TV apskats: Interjera odziņa - televizors ar gaismām

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Endijssjidn3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 5
Pievienojies: 31 Jūl 2018, 14:47
Reputācija: 0

TV apskats: Interjera odziņa - televizors ar gaismām

Post no Endijssjidn3 » 31 Jūl 2018, 14:56

Gaismas, gaismas un vēlreiz gaismas ir tās, kas var padarīt mūsu mājokli īpašu. Par to jau vairāk nekā desmit gadus ir parūpējies Philips ar savu patentēto tehnoloģiju Ambilight, kas ir vienīgajiem televizoru pasaulē.

Ar ambilight televizora attēls ir lielāks par pašu ekrānu, to projicējot ārpus ekrāna rāmja. Philips Ambilight piešķir jaunu dimensiju jūsu televizoram. Izstarojot gaismu no televizora sāniem uz aizmugurējās sienas, tā pārnes darbību ārpus ekrāna un piepilda istabu ar perfektu noskaņu. Izmantojot inteliģento LED apgaismojumu, tā pielāgojas visam ekrānā notiekošajam reālajā laikā. Neatkarīgi no iestatījuma jums vienmēr būs sajūta, ka esat pie zvaigznēm.

Philips piedāvā trīs Ambilight gaismas risinājumus. Divu plakņu Ambilight - modeļi ar Ambilight divās televizora plaknēs ir lieliski piemēroti nelielām līdz vidējām telpām. Trīs plakņu Ambilight - modeļi ar Ambilight televizora augšā, kreisajā un labajā pusē ir lieliski piemēroti lielākām telpām, kur televizors atrodas uz statīva. Četru plakņu Ambilight - modeļi ar Ambilight visās četrās televizora pusēs ir perfekti piemēroti lielākām istabām, kur televizors ir novietots uz statīva vai uzstādīts pie sienas.

Ambilight, kas seko noskaņojumam. Philips Ambilight Classic režīms precīzi seko TV ekrānā redzamajam saturam un to reāllaikā atspoguļo uz sienas. Vienkārši izvēlieties no režīmu klāsta un varat sākt. Ambilight mūzikas režīms precīzi seko un reaģē uz Philips televizorā atskaņotās mūzikas dinamiku. Izvēlieties no dažādiem spilgtiem iestatījumiem vai ieslēdziet nejaušu ballītes režīmu. Ar Ambilight spēļu režīmu jūsu istaba kļūst par daļu no spēles pasaules ar piesātinātām, spilgtām krāsām, kas dinamiski atbilst ekrānā redzamajai darbībai. Daudz aizraujošāka spēļu spēlēšanas pieredze jau tūlīt.

Šo ir grūti aprakstīt. Tas ir jāredz. Vairāk skatieties Philips TV mājas lapā - https://www.philips.lv/c-m-so/tv/p/ambilight

User avatar
SWC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 351
Pievienojies: 10 Aug 2010, 11:36
Reputācija: 0

Re: TV apskats: Interjera odziņa - televizors ar gaismām

Post no SWC » 31 Jūl 2018, 22:38

nespamo savu kaku, šeit apgrozas cilvēki kuri paši uztaisa 100x labāku pa to lēto ķiniešu drazu
https://www.youtube.com/watch?v=tx5GxvFgkh0

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1048
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Re: TV apskats: Interjera odziņa - televizors ar gaismām

Post no 3Dklucis » 01 Aug 2018, 00:01

SWC wrote:
31 Jūl 2018, 22:38
nespamo savu kaku, šeit apgrozas cilvēki kuri paši uztaisa 100x labāku pa to lēto ķiniešu drazu
https://www.youtube.com/watch?v=tx5GxvFgkh0
Nu vot Yotubes pamācība-a kas te **dritvai kociņ** ka tur tikai klauni ieleik viltus zinas!-A suksssss?

Pievienot atbildi

Return to “Audio/Video/Foto un TV ”