virszemes tv

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV virszemes tv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150704
    Raivis93
    Participant

    man jautajums . tātad man laptopam ir tv tjuneris un es gribu kert virzemes tv. ieeju lai skatitos, caur media center .. meklēju kanālus, bet neko neatrod.(antena ir pievienota)

    un otrs jautājums kā es varu atrast kompī kads man ir tv tjuneris pēc nosaukuma – izmeklejois device manager, bet neatradu ..

    cerams manu jaut. sapratāt

    #229526
    Jaunzems
    Participant

    1) a kur tu spraudīsi viedkarti?

    #229527
    NorKais
    Participant

    Jaunzems wrote:

    1) a kur tu spraudīsi viedkarti?

    Viedkarte jau domāta priekš maksas kanāliem!

    #229528
    m_janis
    Participant

    1. Ja iekš Device manager neredzi – tātad vai nu tev nav draiveri, vai nav vispār TV karte (kaut kā nav gadījies sastapt laptopu ar iebūvētu TV karti, bet varbūt tādi ir).

    2. Ja tomēr ir – vai tā domāta analogā vai digitālā signāla uztveršanai (ir arī hibrīdi, kas uztver abus).

    3. Kādu antenu lieto un cik tālu no torņa esi?

    Jaunzems – karti var spraust, piemēram šādā verķī un redzēsi arī kodētos kanālus.

    #229529
    izredzētais
    Participant

    raivis, būtu kaut laptopa speceni iemetis lai varētu pārliecināties ka konkrētajam aparātam ir dvb-t un mpeg4

    katrā ziņ ā šim pasākumam, ja nemaldos, bija nepieciešams speciāls softs no ražotāja mājaslapas.

    kādu laiku atpakaļ izmēģināju USB virszemes tv ķērāju, visai forša lieta :)

    #229530
    WerNeo
    Participant

    Jap… Visdrīzākais, ka vaina jāmeklē softā!

    m_janis. Ir tādi laptopi… un pēdējā laikā – tīri daudz.

    #229531
    grisha
    Participant

    Ieksh Device Manager noteikti vinju raada, ja taada karte pastaav. Ja tas ir laptops, tad jau razhotaaju var vieli atrast laptopa razhotaaja maajas lapaa.

    Autora atrashanaas vieta nezinaama. Iespeejams ka tas ir mpeg2 uztveereejs, bet ej nu sazini, jo mpeg2 uztveereeji kanaalus atrod, bet bildi neraada. Nezinu par media center, parasti speeleetaaji piedaavaa regjionus, kur mekleet kanaalus, jo frekvences atskjiras katraa valstii. Neesmu gan piefikseejis ar ko Latvijai sakrita frekvences.

    Visumaa jau atkal sanaak ziileeshana kafijas biezumos, jo autors uzdeva jautaajumu un tik pat gudri pazuda.

    #229532
    _Mo3_
    Participant

    man kkā dziļi māc šaubas, ka viņam tiešām ir TV karte, kas kodē MPEG4, ja protams viņa vispār tur ir :)

    P.S moš pievieno tava portatīvā specifikācijas

    #229533
    Evers
    Participant

    Jaunzems wrote:

    1) a kur tu spraudīsi viedkarti?

    kādēļ tev viedkarti vajag? Sāk likties, ka daži cilvēki nespēj saprast, ka citi cilvēki tīri labi var arī tos dažus bezmaksas kanālus, ziņām, savam seriālam, kādai filmai un vēl šim tam pietiek. Pašam ar plānos lcd vai led teļļuks ar iebūvētu DTV dekoderi un bez jebkādām kartēm skatīšos panorāmu un hameleonu rotaļas ka rīb vien :>

    #229534
    aoma
    Participant

    atkal tu! varbūt ir cilvēki, kam nepietiek ar multenēm un ugunsgrēka kārtējo sēriju

    #229535
    Evers
    Participant

    Protams :D , es neko nesaku, bet Jaunzems to pateica tā, itkā bez viedkartes – papildus kanāliem digitālā TV vispār neeksistē. Tā ir, ka pierod pie visasatiem utml :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti