Linux ws windovs

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Vai esat lietojis Linuxsistēmu ilgāk par nedēļu.

22
71%
9
29%

Total votes: 31

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11
Reputācija: 0

Post no jonjs » 14 Jūl 2013, 19:29

Tivim gan grūti gājis ar to Linux. Teikšu tā ja jaunāks tas Linux, jo mazāk problēmu. Labi es sāku 2009. tajā gadā un mani pārsteidza, ka viss strādā. MAN VIENKÄ€RŠ I PAVEICÄ€S, bet ne vienkārši arī laikam. Mazbiku Google tante, mazbiku domāšana un viss bija. Nav tik traki ar to LINUX. Mājās točna nē. Te lasīji, ka viens esot atteicies, no Linux jo mp3 un visu pārējo padarīšanu nebija spējīgs uzstādīt. Nu tā arī gadās, bet vispār jau tas ir 2 minūšu jautājums mūsdienās. Aj labi.
Kā jau teicu man mājās Windows ir tikai tāpēc, ka nav jaunāko spēļu, visu pārējo Linux brālība jau sen ir aprakstījusi iekš to INTERNET :).
Par printeriem paturpinot ļoti iespējams, ka man vienkārši paveicās, jo kā te ALDIS teica agrāk, tad ar ļoti vecu datoru, ar ļoti vecu skaņas karti arī man bija problēmas iekš Linux, jo nebija skaņas draivera šādai kartei un nebija tāpēc, ka tie ražotāji Linux neatbalstīja. Starp citu tā laikam bija viņu "gulbja dziesma" jo šāda ražotāja skaņas kartes es vairs neesmu manījis. Un pie vainas nav viņu necieņa pret Windows, Mac vai Linux pie vainas ir tas, ka viņu biznesam acīm redzot nepietika naudas, idejas vai kas tur vēl un viņu vairs nav tirgū. Tāda tā dzīve. No sevis pateikšu, ka BEZ JOKIEM, LINUX uzlikt mūsdienās uz datora, neķerot kreņķi par draveriem, laiku un visu pārējo aizņem kādas 30 minūtes. Windows 7 no nulles? Pats samērā nesen liku, Kas ir licis bez draiveru diska u.t.t. nemelojiet pasakiet kā ir!!!
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

Brutto
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 508
Pievienojies: 14 Nov 2009, 13:46

Post no Brutto » 14 Jūl 2013, 19:53

Viņš to uz aoma komentu attiecināja.

valters.vasilis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 191
Pievienojies: 01 Jūn 2012, 21:22

Post no valters.vasilis » 16 Jūl 2013, 17:50

-bilde dzēsta-

/shady/

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 16 Jūl 2013, 17:59

Tik pat labi uz mana viena no laptopiem, pagājušā gada modelis. Nav priekš XP draiveri..
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2598
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 16 Jūl 2013, 20:48

Te kāds ir nojūdzies. Moderi, lūdzu, iztīriet topiku un pie vina arī to **dritvai kociņ** vasiļisu nobanojiet, visam ir savas robežas.
viegls rokenrols pa radio

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 17 Jūl 2013, 08:17

JA?!
Vai arī tu 1kārši nejēdz uzinstalēt?!
DAVAI LAPTOPA MODELI !

Pievienot atbildi