TV signāls bez pieslēguma

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV TV signāls bez pieslēguma

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163527
    Barons
    Participant

    Man te sola valsts sola atslēgt TV uz nedēļu, kaut kā taču agrāk varēja redzēt TV kanālus iespraužot vadu TV ligzdā? Ko tagad vajadzētu rādīt?

    #335025
    darklight
    Participant

    Ja teļļukā ir iebūvēts DVBT Mpg4 uztvērējs, tad piecus kanālus redzēsi.

    #335026
    3Dklucis
    Participant

    Barons wrote:


    Man te sola valsts sola atslēgt TV uz nedēļu, kaut kā taču agrāk varēja redzēt TV kanālus iespraužot vadu TV ligzdā? Ko tagad vajadzētu rādīt?

    Tu pats saproti ko uzrakstījis!!!?

    Ko tev valsts var solīt! jā kautkāda čuhņa dzivo tad vismaz tiem 5 kanaliem jaiet….protams antenas vieta kaut vadu iespraud ja nav pārāk tālu no torni

    #335027
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Ja teļļukā ir iebūvēts DVBT Mpg4 uztvērējs, tad piecus kanālus redzēsi.

    Kaut tikai MPG2 vismaz skaņa būs! 🙂

    #335028
    3Dklucis
    Participant

    Barons wrote:


    Man te sola valsts sola atslēgt TV uz nedēļu, kaut kā taču agrāk varēja redzēt TV kanālus iespraužot vadu TV ligzdā? Ko tagad vajadzētu rādīt?

    Un jekas vecēit – to visu var redzēt savādākā veidā!Protams biškin budžetņs vaidzīgs ap 45 eiro……i kmenes 5

    #335029
    Viktorss
    Participant

    Ja ir internets, skaties caur internetu visus kanālus. Tā kā raksti forumā, pieļauju, ka tas neradīs problēmas.

    #335030
    3Dklucis
    Participant

    Viktorss wrote:


    Ja ir internets, skaties caur internetu visus kanālus. Tā kā raksti forumā, pieļauju, ka tas neradīs problēmas.

    Gribēšu redzēt ka tu visus lv kanālus skatīsies pa velti internetā-pat IP TV nepiedavā par nelielu samaksu visus lv kanālus!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā