Samuraja filosofiski-psihodēliskais specveltījums piektdienai

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Samuraja filosofiski-psihodēliskais specveltījums piektdienai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161351
    samurajs
    Participant

    #320382
    Kualds
    Participant
    #320383
    APOC
    Participant

    Dzimšanas diena un neviens neapsveic or whats the story?

    #320384
    3dgardum
    Participant
    #320385
    samurajs
    Participant

    Nenē – ja būtu dzimšanas diena, tad kāds noteikti uzdāvinātu saplēstu balonu ar zīmīti DAUCT LAMU DZIŠ INDIN DINĀĀ! Bet neviens tā arī neizprot samurajisko filosofiju 😀

    #320386
    shady
    Participant

    Š itas ir labs, kā naglai uz galvas! 😀

    #320387
    janculis
    Participant

    Laikam problēmas ar vecenēm

    #320388
    samurajs
    Participant

    Atkal garām… manai blondīnei ne vainas 😀

    #320389
    Aldis
    Participant

    Galvenais noveeleejums lai tie degunputni nejauc gaisu, jo gaisa shaa kaa ta maz, ja caur Riigas centralstacijas centraalo peronu tuneli iziet cauri bomzis… kas zin kur vinju celji vediis… sha ka taa aizvediis uz to vietu, kur veezhi ziemo… tad par tiem veezhiem… [sapratu ka darba kompim nafik nav garumziimes, bet ja grib postet internetos, laikam tomer vajag]

    #320390
    Y
    Participant

    “Es vispār esmu ļoti labsirdīgs, gribu aiziet pensijā, atpūsties no visa un audzināt un mīlēt savus iecerētos jaundzimušos.

    Bet liktenis nebeidz sagādāt nebaltas dienas, pilnas ar idiotiem, kas aizsit dienas ar problēmām, neatliek laika ieplānot nākotni ar bērniem.

    Brīžam gribas saķert zobenu un nocirst kādam galvu, fantazējot… Un tā nu es stāvu vientuļš Tēva dienā. ”

    This is my design.

    #320391
    Crow
    Participant

    За Вами уже выехали.

    #320392
    dexsters
    Participant

    Risinājums-sev apkārt salikt granātas un pie gredzena piesiet zīmīti ar uzrakstu ,,ja esi mudaks-neaiztiec,,Mudaks nodomās-es taču neesmu mudaks un….

    #320393
    Nelabojams
    Participant

    Samurajam labs tepiķis… vai varbūt tatami… jāpamēģina tatami papīpēt.

    #320394
    samurajs
    Participant

    Visi te domā nezin ko 😀 Vnk piektdien baigais ciklons nāca virsū, kas arī izraisīja pārdomas par mudakiem un trusīšiem. Bet nu ciklons un piektdiena ir projām, un viss čikiniekā. Tikai mudaki joprojām aiz stūra paslēpušies… [img]https://notepad.lv/userpix/28_trollface_2.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā