viasat connect internets

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV viasat connect internets

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150020
    1,5 intelekta
    Participant

    Skatos, arī Viasats sācis piedāvāt mobilo internetu, tiesa, tikai komplektā ar tv. ātrumu sola normālu – līdz 3.1 Mbit/s. Domājot par saviem pāķiem, ir doma pat paņemt. Bet vai kāds reāli jau ir ņēmis šitādu komplektu?Nevēlos ieberzties, tā kā padalieties pieredzē.

    #218339
    Foxsk8
    Participant

    Sveiks. Es ieberzos ar šito pasākumu, pirms kāda mēneša, kad tiko parādijās deva Satu + mobilo netu klāt par 16 Ls, bet reāli veikalā man iesmērēja parasto komplektu, līgums jau parakstīts un kod nagos, tā varētu padalīties ar iespaidiem. Solija līdz 500 MB pa free. Tagad jau laikam 500 MB par maksu, kā arī piedāvā 10 GB ap 15 Ls, ja nemaldos.

    #218340
    procesors
    Participant

    Es pirms 2 nedēļām paņēmu. ir sat tv un mob. nets-tāds pats kā izzi. ātrums normāls, dažreiz nobremzējās, bet ķer ļoti labi dziļos, dziļos laukos. nesūdzos.

    #218341
    1,5 intelekta
    Participant

    foxsk8 – kā tas parasto komplektu? tikai sat tv bez neta??? Kā tu neskaties, to ko paraksti?dīvaini.

    #218342
    archeens
    Participant

    Viasat Connect internets ir tas pats Triatel mobilais internets. Pakalpojums var teikt ir Triatel. pakalpojums līdz 3.1 mbit, bet reali maksimumu nekad nesasniegs, aptuveni 2mbit, pākos sliktāk.

    #218343
    linx
    Participant

    Kā jau tika minēts ierakstu augstāk – tas ir tas paC triaštelles internets, maksimums, kas sasniegts ar jaunāko viņu piedāvāto modēmu ir 1 mbps speedtestā.. vakarpusē vsp nereāli iebremzē, kad daudzi netu lieto un tornis pārslogots.. lai gan laukos nav labāka neta par triatel, tas jāatzīst

    #218344
    Foxsk8
    Participant

    Nu reāli itkā man jau nets ir, bet nu ja tas pienākas akcijas ietvaros bez maksas, tad vajadzētu iet sūdzēties, ka man nav iedots, ja reāli man pienākas bez maksas. Cik ta nav dzirdēti stāsti par Viasat kā tādu, ka šad tad mēdz šmuci sarīkot.

    Tā skatos rēķinu. Viasat Zelta pakete, bez neta un mēnesi 17.10 ar visu PVN. Hmz, skatos parastā zelta paka viņiem majas lapā maksā 10 Ls. Būs jaauzvana uz to viasatu.

    Pieslēdzu oktobrī. Būs šamiem jāuzvana, lai dod pa 10 Ls mēnesī + netu 😀

    #218345
    aoma
    Participant

    Man kaimiņiene uz šito ieberzās. Ja pirms tam netā sēdēja tikai no telefona, tad bezmaksas 500MB liekas oi,oi,oi ku daudz. Tagad viņa tā vairs nedomā 😀

    Un tā TV pakete ar esot pati minimālākā, ko iepriekš deva pa 7.50

    #218346
    chandler
    Participant

    Es neieberzos. ir viasat nets 15,50 mēn ar tv.ļoti normāls, tā kā bieži nelietoju, un neko citu man neķer, tad atzīstu par labu. ātrums priekš mob neta ir labs!

    #218347
    aoma
    Participant

    chandler wrote:

    Es neieberzos. ir viasat nets 15,50 mēn ar tv.ļoti normāls, tā kā bieži nelietoju, un neko citu man neķer, tad atzīstu par labu. ātrums priekš mob neta ir labs!

    tu jau neesi mana kaimiņiene 😀

    #218348
    chandler
    Participant

    Nu i labi ka neesmu! 😀

    #218349
    aoma
    Participant

    Pasarg dies! 😀

    #218350
    girtss
    Participant

    Lielākā jautrība ir tā, ka ja paņem šo komplektu kopā ar bezvada rūteri (no TRIATEL), tad nedod nekādus dokumentus līdzi ne Latviski, ne krieviski 🙂 …

    Uz doto momentu esmu jau 3 cilvēkiem šādas uzspariktes uzstādījis. ( Visas uzpariktes ir laukos – Kurzemē). Ä€trums – vidēji ap 500 Kbit/s līdz 1 Mbit/s ātrāk negāja.

    #218351
    chandler
    Participant

    Dokumenti bija, līgums un viss kā nākas.

    Un ir gājis arī ar 2Mbit/s, netālu no Smiltenes.

    #218352
    msh
    Participant

    1,5 intelekta wrote:

    Skatos, arī Viasats sācis piedāvāt mobilo internetu, tiesa, tikai komplektā ar tv. ātrumu sola normālu – līdz 3.1 Mbit/s. Domājot par saviem pāķiem, ir doma pat paņemt. Bet vai kāds reāli jau ir ņēmis šitādu komplektu?Nevēlos ieberzties, tā kā padalieties pieredzē.


    Pāķis = bomzis. Nafig bomžiem vajag netu? Ļergas pudeli labāk saviem bomžiem nopērc.

    😀

    #218353
    1,5 intelekta
    Participant

    Pāķi=lauki 😀

    paldies par viedokļiem, gaidu vēl, tieši no viasat neta lietotājiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā