Page 1 of 1

Sievietes kuņģa dienasgrāmata

Posted: 15 Mai 2009, 21:32
no samurajs
Pirmdiena

Rīts
Tāāāā: Apģērbās, izgāja no mājas un vilkās uz darbu. Bet kurš brokastis ēdīs? Kur ir mana biezputra? Aha, nu ja, papīpē vēl: Es tev tūlīt nelabumiņu uzsitīšu! Nu-slikti, ja? Nav ko pīpēt ar tukšu kuņģi! Kas vispār notiek?

Diena
Ä€āā - nu skaidrs - sestdien viņai likās, ka viņai ir celulīts un no pirmdienas mēs esam uz diētas. Vai man kāds jautajā? Nu nē - es tev neesmu izmēģinājumu trusis, ar kuru var taisīt eksperimentus! Ieslēdzam vidēja stipruma burkšķēšanu. EEEE: nu nē - savu kefīriņu, skaistulīt, iebāz, nu tu jau zini, kur... Pastiprinām burkšķēšanu, pievienojam skaņas efektus...

Vakars
RĪT GRIBU! GRIBU RĪĪĪĪĪĪĪT! DODIET ĒDIENU! GRIBU CŠªKAS KARBONÄ€DI!!!!! RĪĪĪĪĪĪĪT!!! Te tev nu bija gulēšana. Neaizvēršos, pati muļķe - esmu izsalcis! Gribu ēst - saproti?! Man ne līdz tavai diētai. Es. Gribu. Ēst. Nu pamēģini, pamēģini man te aizmigt. O - biešu zupiņu tagad ar krējumiņu...

Otrdiena

Rīts
Tā. Turpināsi mani mocīt, ja? Es atkal palikšu bez putras, ja? Tavu kāpostlapu barības vads jau no izsalkuma saplosīja, līdz kuņģim nemaz nenonāca! Nu man arī idiote trāpījusies...Visu nakti apskaudu amerikāņu kuņģus.

Diena
Mani spēki ir izsīkuši, sūtu impulsus uz smadzenēm, smadzenes šos impulsus sūta uz pakaļu: no pakaļas neviens vēl nav atgriezies...! Ko darīt? Atkal kefīrs. CIEST NEVARU KEFĪRU!

Vakars
Burkšķu no visa spēka - nulle uzmanības, idiote.

Nakts
Un vēl ir garšīgi, ja jaunos kartupeļus apcep saldajā krējumā.. tā - ar brūnu garoziņu...un krējumiņu...vai teiksim sēnītēm.. Ļoti garšīgi var uztaisīt...brrrrr

Trešdiena

Rīts
Iekrita maz mazlietiņsalātu - tak aug uz zemes tāda draņķība...Jau sāku aizmirst putras garšu - kaut kas maigs, silts bllllllllllllrrrrrrr.

Diena
Urāāāāā! Kefīrs! Kefīriņš!! Gribu vēl! Neņem nost aaaaaa! VĒL KEFIIIIRU! Vakars. No manis vairs nekas nav palicis pāri. Mazā iegurņa kauli par mani ņirgājas. Esmu izkaltis un sarāvies. Knapi pārstrādāju divus redīsus, sāku zaudēt kvalifikāciju.

Nakts
Lūk - atceros, kad mēs dzīvojām pie vecākiem - katru vakaru deva zupu! Un salātus! Un "otro" ar gaļu un garnīru - mēs ar tēta kuņģi divatā kurkstējām no laimes.. eh, kas tev lika sākt patstāvīgu dzīvi!

Ceturtdiena

Rīts
Vismaz ja nepīpētu! Piedod, dārgā, es tā negribēju - tak nekas patiesībā - esmu tukšs, uznāks slikta dūša un ātri pāries. Bet kur mans dienišķais salātiņš??! KUR SALÄ€TS? Murgs!

Diena
Lieliski - kefīrs! Vajag tevi nedaudz lēnāk gremot, citādi līdz rītam sēžu te viens kā muļķis.

Vakars
Runāju ar zarnām - viņi tur visi pilnīgā šokā, saka, ka rezerves sāk beigties. Nu tā tak nevar - pēdējo atņemt! Vai, vai - uzmanīgāk! Tādas lielas plūmes - un visas man?! Eju gremot!

Nakts
Fui, šitās plūmes! Fisu uzfūš, nevavu sagvemot, gvūti..hm...viss piedodiet, zarnas - nosūtu jums, ko varu - tālāk tieciet pašas! Jūsu tur ir astoņi metri, bet es tikai viens.

Piektdiena

Agrs rīts
Sēžam tualetē, atvadāmies no plūmēm.

Rīts
Traks var palikt! Es dabūju jogurtu! Varbūt plūmes būs viņai iegrozījušas smadzenes?! Biežāk tā būtu! Uuuj - kā pusdienās gribētos kartupelīšus! Ar vistiņu.

Pusdienas
Kefīrs. Nu tad še tev litrs kunģa skābes par to!

Vakars
Sēžam restorānā ar kaut kādu veci un ostam svešu pārtiku. Nu! Nu saņemies! Pasūti sev kaut ko!!! Mēs visu nedēļu neko neesam rijuši! Klusu! Viņš viņai pateica, ka viņa ir stipri novājējusi! Ka viņa var ēst, ka labi izskatās. NU! Oho - gudrs tas vecis! OOOOO - tūlīt dabūšu ēst!

Vēls vakars
Bu - burlll... kaut kas manī sajaucies...kas tad mums te ir - sēnītes, aaa...ik un martini.. ooo šņabītis...cienu...vai, cik labiiii! Aknas - aizverieties - viss tiek kontrolēts!

Nakts
Ar Dievu, sēnītes! Ar Dievu, šnabīti! Kaaartupelīši! Aaa - cik daudz mantas aiziet postā! Oho, minerālūdentiņ- nāc nu šurp! Mēs esam uz diētas!
:D

Posted: 15 Mai 2009, 21:41
no ob1
Labs. Nolasīju skaļa balsī, lai mans kuņģis arī dzird. (Apvelties esmu sācis sēžot pie datora, esmu uz diētas).
:D

Sieva tikko izlasīja. Teica, ka jānoraksta ko tā dāmīte tur ēda - jauna diēta!
:D