Labs telefons pa lēto

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Labs telefons pa lēto

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145920
    quizzical
    Participant
    #169623
    samurajs
    Participant

    Nokia 3310 no rokas par 5-20 Ls var dabūt, tas ir vēl labāks :rofl: Vells, atdot 159 Ls par kluci no kura var tikai pazvanīt un vairāk neko? Kādam fantāzija neslikti strādā…

    #169624
    osh
    Participant

    Kas jūs abi smadzenes šorīt esat pakaļā sabāzuši?

    Tas savā laikā bija viens no krutākajiem telefoniem vispār un šobrīd vēl joprojām ir vienkārši klasiska vērtība.

    Ibio, ne jau visiem ir vajadzīgs, lai telefonā ir iebūvēts anālais vibrators, 5 dažādu izmēru konservu attaisāmie un sapieru lāpstiņa.

    #169625
    samurajs
    Participant

    Neapstrīdu, ka pēc BBP smadzene sarāvusies čokurā, bet kas mēs mazohisti vai antikvāri esam, ka jāpērk par tādu naudu trubu ar minimālām iespējām? Būtu vismaz ar pāris briljantiem izrotāts, tad nu vēl tā… :rofl:

    Vēl krutāk būtu izmest laukā visus mp3 un CD pleijerus un klausīties plates ar gramofonu, kam tas gulbja kakls… arī tas klasiska vērtība! Un adatiņu laiku pa laikam pret ķieģeli uztrīt 😀

    #169626
    shady
    Participant

    Nuuuuu….3310 tā ir klasika – tam es piekrītu. Es ar pasen vēlējos vienu vecu tel titāna korpusā, jo vnk patīk pēc stila.

    Vienīgais, kas attur pirkt vecu tel = baterija…:/ diemžēl tā ir. Lai arī var nopirkt baču, tas tomēr ir mēsls, kas neko neturēs…

    Bez tam – runājot par plašu atskaņotāju – cik tādi taagd maskā? Ja nekļūdos, tad ap 300ls ++, jo tas tagad pieder pie ekskluzīvās tehnikas.

    #169627
    usins
    Participant

    Viena vērtība man iepatikās- akumulatora darbības laiks- tas man nozīmē ļoti daudz! Pat tagad man telefons ar minimālām iespējām- kamera- nelietoju jo slikta, mp3- nepastāv, amiņa-1mb, krāsainais displejs- jeb nokia 3200. būtu mierā lietot pat vecāku modeli, kam labāks aķītis, bet samērā pieklājīgs izskats un nemaksā pārāk dārgi- virs 80 ls :). es labāk taupu naudu un nopērku kaut ko labāku par mobilo telefonu.

    #169628
    Tvinky
    Participant

    Ja es viņu gribētu un pirktu, tad: 6610I – [ 85.00 Ls ]. Ta ka, lai viņi ar savu veikala un savu cenu iet pupās 😉

    #169629
    quizzical
    Participant

    osh wrote:

    Kas jūs abi smadzenes šorīt esat pakaļā sabāzuši?

    Tas savā laikā bija viens no krutākajiem telefoniem vispār un šobrīd vēl joprojām ir vienkārši klasiska vērtība.

    Ibio, ne jau visiem ir vajadzīgs, lai telefonā ir iebūvēts anālais vibrators, 5 dažādu izmēru konservu attaisāmie un sapieru lāpstiņa.

    tad es labaak 3310, nekaa shito. Un, manuprāt, ja kāds šitādu tagad nopērk pa 156 Ls, ir vai nu kkāds pensionārs kurš izlīdis no meža, vai kāds biezais pa “prikolam” 😀

    #169630
    usins
    Participant

    Manuprāt, ir vēl viens nejēdzīgāks telefons- viena nokia, kura maksā virs 600 ls, bet nav nekādas dižās funkcijas.

    Ja atcerēšos pateikšu modeli.

    #169631
    zhagis
    Participant

    Kas nu kuram vajadzīgs.Man pašam ir bijuši visādi mob.,piebāzti ar visādām figņām.Beigās sapratu,ka man vajag tikai zvanīt.Tāpēc pa diviem aliem dabūju Nokia 3300.

    Ja pazaudēšu-nebūs nekāda bēda.

    Un ir viens liels mīnus visiem man zināmajiem tel.-nav izdomāta ierīce,ar ko normāli alus pudeli ataisīt!!!

    #169632
    shady
    Participant

    +1

    #169633
    usins
    Participant

    zhagis wrote:


    Un ir viens liels mīnus visiem man zināmajiem tel.-nav izdomāta ierīce,ar ko normāli alus pudeli ataisīt!!!


    Ir, ja nemaldos, kkur lasīju… bet laikam kļūdos. 🙁

    zelta vārdi, tāpēc alu dzeru no bundžiņām 😀

    #169634
    quizzical
    Participant

    sony-ericsson T-100 agrāk lietoju, vienmēr izmantoju pudeļu attaisāmā vietā. pēc tam lietoju kkādu tipo “kruto” trubu un konstatēju, ka kas der visam, neder nekam. tagad lietoju samsung C-100 un nav nekādu problemu. vakar pat izkrita no 4. stava loga uz betona, bet tapat vēl strādā

    #169635
    usins
    Participant

    Man kādreiz bija Siemens CX65, itkā labs telefons, bet nu pudeles vaļā vērt varēja, bet vāciņš pēc tam nesmuks bija, arī dabūja noslīkt dīķī- kādi 2m dziļš :D, bet dzīvoja, bet nu pirms 5 mēnešiem nosprāga nabags.. 🙁

    #169636
    quizzical
    Participant

    prikols, tikko tik pamaniiju, ka tai trubai pat bluetooth ir.

    #169637
    normis_161
    Participant

    Man joprojām skapī stāv Siemnes A52 darba kārtībā, bet tomēr Nokia 3310, jo tur varēja vairākas skaņas saglabāt, bet diemžēl tas man samirka laivā, kurā bija ūdens.

    #169638
    zhagis
    Participant

    Quote:

    ja kāds šitādu tagad nopērk pa 156 Ls, ir vai nu kkāds pensionārs kurš izlīdis no meža, vai kāds biezais pa “prikolam” 😀

    Nu pensionārs šito nepirks.

    Prikolam varētu kādu veco labo Nokiju(kam čipu ar visu karti vajadzēja stūķēt iekšā.Pats tādu labprāt iegādātos,bet kur lai ņem normālu akumulātoru?)

    156ls ir par daudz.80ls būtu pieņemami.Man darbā diviem večiem šitādi ir lietošanā.(atkārtoti iegādāti)

    Biznesa klases truba.Nav ne vainas.Vienīgi cena neatbilstoša.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā