Notepad – 100 dienas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Notepad – 100 dienas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145883
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/images/76332Sosumi_logo.jpg[/imgl] Paliek 100 dienas, kopš Notepad.lv forums darbojas, un šis ir atskaites punkts, kad varam atskatīties uz paveikto. Tāpat, kā tas pieņemts ar Ministru Kabinetu – tagad arī mūs drīkst kritizēt un pelt (pamatoti, protams!) Un mūs drīkst arī slavēt…;)

    Kas jauns parādījies Notepad.lv?

    – lai palīdzētu rakstu un tēmu autoriem, ieviests advancēts tekstu apstrādes panelis. Tajā var ne tikai daudzveidīgi formatēt uzrakstīto, bet arī pievienot audio/video failus.

    – uzlabots RSS lasītājs

    – ērta wap versija (lai gan ar OperaMini skatīt vēl ērtāk)

    – jauns hostserveris, visai ātrs un apjomīgs

    – daudz interesantu rakstu (lielie portāli skaita ziņā atpaliek)

    Tad nu šeit administrācija uzklausīs lietotāju domas par Notepad.lv kvalitāti, ņems vērā kritiku un ieteikumus. Ja kādam ir arī kādas jaunas idejas un priekšlikumi – laipni lūdzam!

    #169202
    doInsky
    Participant

    Malači, tā turpināt! Vēl tikai vajag vairāk aktīvu lietotāju un būs pa pirmo…

    #169203
    Sid
    Participant

    Jap, te ir akūts lietotāju trūkums, imho vajag vairāk reklāmas un tad būtu labi 🙂

    #169204
    zhagis
    Participant

    samurajs wrote:

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/images/76332Sosumi_logo.jpg[/imgl]

    – daudz interesantu rakstu (lielie portāli skaita ziņā atpaliek)

    Un Tu domā,ka skaitam ir liela nozīme?

    Uzskatu,ka trūkst daudzveidības.

    Vienu brīdi ieciklējamies uz linux.

    Publika pagaidām pasīva.

    Centībā lapsai un citiem neko pārmes nevar.

    tikai nobruņojieties ar pacietību.100 dienas ir pupu mizas.

    #169205
    samurajs
    Participant

    @zhagis: Saprotu, ka optimāli būtu rakstu kvantitāte + kvalitāte reizē:) Daudzveidība būs tad, kad būs vairāk rakstu autoru. Publikas pasivitāte – tas ir fakts, bet arī citur patlaban atslābums, vasara galu galā… :party:

    #169206
    Tvinky
    Participant

    Publikai patīk paķīvēties savā starpā nevis risināt problēmu ;( Nezinu vai to ir iespējams risināt.

    #169207
    Foxsk8
    Participant

    Tiesa, varu piekrist, kad vajag labu un spīdošu reklāmu citos saitos. Tas tiks izdarīts. Visvairāk no paša paveiktā darba patīk wap versija.

    wap.notepad.lv

    #169208
    osh
    Participant

    Viss ir vēl vienkāršāks par cirvja uzbūvi. Administrācijai vajag vairāk spamot citās vietnēs, reklamējot notepadu.

    Shady, piemēram, IRCā to dara diezgan aktīvi [img]https://www.gign.lv/forum/style_emoticons/default/new_silly.gif[/img]

    #169209
    Foxsk8
    Participant

    Ar spamošanu tu aktīvus lietotājus nedabosi tik labi, kā peim, ka tev kāds iesaka šo adresi. Tev piemēram patiktu, kad tu atvērtu draugus, vai savu epastu vaļā rādītos notepad.lv reklāmas, vai spams? Domāju, ka nē. Vajadzētu uz kādām pāris nedēļām kādā no populārākajiem lv trakeriem ievietot notepad.lv banneri lielākā izmērā. Jo kā zināms, cilvēku tur ir ļoti daudz.

    #169210
    Tvinky
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ar spamošanu tu aktīvus lietotājus nedabosi tik labi, kā peim, ka tev kāds iesaka šo adresi. Tev piemēram patiktu, kad tu atvērtu draugus, vai savu epastu vaļā rādītos notepad.lv reklāmas, vai spams? Domāju, ka nē. Vajadzētu uz kādām pāris nedēļām kādā no populārākajiem lv trakeriem ievietot notepad.lv banneri lielākā izmērā. Jo kā zināms, cilvēku tur ir ļoti daudz.

    Un kā zināms cilvēki tur meklē kaut ko citu, nevis reklāmas 😉

    #169211
    Foxsk8
    Participant

    Arī fakts. Parasti tādas reklāmas tiek bloķētas, no lietotāju puses. 😀

    #169212
    osh
    Participant

    A es šito vietni atradu, izlasot kaut kādu pusspamu, kur bija minēts, ka šī ir sakarīga lapa.

    Par to, vai tā bija taisnība, man grūti spriest pagaidām, bet piereģistrējos, jo patika tā ievirze uz OSS pusi.

    #169213
    preddetor
    Participant

    osh wrote:

    A es šito vietni atradu, izlasot kaut kādu pusspamu, kur bija minēts, ka šī ir sakarīga lapa.

    Par to, vai tā bija taisnība, man grūti spriest pagaidām, bet piereģistrējos, jo patika tā ievirze uz OSS pusi.

    Kaada sakritiiba! Es arii! 😀 Bet neatceros kur…

    #169214
    shady
    Participant

    Es nespamoju – es iesaku – it īpaši labi, ja var iedot vēl problemai linku uz attiecīgu rakstu.

    Es neciešu spamu un spams šim saitam nav vajadzīgs – tas tik nodarītu postu, jo būtu negatīva attieksmē.

    #169215
    usins
    Participant

    Vienkārši mums vēl jāaug. 🙂 Kā teica rainis- “Mainies uz augšu!”.

    Bet sākums nav nemaz tik slikts 🙂

    #169216
    Tvinky
    Participant

    Būs vairāk topiku ar problēmām un normāli risinājumi domāju googles tante atvedīs vairāk cilvēku šeit. Tāka laiks vien vajadzīgs un protams tēmas 🙂

    #169217
    Hamlets
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tiesa, varu piekrist, kad vajag labu un spīdošu reklāmu citos saitos. Tas tiks izdarīts. Visvairāk no paša paveiktā darba patīk wap versija.

    wap.notepad.lv

    Jābūt drosmīgam, lai ko tādu nosauktu par wap versiju.

    #169218
    Foxsk8
    Participant

    Kāpēc tu tā domā?

    #169219
    Tvinky
    Participant

    Tur ir WML vispār? Ghm… Vismaz man likās tur html, bet tādai kā mana truba to oper’u nevar nemaz tik viegli dabūt iekša, atmiņas trūkums. Un varu izmantot tikai standarta wap, imho wml. Bet es varbūt kaut ko nesaprotu?

    #169220
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā. Protams vēl wap versija nav pabeigta priekš wml, bet ir tīri uz html. Pie tā vēl tiek piestrādāts. Bet galvenais ka wap versijā ir daudz labu iespēju, ko es neesmu redzējis citiem portāliem. Pat tai pašai datuvei nemaz ielogoties nevar un izveidot tēmu. Bet ir plus ka atbalsta wml.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā