HDD savienot ar TV

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV HDD savienot ar TV

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155065
    YeaX
    Participant

    Tātad ir doma nopirkt ārējo cieto disku. Kuru pieslēgtu pie PC, bet gribētos lai ar vēl vienu usb vadu pie TV (vai vispār ārējam cietajiem ir 2 usb ligzdas?) tad nu sanāktu, ka novelku filmu un uz TV mierīgi skatos, bez nekādiem FLASHiem. Varētu veselu bibliotēku glabāt, a ja nu uznāk vēlme baigi skatīties. 🙂

    Vajadzētu izskatīties kaut kā tā

    PC — usb vads — HDD — usb vads — TV

    Vai tas ir iespējams, vai varbūt ir kādas citas alternatīvas?

    #276460
    WordPad
    Participant

    Nav ne jausmas…

    #276461
    YeaX
    Participant

    njā, tu man tiešām palīdzēji..

    #276462
    WordPad
    Participant

    Vienmēr laipni!

    #276463
    Ceplis
    Participant

    Š ādā veidā nesanāks. Tad vajag tīkla HDD un TV ar iespēju atskaņot no tīkla (tādi ir!)

    #276464
    YeaX
    Participant

    bet ja jau no flasha viņs man atskaņo, kāpēc tad no LIELÄ€KA nevarētu? lan ieeja arī ir, bet tā man liekas tikai lai varētu atjaunināt programmu.. un vēl itkā tv ir kaut kāds allshare, mošk ar šito kaut ko var darīt?

    #276465
    deivs001
    Participant

    Atvieglo mums dzīvi un pasaki konkrētu TV modeli, ja pats nevari atrast tā iespēju listi.

    #276466
    YeaX
    Participant

    samsung UN40C5000QF

    #276467
    Ceplis
    Participant

    Tur taču ir DLNA! Izmanto tīkla disku, vai nošārē datorā mapes ar vajadzīgo saturu.

    #276468
    YeaX
    Participant

    nu nē, tad jau datoram jābūt ieslēgtam, kā tas izskatīsies pa nakti skatos TV un dators vēl blakus rūc, nu nebūs smuki.

    #276469
    Ceplis
    Participant

    TĪKLA HDD!!

    #276470
    YeaX
    Participant

    apgaismo mani..

    #276471
    msh
    Participant

    Normāli cilvēki datoru ārā neslēdz 😀

    #276472
    deivs001
    Participant

    Ir kastīte, kurā atrodas HDD, to kasti var pieslēgt LAN’am. Iekšējam tīklam. Tad to var izmantot gan kā ārējo datu glabātuvi datoram, TV.

    NAS sistēmas

    #276473
    YeaX
    Participant

    labi tik daudz sapratu, bet vai tad tas nav tas pats kas ārējais cietais? ja nav tad kāds izskatās un cik maksā?

    nu pastijos tos datu glabātājus.. baigās cenas.. cerēju tikt cauri pa lēto 🙂

    blin, nu man vēl jo projām ir nemiers, kapēc lai es nevarētu pieslēgt ārējo cietni caur usb teļukam, cik saprotu viņime nekādi draiveri nav vajadzīgi un teļuks atbalsta ntfs un fat failu sistēmas..

    #276474
    m_janis
    Participant

    Nu, ja nedaudz virs Ls 60 priekš tevis ir “baigā cena” – tad jau nekā 😀

    Kas vainas, piemēram šim ?

    Jā un ārējo HDD protams, var pieslēgt TV, ja tas šādu pieslēgumu un failusistēmu atbalsta. Bet – ne vienlaicīgi pie diviem agregātiem pa tiešo.

    Nezinu vai darbojas ar TV, bet eksistē tāda lieta kā USB Data Switch – varbūt sanāk.

    #276475
    YeaX
    Participant

    pastiec cik tieši tāds pac maksā ābolveikalā 😀

    https://www.aboluveikals.lv/index.php?zoomid=1534

    bet nu ja pieņemsim man ir šitāds, tad man akal vajag rūteri, ja man vajag rūtieri tad teļukam atsevišķi jāpērk tas wifi kas nemaz nav lēts

    https://www.samsung.com/us/video/tvs-accessories/WIS09ABGNX/XAA

    + gan jau ka vēl kaut kas vajadzīgs, nu kaut kādi vadi..

    #276476
    m_janis
    Participant

    Kāds, pie velna WiFi ? HDD > Svitch > viens kabelis uz TV, otrs uz PC. Viss. Bet, kā teicu, nezinu, vai šāda sistēma darbojas ar TV.

    https://www.usbswitch.com/

    #276477
    YeaX
    Participant

    Ä€.. nu tad no sākuma kaut kur jāizrok cietnis, tad jau kaut ko sadomāšu tālāk, par tādu swichu nebiju aizdomājies, bet nu varbūt ir cietie uzreiz ar 2 usb ligzdām.

    #276478
    BERILS
    Participant

    Esmu anormāls 😀 😀 !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā