1080p HD filmas uz TV

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV 1080p HD filmas uz TV

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158061
    krampis
    Participant

    Izpalīdziet “Dinozauram”…

    Apnicis skatīties filmas uz mazā 15″ portatīvā ekrāna. TV neesmu lietojis nu jau kādus 5 gadus un netieku īsti gudrs ko ķert, ko grābt.

    Tā kā uz portatīvā skatos parasti filmas 720p kvalitātē, uz TV vēlētos redzēt arī maksimāli baudāmāku attēlu. Kas man ir nepieciešams, lai uz TV bez problēmām atskaņotu 1080p video?

    TV esmu noskatījis Samsung UE-40ES5500WXXH vai Samsung UE-40ES6100WXXH (cenu robežā līdz 400 LVL)

    Kas vēl ir nepieciešams, ja nevēlos portatīvo datoru izmantot kā atskaņotāju? Vai TV spēj sagremot 1080p video failus uzreiz no ārējā cietā diska? Vai tomēr man nepieciešams atskaņotājs + datu glabātājs?

    #296074
    Peteris Skabarga
    Participant

    Lai skatītos filmas ir nepieciešams televizors 🙂 Samsung SmartTV atbalsta gandrīz visus plaši izmantojamos failu formātus un bez problēmām tos atskaņo. Arējo hdd arī ir iespējams pieslēgt un atskaņot no tā, ir usb ports ar lielākiem apmeriem manuprāt.. Ja nemaldos, 5. SmartTV paaudzei pat varēja pievienot Logitech bezvadu peli un klaviatūru, zinu to, ka man darbā tas reiz izdevās 🙂

    #296075
    valters.vasilis
    Participant

    Nepieciešams TV ar HDMI pieslēgvietu un Raspberry pi un taisnas rokas.

    https://alx.f1.lv/2013/03/29/raspberry-pi-ka-majas-kino-un-nas/

    #296076
    akms47
    Participant

    Var arī kaut ko šādu:

    https://dx.com/p/cozyswan-mk809-ii-android-4-1-google-tv-player-w-1gb-ram-8gb-rom-wi-fi-tf-bluetooth-black-185736

    + https://www.ebay.com/itm/MELE-F10-2-4GHz-3-in-1-Fly-Air-Mouse-Wireless-Keyboard-Remote-Control-/281049772107?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item416fdf304b (nav obligāts, ir USB un var pievienot ko sirds vēlas).

    Ja esi baigi nepacietīgs gaidītājs, tad no dx.com sūtīt neiesaku, jāgaida kā minimums mēnesis.

    Es openbox aptuveni ap mēnesi gaidīju un vēl 2 nedēļas kaimiņam.

    Atnāca 2-as atseviškas pakas, kaut gan pasūtījām vienā.

    Tagad draugs gaida mazo brīnumu, mēnesis apkārt, drīz jābūt.

    Es ar gaidu, gribas patestēt.

    #296077
    Peteris Skabarga
    Participant

    Es nesaprotu ko jūs te lejat, cenšaties notirgot k kādu device viņam ? Tv no ārējā cietā vai fleškas visu atskaņos.

    #296078
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atrod sev dzīvoklī/mājā smuku baltu sienu, nopērc dajebkuru projektoru, kurš atbalsta >1280×720 un aizmirsti par ~300MB DVD rippiem.

    #296079
    Anonīms
    Neaktīvs

    & nah kkādus 47, 50…. collu ierobežotus ekrānus ar melnām malām.

    #296080
    krampis
    Participant

    Paldies visiem par atbildēm, skaidrs tagad, ka nepieciešams tikai TV un ārējais cietais disks. Sarežģītāki risinājumi diezvai man derēs – līkas rokas šai ziņā.

    Vai kā ārējo cieto ir iespējams izmantot Western Digital My Book Live? Lai katru reizi nevajadzētu to cilāt un pievienot pie portatīvā.

    Kā arī iespējams vēl viens muļķīgs jautājums, bet ja pieslēdzu TV pie interneta ar vada palīdzību (UE-40ES5500WXXH nav iebūvēts Wi-Fi) vai televizorā varēs izmantot to “AllShare” funkciju, lai varētu palaist filmu arī no datora? vai arī piemēram telefonu izmantot kā televizora pulti?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā