krāsu televizors

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV krāsu televizors

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163007
    Barons
    Participant

    Iesakiet pašu, pašu, pašu labāko no jaunajiem krāsu 32″ collu TV, galvenā prasība protams ir perfekta bilde, pārējais ir otršķirīgs.

    Manā skatījumā tas noteikti būs kāds no SONY televizoriem, līdz šim man bija SONY KDL32EX720, izvēlējos to šajā pašā portālā pēc SHADY apskata izlasīšanas un nenožēloju.

    http://www.sonylatvija.com[/url][/color]

    #330872
    Andron MacBeton
    Participant

    Bilde visiem ir vienāda, svarīgi ir lai nebūtu SMART un būtu pareizās ieejas/izejas!

    Nopirksi kaukādu smart sūdu, viņš viedi sapisīsies pēc garantijas laika. Consumer Market, odnako!

    Tas ka kādreiz sony bija labi TV, nenozīmē ka tagad vel ir. Brunobārā ir kaukāds modelis, pirkts jau kā EOL pa kaukādām “atlaidēm”, ieliku flashku, spēlēja, bet tā pārsvarā skatās debīlu televīziju. Š…emot vērā ka to sūdu drillē nu jau 2 gadus, katru dienu pa 7 stundām, jā, ok. Bet TO modeli vairs nevar nopirkt!

    Samsung kādreiz bija labi monitori, bet čomam darbā ir pāris gadus veci kuram izbeigušās matricas, palikuši blāvi u.t.t. A Benq vel strādā 4 gadus atpakaļ pirktie. Visiem pilnīgi vienāda ikdienas noslodze – 9h.

    #330873
    Nelabojams
    Participant

    Man ir kaukāds Philips, ne smart – ilgi meklēju, kamēr atradu kādu aparātu, kas nebūtu piebāzts ar šo drazu un vienlaikus būtu ar labiem bildes parametriem. Iet jau trešo gadu, nesūdzos. Pašlaik konkrētu marku nevaru pateikt, bet, kad noskaidrošu, iemetīšu.

    #330874
    shady
    Participant

    Paldies par pozitīvo uzslavu.

    Bet…32 collas? Really? Man uz galda stāv 32 collu monitors, kaut kā pamatīgi par mazu šķiet priekš TV…

    TV lauciņā vairs neesmu bāzis savu degunu, ja neskaita dažus pašrocīgus remontus, tā kā ieteikt modeli nevarēšu, toties ieteikšu kritērijus:

    1) Š…em LED.

    2) Ja tomēr ne-LED cena vilina vairāk, atgriezies pie punkta Nr.1.

    3) Neesmu pētījis TV, bet domāju, ka nekas diži tur neatšķirsies. Visu laiku biju sēdējis uz LED 27″ IPS monitora, tagad pārgāju uz LED 32″ VA matricu (ar visu curved utml…) – Nē nu smuki jau ir, nesūdzos. Bet ar nožēlu tomēr atzīstu, ka IPS matricas kvalitāte man patika labāk. Un, jā, es redzu tur atšķirību. Tāpēc, ja nauda atļauj – ņem LED IPS.

    4) Izškirtspēja. Ar 1080 jau vairs nav nekāda aršana, it īpaši ja runājam par TV, un ja vēl ņemsi lielāku par 32″… Ja jau uzsver uz to kvalitāti, tad pats saproti…

    5) Smart iespējas. Pilnīgi vienaldzīgas. Pilns ar 3.puses produktiem, kas tavu TV pataisīs par home-media centru kā vien sirds vēlas. Neviena integrētā smart sistēma uz TV nespēj tam tikt līdzi. Izmaksas ar nav lielas. Kā jau betons teica – skaties izejas/ieejas.

    #330875
    Barons
    Participant

    Man vajag tieši 32 collu TV, man tas stāvēs ne lielākajā istabā, man tas stāvēs guļamistabā. Ar LED IPS nesaprotu kuru ņemt, ar OLED 32 collu TV vispār nav. Varbūt ņemt kādu no SONY televizoriem un miers?

    Piemēram šādu https://www.sony.co.uk/electronics/televisions/wd750-series

    vai

    https://www.sony.co.uk/electronics/televisions/WE610-WE613-WE615-Series#product_details_default

    #330876
    samurajs
    Participant

    Vispār Sony laikam būs labākā izvēle – ideāli pareizas krāsas ar perfektu detalizāciju. Var ņemt arī Samsung val LG, bet tikai ne Philips. Pēdējos gados šie kļuvuši pabriesmīgi. Š…emot vērā ka mūsdienu TV kļuvuši ļoti plāni, un vietu neaizņem, apšaubu vai vērts ņemt 32″. Vismaz 40″ iesaku guļamistabai. Piekarini pie sienas kā gleznu un miers:)

    #330877
    msh
    Participant

    Tu neticēsi, bet ekrāna izmēru normāli nosaka nevis uzskati, bet gan telpas izmērs, lasīt – attālums no skatītāja līdz televizoram. Protams, var jau, lai pamētātu kruto, izmest kaudzi naudas un nopirkt bezizmēra teliķi, bet pēc tam pašam nāksies grozīt galvu un/vai acis lai skatītos…

    1080p nav aršana? Bet kas tad ir? 4k? Kāda jēga no tās izšķirtspējas, ja neskaita dārgākas ierīces? Televīzijas kompānijas kādus gadus atpakaļ izmeta nesliktas naudas lai pārietu uz HD un tagad tā vienkārši neskries mainīt dzelžus atkal, tā ka tā izšķirtspēja pa lielam ir priekš hipsteriem un veikalinga upuriem. Sidnijam apmēram tā arī sanāca – nopirka porķiku ar 4k ekrānu un ar nožēlu nosecināja ka nevajadzīgs vipendrons; nauda ir izmesta un ekrāns tiek lietots 1920×1080 režīmā.

    #330878
    Barons
    Participant

    Uz sienām nav vietas, visas sienas ar dārgām slavenu meistaru gleznām.

    #330879
    shady
    Participant

    msh wrote:

    Tu neticēsi, bet ekrāna izmēru normāli nosaka nevis uzskati, bet gan telpas izmērs, lasīt – attālums no skatītāja līdz televizoram. Protams, var jau, lai pamētātu kruto, izmest kaudzi naudas un nopirkt bezizmēra teliķi, bet pēc tam pašam nāksies grozīt galvu un/vai acis lai skatītos…

    1080p nav aršana? Bet kas tad ir? 4k? Kāda jēga no tās izšķirtspējas, ja neskaita dārgākas ierīces? Televīzijas kompānijas kādus gadus atpakaļ izmeta nesliktas naudas lai pārietu uz HD un tagad tā vienkārši neskries mainīt dzelžus atkal, tā ka tā izšķirtspēja pa lielam ir priekš hipsteriem un veikalinga upuriem. Sidnijam apmēram tā arī sanāca – nopirka porķiku ar 4k ekrānu un ar nožēlu nosecināja ka nevajadzīgs vipendrons; nauda ir izmesta un ekrāns tiek lietots 1920×1080 režīmā.

    1) Kas tās pa muļķībām? Kur man jāgroza galva? Pats saproti, kādā āttālumā cilvēks sēž pie PC monitora, nu jau emsu pieradis pie 32″ un atgriezties pie kā mazāka nekad nevēlētos. Un nākotnē (gads,divi plānoju paņemt vēl lielāku un ar aughstāku “K” izšķirtspēju + IPS. Tik tas stulbums, lielus un labus monitorus jāmeklē ar uguni.

    Un kāda suņa pēc ir jāgroza galva pie TV? Tu kaķis esi, kas nespēj acis pagrozīt? wtf? Cilvēka skatiets ir pietiekoši plats,. lai varētu baudīt labu filmu pie liela ekrāna. Arī mazā istabā! Tai pašā ķinītī, padomā tak racionāli – cik cilvēks tālu sēž, bet cik sasodīti liels ir ekrāns attiecībā pret TV…

    2) Nav jēgas no 4k? Nē, nu iespējams jau tu skaties ikdienā CAM ripus, ko cilvēki skatījās 15-20 gadus atpakaļ….Bet tas nenozīmē, ka nav jēgas no 4k! Kas tas vispār par sviestainu apgalvojumu? Tas ir kvalitātes/ izšķirtspēja standarts, un mūsdienās ir pilna pakaļa ar 4k saturu. Par tādu opciju kā “ir jāmeklē 4k saturs” vispār vairs nav runa. tas bija n-tos gadus atpakaļ.

    Un kas tās par mistiski dārgajām iekārtām? Tu domā rūteri/modēmu, lai būtu inernets? Nē, nu…nemaksā jau tik cik kukuls maizes un ar P4 datoru ar vairs nav nekāds fun… Saprotu, ka ar minimālo algu laikam nepietiek, ne?

    Par 4k media iekārtām, kas slēdžas pie TV nemaz nerunāšu, jo tās maksā KOSMOSU! Vismaz 15 eiro kā minimums par lēto ķīnīzeri…. Bet varbūt jau var sakrāt, katru mēnesi atliec pa eirikam un pēc gada sanāks! nenokar degunu, msh! Vajag tik krāt! Bet normālm cilvēkam ieteikšu paķert kādu smart kastīti pa 40-60 un dzīvot normāli.

    Un, msh, ja tev būtu bērni (es ceru, ka tev tādu nav, lai cik ļauni tas skanētu), tad mūsdienīga konsole sen kā atbalsta 4k spēles.

    Es pats ikdienā skatos filmas, ne katru dienu, un man pie pakaļas ko rāda pa TV. Bet filmu vēlos baudīt normālā kvalitātē.

    3)Tas, ka tu esi cilvēks, kas sēž alā un saukā visus par idiotiem, jo tie pērk smartphonus un 4k ierīces, ir tikai un vienīga tava paša problēma. Tu man atgādini vienu cilvēku no manas bērnības. Man kaimiņš bija bomzis. Bet ļoti jauks cilvēks, palīdzēja vienmēr visu kaimiņiem, es pat teiktu – ļoti sakarīgs cilvēks. Vienkārš protams, bet viņam patika viņa dzīve. Viņam vairākas reizes apkārtējie piedāvāja reālu darbu, bet vienmēr atteicās. Viņš vienmēr teica – es nekad neesmu strādājis un nekad nestrādāšu……

    Tomēr nē…tu esi sliktāks. Tas cilvēks vismaz apzinājās ko dara un kā dzīvo – un vienkārši izvēlējas savu variantu. bet tu, ne tikai dzīvo savu izvēli, bet esi piedevām “akls” vai vienkārši stulbs! Un ar savām muļķībām, ko tu izplati te inyternetā (gan par dzīvi Anglijā, gan jaunākajām tehnoloģijām) tu veic pamatīgu dezinformāciju.

    #330880
    Barons
    Participant

    Man TV stāvēs mazā istabā, ts ir 602.sērijas standarta dzīvokļa, vienā no mazajām istabām, izmēri laikam 5×4 metri, skatīšanās parasti notiek 3-4, maksimums 5 metri no ekrāna, tāpēc arī gribu 32 collu ekrānu, lielāks domāju noteikti nav vajadzīgs.

    Konkrētu modeli grūti izvēlēties, gan veikalos, gan Sony salonos katrs pārdevējs iesaka citu..

    Te ir visi Sony 32 collu televizori, nezinu kuru pirkt? https://www.sony.co.uk/electronics/tv/t/televisions?screensize=-102-cm-40-in

    Te ir visi 32 collu televizori ..[/url][/color]

    #330881
    shady
    Participant

    Tā uz fikso pameklēju,te var bik pašķirot, piemest klāt filtrus un palasīt bik info: https://www.rtings.com/tv/reviews/sony

    #330882
    3Dklucis
    Participant

    Tas liekums tikai skata leņkim.kvalitate ir parastam JVC 32″ par 230eram….protams intro prezentejoso bildi nenemot vēra….jaskatas uz realo ko spej piedavat pati apraides tv…

    #330883
    3Dklucis
    Participant

    nem JVC lētāks,bet ar jpanis 200HZ vai 400HZ tur tikai 10 ero starpibas-pasam man ir Toshiba…100HZnu ta var iztik

    #330884
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    tad mūsdienīga konsole sen kā atbalsta 4k spēles.


    Mhm, un tagad nosauc piecas 4k (ne upscale) spēles uz konsolēm… I dare you. Principā tas ir ne tikai ar konsolēm, tāds “tīrs” 4k saturs ir vēl ļoti maz. Ja man šodien būtu jāpērk TV, tad 4k noteikti nebūtu prioritāte, pēc 2 gadiem varbūt.

    Un stāstīt kādam, ka 32″ ir par maz… Kādi diski tev ir mašīnai? 15″? Lohs tu esi, labāk uzliec 18″ aptin ar prezeratīvu un izsit zobus pirmajā bedrē, bet toties būsi pirmais džeks ciematā… Tas, ka tu esi pieradis pie liela e-krāna, ir ļoti jauki, bet ne visiem to vajag, ne visi jūtas komfortabli lūrot milzīgā kustīgā bildē.

    #330885
    msh
    Participant

    Kur tev jāgroza galva? Sēžot pie tava datora televizora. Nu labi, tu acīmredzot esi pieradis šķielēt, un tāpēc negrozi. Man priekšā ir divi 17″ moņi, kopējais platums noteikti līdzīgs kā tava datora televizoram – kad pāreju no viena uz otru, grozu galvu.

    Par 4k rūķis tev apskaidroja – man tas nav saistoši, bet ja tas būtu tik ļoti saistoši, tad ar 4k satelītprogrammām utt noteikti visās malās bāztos reklāmās tik ļoti, ka tas pat mani būtu aizsniedzis. Kas tās par mistiski dārgajām iekārtām? Ekrāns, kas tad vēl. Saki, tavs 4k ekrāns maksā 60 eiras? Jā, es pieņemu ka tik gan jau sidnijs pārmaksāja par savu porķiku dēļ 4k ekrāna – lai saprastu ka jēgas nav un turpinātu lietot 1920×1080 režīmā.

    Attiecībā par tavu virtuālo caureju – problēma jau nav ar mani, bet tevi, un tu esi tas dezinformācijas izplatītājs. Tu, rupji izsakoties, esi sūdu ģenerators – tev par vari vajag skriet pakaļ jaunākajai modei, tāpēc arī aizskrēji uz īriju, jo latvijā tiešām parasts cilvēks nevar atļauties mētāties ar simtiem pa labi pa kreisi, regulāri, par plakanajiem telefoniem, teliķiem un citiem mēsliem, jo vecie atkal, pēc neilga laika, atkal ir palikuši slikti, jo izlaisti jauni, labāki, par 20% plānāki vai kāds cits nesvarīgs un neievērojams “uzlabojums”. Tevi ir apsēdusi patērēšanas mānija, kas tev liekas pilnīgi normāla un dabiska, bet tie kas domā ar galvu, nevis ar dirsu, lohi. Protams, tas tāpēc ka domāšanas funkcijas tev ir aizvietojuši ražotāju algoti veikalinga speciālisti – tādiem tādi kā es tiešām ir kā dadzis acī, jo naudu izmanto lietderīgi, nevis šķipelē iekšā atkritumu konteinerā – ražotājam vajag ražot televizorus, lai pelnītu piķi, a es te, bļin, sēžu pie 10 un 15 gadus veciem monitoriem, paretam izmantoju labu 15 gadus vecu CRT teliķi un vēl nesen, rezervei, bēniņos tika ielādēts 20 gadus vecs, sava laika high-end CRT teliķis, un vēl braucu ar 30 gadus vecu mašīnu kas gada laikā, ar spēcīgiem remontiem un vēl spēcīgākiem uzlabojumiem ir prasījusi kādu tūkstoti – un neko netaisos mainīt jo viss darbojas. Bļiiiiin, tas nekam neder – vajag patērēt! PATĒRĒT!

    Attiecībā par tavu filosofiju par bērniem – kāzas bija pirms divarpus nedēļām, ja Dievs dos, tad bērni arī būs. Par konsolēm tevi apbēdināšu – prieku un interesi sagādā nevis izšķirtspēja, bet gan saturs – ja bērni būs un viņi pat tiks pie konsolēm, tad tās būs tās, kuras man šobrīd ir – divi PS2 un divas oriģinālās [pirmā modeļa] xkastes. Vēl šodien atceros cik forši bija pirms kādiem 5 gadiem uz veca, miglaina CRT teliķa četratā ar dalīto ekrānu spēlēt Halo 2 – bet nu tu tikai stāvētu blakus un drebinātos par to ka tur nav “četri kā”. Š obrīd pagaidām xkastei plānots tikai viens pielietojums – darbināt NES emulatoru lai sieva varētu mario uzgrabināt – arī tur četri kā nav vajadzīgs…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā