero, Metro u.t.t. 100un1 ”vajadzīgu” spīdīgu UI lietu tikmēr parastajā DVD-R diskā neiebāzt! Vispirms viņiem sev jaizskalo būtu smadzenes un tikai tad jādomā….

    Lai beidzot izstudē Linux/Ubuntu kodu un tad redzēs kā jātaisa OS kura sver mazak par 1gb .iso fails… 😀

    #308131
    nevertell
    Participant

    Lūnij, tu tač dauns esi.

    #308132
    msh
    Participant

    Baigi labi, vismaz beidzot kaut kāda atgriešanās pie realitātes…

    #308133
    nevertell
    Participant

    Padročī vēl uz saviem 2 gigabaitiem un pastāsti man vēl, cik ļoti tev nevajag neko vairāk.

    #308134
    Aldis
    Participant

    Lūnij – MenuetOS? 😛

    #308135
    VaiEsiLabs
    Participant

    Tad jau uzreiz liekam Windows 3.1 un laižam kaut no floppy diska 😀 Par vīrusiem pat nebūs jāuztraucas vairs. Vai vēsture atkārtojas..

    #308136
    msh
    Participant

    Es nezinu ko tu lieto, bet tas laikam ir kaut kas labs. Kādi divi gigabaiti, kur tu redzi dajebko ar diviem gigabaitiem? 😀

    #308137
    Y
    Participant

    “Š obrīd Windows 8.1 Update 1 ir instalējams uz 16 GB liela diska ar 1 GB RAM

    Bet lietojams? 😀 ha, iepūt dirsā.

    #308138
    nevertell
    Participant

    Labi, ne 2 gigi atmiņas, bet dzelži, kas ir lēnāki par vecajām konsolēm.

    #308139
    msh
    Participant

    Ko tad tu sauc par “vecajām konsolēm”, tad jāprasa? 😀 Man te ir pārītis xkastu un PS2, pīšļi ar tik vājiem dzelžiem manā īpašumā ir palicis tikai viens gabals. Ja tev mana gigabute liekas kaut kas vājš un ka man vajagot kaut ko vairāk – nu piedod, vienīgais kam man būtu vajadzīgs kas vairāk – lai apmierinātu vēlmi uzspēlēt kādu GTA4 – ā, nu laikam jau GTA5 arī ir iznācis. A priekš kam ikdienas lietošanai ko vairāk?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā