Core i7 rekordi. Super Pi 32M un wPrime

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Core i7 rekordi. Super Pi 32M un wPrime

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147587
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/55_phpffkywwam_1.jpg[/imgl]Žurnālisti no interneta vietnes HEXUS kopā ar vienu no Lielbritānijas virstaktētājiem (overklokeri) – Paul Watkinson, kurš darbojas BenchTec komandā (kā vēstīts viņu mājas lapā komanda dibināta 2007. gadā, kas nemaz nav tik sen, bet neskatoties uz to ir pazīstama pasaules mērogā) kas ir vadošā Lielbritānijā un tika izveidota no citu komandu prasmīgākajiem un labākajiem dalībniekiem, nolēma uzstādīt jaunus rekordus ar sistēmu, kas bāzēta uz pagaidām ātrāko galda datoru procesoru. Tātad sistēma tika bāzēta uz Intel Core i7 965 Extreme. Š is konkrētais modelis ir labāks par saviem “brāļiem” no Core i7 ģimenes ar to, ka tam nav bloķēti reizinātāji.

    Jaunais dzelzis tika nokomplektēts ar: ASUS Rampage II Extreme mātes plati, divām ASUS Radeon HD 4870 X2 videokartēm, RAM – 3 Gb DDR3 standarta no Corsair, kuru darbības frekvence ir 1866 MHz, 1200 W jaudīgu barošanas bloku no Thermaltake. Sistēmas sirds, Intel Core i7 965, no 3,2 GHz tika uzdzīts līdz 5,1 GHz robežai, lai iegūtu šādu rezultātu reizinātājs ir bijis jāpalielina līdz 29. Par atdzesēšanu rūpējās šķidrais slāpeklis.

    Testu Super Pi 32M (matemātiskā Pi izskaitļošana ar precizitāti, kur aiz komata ir 32 miljoni zīmes) sistēma veica 7 minūtēs 20 sekundēs, kas pēc ziņu avota ir bijis pats labākais rādītājs tajā dienā. Laikam rekorda uzstādītāji nebija informēti par jaunāko rekordu, kas ir 7 minūtes 2 sekundes, ko uzstādījis cilvēks ar niku FUGGER, šo rezultātu viņš ir panācis ar Core i7 965 Extreme, kura taktsfrekvence bijusi palielināta līdz 5293 MHz.

    Tika veikti arī testi wPrime 32M un 1024M, kas ir kvadrātsaknes izvilkšana no veseliem skaitļiem. 32M režīmā tika fiksēts rezultāts – 4,899 sekundes, 1024M režīmā – 154,254 sekundes.

    [img]https://notepad.lv/userpix/55_102706_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/55_102708_1.jpg[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/mfexpdxiu2iz9yvp4ph6.jpg[/img]

    Avots: 1, 2

    #185968
    Loading
    Participant

    Cilvēkiem nav naudu kur likt. Pssss Bet rezultāti iespaidīgi. Mana kaste, kura priekš manis ir pietiekami jaudīga, noteikti pakārtos pēc šo aprēķinu veikšanas! 😀

    #185969
    Wuu
    Participant

    Un labums no visa sita? Es veco Athlonu no 1,8 lidz 2,2 esmu uzvilcis ,bet labuma tak nav 😀

    #185970
    deivs001
    Participant

    Š is jau ir hobijs. Pielīdzināt var auto veiktspējas palielināšanai. Vaitad ir liela atšķirība ja mēs 180 km/h vietā no sava auto varam dabū 200 km/h, protams, ņemot vērā, ka Latvijā nemaz nav kur ar tadu ātrumu pārvietoties. Bet par spīti tam daudziem netraucē pirkt jaunākas un jaudīgākas detaļas.

    #185971
    Wuu
    Participant

    divām ASUS Radeon HD 4870 X2 videokartēm?

    Vai tad tas palīdz matemātiskas formulas rēķināt?

    #185972
    Loading
    Participant

    Dators ir tik ‘ātrs’, cik ātra ir lēnākā komponente.

    #185973
    izredzētais
    Participant

    tas man liek aizdomāties – pērkot datoru – kā uz sitienu atšķirt “uzdzītu” datoru no parasta datora?

    nekad ar šito neesmu nodarbojies..

    #185974
    deivs001
    Participant

    Uzdzīts ir tāds, kuru komponenšu darbības frekvences, ātrums, neatbilst ražotāja norādītajām. Tās ir paaugstinātas, kas var radīt bojājumums, traucējumus, ja frekvences ir pārlieku augstas.

    Tas tā īsumā.

    #185975
    Athlons
    Participant

    Loading wrote:

    Cilvēkiem nav naudu kur likt. Pssss Bet rezultāti iespaidīgi. Mana kaste, kura priekš manis ir pietiekami jaudīga, noteikti pakārtos pēc šo aprēķinu veikšanas! 😀


    nē… tu pakārtos, gaidīdams rezultātu… 😀

    #185976
    Creep
    Participant

    Loading wrote:

    Dators ir tik ‘ātrs’, cik ātra ir lēnākā komponente.


    Nu c’mon, ne visos gadījumos tā ir patiesība… Tādu matemātisku aprēķinu veikšanai GPU nepalīdz.

    #185977
    ReB00t
    Participant

    kāpēc tad nepalīdz, GPU tak diezgan labi prot ar matemātiskām operācijām rīkoties, jautājums tik tajā, vai tās programmas prot iesaistīt arī GPU jaudu

    #185978
    Creep
    Participant

    Pagaidām vienīgā programma, ko es zinu, kas ko tādu spēj darīt (nu labi, spēs) ir Adobe CS4 produkti (kautvai tas pats jaunais photoshop)

    #185979
    deivs001
    Participant

    Vēl to prot darīt arī projekta folding@home programmatūra. Ir iespēja izmantot CPU vai tikai GPU, kā arī abus var vienlaicīgi darbināt.

    #185980
    usins
    Participant

    deivs001 wrote:

    Š is jau ir hobijs. Pielīdzināt var auto veiktspējas palielināšanai. Vaitad ir liela atšķirība ja mēs 180 km/h vietā no sava auto varam dabū 200 km/h, protams, ņemot vērā, ka Latvijā nemaz nav kur ar tadu ātrumu pārvietoties. Bet par spīti tam daudziem netraucē pirkt jaunākas un jaudīgākas detaļas.

    Var redzēt, ka neesi pabraukājis pa LV… es ar savu mašīnīti pat varu tādu attīstīt, tur kur ir knapi viena josla ceļam un ielāps uz ielāpa.. ar to neleojos, bet zinu ka varu izspiest tādu ātrumu, p a9 var kvai uz 240-300… mierigi ir vietas kur var… nerunājot pa citiem posmiem vidzeme un zemgalee….

    #185981
    deivs001
    Participant

    Ups, aizmirsu pierakstīt, legāli pārvietoties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā