Win8 M1 [Ir kāds jau paskatījies ?]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Win8 M1 [Ir kāds jau paskatījies ?]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153799
    Gakh
    Participant

    MICROSOFT WINDOWS 8 MILESTONE-1

    Ir kāds jau pielicis rokas šim ?

    #266735
    drunk_lizard
    Participant

    ir. vairaaki tuukstosji indiesju.

    #266736
    Crow
    Participant

    Tur tak nav ko redzēt. /thread

    #266737
    Gakh
    Participant

    Nu tēma bija veidota ar domu, ka varētu diskutēt par Windows 8 (visdažādākajās variācijās) bet nu, ja nevienam nav interse, tad varat arī slēgt..

    #266738
    Crow
    Participant

    Es padomāju, ka te vienkārši nagi niez uzmest un palūrēt, ko revolucionāru mums indusi atkal sarūpējuši :>

    Tur Metro nav. Tur vēl nekā nav. Tur ir Windows 7 Enterprise visās malās rakstīts.

    Mikromīkstie saprot, ka ar Sivēnu izdevies uztaisīt sakarīgu OS un neko revolucionāru nemēģinās paraut. Ar Metro UI spiedīs uz tablešu tirgu – lauciņu, kur Sivēns gan gribēja iespraukties, bet izrādījās par resnu.

    Garās runas īsais saturs: tas būs drīzāk tāds kā Windows 7.5. Es ļoti ceru.

    #266739
    Aldis
    Participant

    Runā ka šamie izstrādā jau M2, vai M3… Tas M1 tāds jociņš viens ir. Jo padodot mazo pirkstiņu, šie redz lietotāju komentāros ko mainīt un labot… e.t.c.. 🙂 Ideju ģenerēšana nahaļavu tā teikt.

    #266740
    Andron MacBeton
    Participant

    Novilku, nožēloju izķēpāto matricu, jo diemžēl, RW izbeigušās.

    Uzraksti – Windows 7.

    Instala uzbūve – Vista.

    Particionētājs – tas pats gļukotrons.

    Valodu izvēle – veljoprojām Micro$ofc uzskata, ka Latvijā lieto qwerty un “latvian”.

    Pēc pamatīgas bremzes instala sākuma tomēr aizsniedzos līdz reset pogai un vairs nemēģināju.

    Ja ir kāds quadcore/8Gb īpašnieks ar sūdainu internetu bet M$ sirdi – var dabūt no manis disku.

    #266741
    Gakh
    Participant

    Jā, kautkur biju lasījis ka laikam tikai Milestone 2/3 būs ķip visas Win8 paredzēstās fīčas, un ka Milestone 1 būs ļoti limitēts…

    #266742
    usins
    Participant

    Kāda jeģa meklēt kaut kādus tādus buildus, ja nav nkādas dižas zināšanas, un necenties izprast OS darbību, lai izveidotu tai paredzētu programmu, kura 99% izmantos OS priekšrocības.

    Labākajā gadījumā patestē kaut kādu pēdējo buildu pirms release versijas. vai vnk sagaidi , kad būs veikalu plauktos, paņem novel oem versiju torentos, uzliec uz 30 dienām un saproti- vajag/nevajag.

    Nav ko mērīties ar krāiņiem. Jēgas nav nekādas likt virsū nepabeigtu produktu.

    #266743
    Gakh
    Participant

    @usins,

    Tak nevajag man viņu testēt/izprast darbību/hviņzin ko vēl (pietiekami jau zinu no visa pa druskai) lai izdomātu vai lietošu viņu vai nē, man patīk lietas vienkārši apskatīties, un jā it īpaši alpha/beta relīzes, un vispār tas ir forš process iet cauri kautkam kas pasniegts kā “jauns”. Un kur te kāda krānu mērīšana ?

    4. postā jau pateicu tēmas jēgu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā