Filmas uz DVD caur USB flešu

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Filmas uz DVD caur USB flešu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154847
    rodgerz
    Participant

    Sveiki vīri.

    Tātad esmu iecienījis skatīties uz sava DVD pleijera (lētais jau ir, bet savu funkciju pilda) seriālus un filmas caur USB flešu. BET… Tagad netā parādījušies dažādi HDRipi un BDRipi un citi dažādu izšķirtspēju video. Tos pleijerītis atsakās spēlēt. No kā ir atkarīgs ko šis būs ar mieru lasīt un ko nē?

    #275119
    Stormbird
    Participant

    Gan jau ka tavam DVD kaut kāds kodeks pietrūkst, citiem var kaut kā ielādēt no mājas lapas caur flashu…

    #275120
    nevertell
    Participant

    Nemāk un nevar viņš atkodēt augstas kvalitātes video. Hārdvāre ir par lēnu, softvāri nav pat centušies tādu likt.

    Ja vēlies tādus skatīties, pērc BD pleijeri. Vai kompi.

    #275121
    rodgerz
    Participant

    Nu skaidrs paldies par info. Drīkst lūgt linku uz kādu daudz maz jēdzīgu pleijeri, kurš tiktu galā ar šo uzdevumu?

    #275122
    Chr1s
    Participant

    WD media plejiers

    #275123
    rodgerz
    Participant

    Īstenībā vajag padomāt vai man disku pleijeris ir vajadzīgs jeb šāds risinājums. Paldies.

    #275124
    m_janis
    Participant

    Nu HD un BD ripi, visticamāk, ir mkv faili – neviens DVD pleijeris tos nesapratīs. Vai nu pārkodē uz DVD vai DivX (attiecīgi zaudējot kvalitāti), vai pērc kaut ko no BD vai WD pleijeri.

    #275125
    rodgerz
    Participant

    Tur tā lieta, ka es tieši runāju par *.avi failiem. kuri dīvainā kārtā neiet…

    #275126
    m_janis
    Participant

    Nu vispār avi ir tikai konteiners, kurš var saturēt velns zina ko, tā kā pleijeris var konkrētu kodeku nesaprast. Noskaidro, kādus kodekus spēlē un kāds ir failiem, kurus nespēlē un pārkodē (jo nez vai pleijeri varēs apgreidot).

    https://www.headbands.com/gspot/

    Bet ja darīšana ar HD (720p vai pat 1080p) – glābs tikai pārkodēšana uz ko švakāku.

    #275127
    romajo
    Participant

    Man domāt, ka tavs flešs vienkārši nepavelk. Ieraksti to filmu diskā, tad redzēsi vai pleijeris ņem pretī vai nē. Man jau pietiek ielikt flešā filmu ar 6 kanālu skaņu, kad viss sāk raustīties un met filmu uz sākumu, kur nu vēl augstas izšķirtspējas video, laikam vispār nerādītu.

    #275128
    nevertell
    Participant

    Nu nevilks neviens DVD pleijeris HD, no tā jēga ar nekāda nebūs, ja nav savienots ar hdmi ar televizoru.

    #275129
    rodgerz
    Participant

    Lab jāsāk pētīt kāds niknāks pleijerītis un būs jau labi

    #275130
    msh
    Participant

    Nevis tā tava miesa ir bremze, bet gan tavs lētais sūds, kuram ir USB 1.0, kurš, kā jau mēs visi zinām, ir ar ātrumu, kas ekvivalents 0,7 dvd reizēm jeb 7 CD reizēm.

    #275131
    MCBoss
    Participant

    Cable “PC to TV” vel varētu būt varbūt variants…

    #275132
    rodgerz
    Participant

    Tik glups es nav, bet tāds variants man neder.

    #275133
    Chr1s
    Participant

    Jep, es arī kādreiz tā darīju, rija visu. Izmantoju gan citu progu.

    https://www.free-codecs.com/avi_fourcc_code_changer_download.htm

    #275134
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mans DVD no fleša spēlē failus, kas nepārsniedz 2GB. Kolīdz ir vairāk, tā nekas nenotiek.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā