Mikrofona pieslēgšana telefonam

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Mikrofona pieslēgšana telefonam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163399
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vai Android smartphonam audio jackā ir iespējams pieslēgt šada tipa stand-alone mikrofonu, kuram pieslēgums ir 3.5mm?

    Ja var, tad kas notiks ar audio, kamēr būs pieslēgts mikriķis?

    #333968
    Andron MacBeton
    Participant

    Neredzot štekeri – droši vien ka nē.

    #333969
    Chr1s
    Participant

    Bez splitera noteikti, ka nevarēs.

    [img]https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61fI3Mc9ygL._SY355_.jpg[/img]

    #333970
    Andron MacBeton
    Participant

    Chr1s wrote:


    Bez splitera noteikti, ka nevarēs.

    A bez smadzenēm?

    #333971
    darklight
    Participant

    macbeton wrote:


    A bez smadzenēm?


    Var izdoties 😳

    #333972
    Anonīms
    Neaktīvs

    Chr1s wrote:


    Bez splitera noteikti, ka nevarēs.

    [img]https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61fI3Mc9ygL._SY355_.jpg[/img]

    Būs laikam jānopērk, tnx

    #333973
    Andron MacBeton
    Participant

    Latvietelisms pašā spožumā. Nevis samaksās kādam datorspecam par mikrofona uzlodēšanu, bet nopirks visādus ķīnas sūdus.

    Visādi štekeri un noravēti mikrofoni jebkuram specam mētājas kaudzēm. Bet foršāk taču pabalstīt ķīnu un PVN iztrūkumu.

    #333974
    darklight
    Participant

    Beidz. Nepazīstu nevienu lodētāju, kas savu laiku vērtētu tik lēti, lai ķertos pie šādām haltūrām. Cik tad tas ķīnas spliteris maksā? Sev/ čomam, kad ātri vajag, tad uzlodēs. Bet ne jau nepazīstamam cilvēkam.

    #333975
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu slikts paziņloks Teu.

    Esmu arī pelēm pārlodējis mikroslēdžus. Nahuj mest ārā peli, ja tas aizņem 3 lodāmura pieskārienus?

    Paņemt štekeri no kādām saplēstām ausēm, paņemt mikrofonu, iespējams no tām pašām ausēm, vai portjika, uzvilkt gabaliņu kembrika un sabakstīt 2 vadiņus, tas aizņem cik minūtes? Bonusā iegūsti TIK garu vadu cik vēlies.

    Pretējā gadijumā – izmetam gružos lietojamu plastmasu, nopērkam nākamo, un mētājas milzīgs dandālis uz galda. Un Latvija nīd par sūdīgo ekonomiku, lēnām pārvēršoties nešķirotu gružu izgāztuvē.

    Nelabi paliek iedomājoties cik vel visāda remontējama tehnika mētājas izgāztuvēs. Tikai tapēc ka cilvēki ir debīli sūdapauri.

    #333976
    shady
    Participant

    Es par austiņa štekera maiņu prasu parasti €20 eiro (oficiāli, protams, iet vairāk, bet tas tā, paziņu lokam tik).

    Vakar vien ienāca man 2 austiņas, vienas no tām beats audio, kurām spīkeris beigts, bet otrām tik štekera vaina. paprasīju 60 eiro pa abām, cilvēks priecīgs (ne pirmo reizi stiepj pie manis visādus sūdus, ko viņam sīkais salauzis…) 😀

    #333977
    Andron MacBeton
    Participant

    shady wrote:


    Vakar vien ienāca man 2 austiņas, vienas no tām beats audio, kurām spīkeris beigts, bet otrām tik štekera vaina. paprasīju 60 eiro pa abām, cilvēks priecīgs (ne pirmo reizi stiepj pie manis visādus sūdus, ko viņam sīkais salauzis…) 😀


    Ā nu ja neprot audzināt sīko un ir tik daudz naudas ka pērk visādas 500$ austiņas tad loģiski ka 1€=1min.

    Malacis, nopelni labāk pats, par darbu nekā nabadzīgo ķīnas rūpnīcu un amerkāņu ofisu baro.

    Iztērē vismaz vietējā veikalā par vietējo preci? Famous Grouse?

    #333978
    shady
    Participant

    Protams, ja tu dzīvo kaut kur, tad parasti lielākā daļa naudas arī aiziet vietējā tirgū (daļa poļu, leišu un arī latviešu tirgū). Tomēr es parasti iepērku dažādas rezerves lietas un izejvielas ķīnas tirgū.

    #333979
    Andron MacBeton
    Participant

    Par detaļām nav runa – loģiski ka no Ķīnas.

    Es runāju par kopā saliktu gatavu verķi. Kāda jēga pirkt vienalga no kurienes, ja vajadzīgās sastāvdaļas mētājas apkārt pa velti.

    #333980
    jurgenz
    Participant

    Es labāk nopērku jaunu vadu pa 50c – 2eur ebay’ā.

    Ir jāsaprot, kad izdevīgāk ir iegādāties jaunu, nevis kārtējo reizi jāčakarē sev laiks kaut ko labojot.

    + ne visiem mētājas n veci vadi apkārt. Man visas austiņas un to vadi kas ir pa roku galam aizsniedzami – darbojas. Nemētājās pilns ar lūžņiem skapī ar domu “kādreiz noderēs”. Viss kas nedarbojas vai nav nepieciešams – tiek utilizēts vai atdots kādam, kam vajag.

    #333981
    Andron MacBeton
    Participant

    Par ko saņem algu?

    #333982
    shady
    Participant

    jurgenz – betons teica, ka meistariem/speciem apkārt mētājas pilns ar vadiem, rezerves daļām, ne jau ikdienas mājsaimniecēm… Tam, ka tu neesi meistars un neko nelabo – nav nekāda sakara… Man pat mājās ir pilni plaukti ar n-tajiem datoriem, datoru detaļām, vadiem, un elementārām elektronikas detaļām (kondiķi, pretestības, utt) utml…nekad nevar zināt, ko nākas salabot. Ja agrāk biju dunduks un koncentrējos tik uz datoriem, tad tagad nākas labot daudz ko, šomēnes vien ārpus darba ir laboti kafijas automāti, lampas, austiņas un daudz kas cits. Mājās pat sev LED spuldzītes laboju. Un ne jau tāpēc, ka nevarētu atļauties nopirkt jaunu, bet nafig man mest laukā, ja var fiksi sataisīt? tas tak ir stulbums…izmaksas daži centi nevis pirkt jaunu pa piemēram tur piečuku…

    PS. un kāds sakars ar teiskim vadu pa 50c no ebaja? To lodēt nevajadzēs? jeb tu domā pielīmēt ar superlīmi? 😀 Nemaz nerunājot par to, ka kvalitatīvāk ir piemēram nomainīt austiņām štekeri nevis noraut nost strādājošu vadu un pielikt sūdainu lētuci pa 50 centiem…nē nu…varbūt kaut kādām lētuča maximas austiņām tas der, tur tak pokui…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā