Audiogrāmatas latviešu valodā

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Audiogrāmatas latviešu valodā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158491
    Quagmire
    Participant

    Braucot ar velosipēdu uzliku paklausīties Freda un Ufo “Nežēlīgās tautasdziesmas” un sapratu, ka audiogrāmatas ir ļoti laba lieta – kilometri rit nemanot. Kā ir ar audiogrāmatām latviešu valodā, tādas vispār ir? Un ja ir, tad kur?

    #299365
    aoma
    Participant

    Nevajag tev tādas, ja reiz pats nemāki sameklēt. Mācies lasīt īstas grāmatas, savādāk paliksi visu mūžu tāds – pa pusei tupaks.

    #299366
    zivs
    Participant

    Parādi, viedais aŠm, kā tu lasi grāmatas, braucot ar velisopēdu. Arī gribu apgūt tādas iemaņas! O_O

    #299367
    Quagmire
    Participant

    Jā, es arī gribētu zināt, kā braucot uz velosipēda var palasīt grāmatu.

    #299368
    Crow
    Participant

    Ja ne stadionā pa riņķi, tad ar lisapēdu braucot *nedrīkst* bāzt puļķus ausīs… ne tikai tas vairāk par citiem trokšņiem prasa un novērš uzmanību, bet neļauj sadzirdēt un noteikt citus skaņas avo… NĒ, BĻ, TU NEESI VUNDERKINDS UZ CEĻA! PIZÄ¢EC GALVÄ€ Š ITIEM VELOJÄ€KĻIEM, KAS AR PUĻĶIEM AUSĪS MAUC KÄ€ MĒNESSĒRDZĪGI, BĻ!

    #299369
    Quagmire
    Participant

    Jā, protams, es klausos iebāzis abās ausīs uz pilnu skaļumu braucot vietā ar intensīvu satiksmi. Protams, man ir pašnāvnieciskas noslieces.

    #299370
    aoma
    Participant

    Dabiskā atlase to izdarīs, ko es te tērēšu savu laiku.

    #299371
    Quagmire
    Participant

    Aoma, tu nu gan izcelies ar gudrību.

    #299372
    bluebird
    Participant

    Kāda atšķirība, kad džeks klausās audio grāmatas? 🙂

    Un nepiekrītu @aoma, ka vajag tikai lasīt! Klausoties audio grāmatas var uzzināt ļoti daudz noderīgas informācijas. Tad labāk klausīties grāmatu un kaut ko jaunu iemācīties nevis bezjēdzīgi blenzt telefonā un skatīties ko draugi dara sociālajos tīklos! 🙂

    Ja @kristers42 , lai klasās!

    Un jā, latviski es nezinu audio grāmatas! Š eit https://www.audible.com/ ir angļu valodā! 🙂

    #299373
    ID
    Participant

    Ja interesē vēsture, tad grāmatnīcās var iegādāties klausāmgrāmatu “Divas puses. Latviešu kara stāsti”.

    Otrais pasaules karš karavīru dienasgrāmatās. Tur ir divi diski. Pārdzen no diska datorā / atskaņotājā un klausies.

    #299374
    Quagmire
    Participant

    Beidzot normālas atbildes. Paldies. 🙂

    #299375
    ID
    Participant
    #299376
    bluebird
    Participant

    Nezinuāju, ka ir klausāmgrāmatas (tagad zinu latvisko terminu 🙂 ) latviešu valodā. Ir kāda adrese kur viņas ir vairumā?

    #299377
    valters.vasilis
    Participant
    #299378
    valters.vasilis
    Participant

    Š eit https://thepiratebay.sx/browse/102/0/7/0 ir angļu valodā! 🙂

    #299379
    Quagmire
    Participant

    Tur nevar piereģistrēties un pat, ja dabū ielūgumu, arī ar to nevar piereģistrēties. 😀

    #299380
    Anonīms
    Neaktīvs

    Reku šeit visiem, kuri noliek audio grāmatas labs raksts par to, ko tās mums dod: https://www.audiogramatas.lv/2014/10/miti-par-audio-gramatam.html

    #299381
    Anonīms
    Neaktīvs

    kas teicis ka nevar fano piereģistreties ,bez ieluguma nevar protams, ja ticis bloķets nevar bet ta ludzu nau problemu

    #299382
    Anonīms
    Neaktīvs

    ka taja fano var piereģistrēties?

    #299383
    Y
    Participant

    Kam tev audio grāmatas? Labāk klausies Pimsleur. Tik sagatavojies tam, ka apkārtējie uz tevi ar pirkstu rādīs. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā