Portal 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153838
    nevertell
    Participant

    Kāds negrib co-op uzspēlēt ?

    #267153
    Wuu
    Participant

    Es vel singlu neesmu pabeidzis, tu jau paspēji?

    #267154
    Jaunzems
    Participant

    Pirms dažiem gadiem šāds topiks parādītos tikai pēc divām nedēļām…

    #267155
    Kefīrs
    Participant

    Gribētu jau, bet vai man ir nauda, lai nopirktu šo ahūni kruto Valves masterpīsu? 🙁

    #267156
    nevertell
    Participant

    Jā. Es izgāju. Tikai kādās 5 vietās vajadzēja ilgāk padomāt.

    #267157
    Wuu
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Gribētu jau, bet vai man ir nauda, lai nopirktu šo ahūni kruto Valves masterpīsu? 🙁


    Vajadzēja iepriekš iepirkt, kad nauda bija 😀 Gada labākā spēle, šobrīd, bez vārdiem.

    #267158
    nevertell
    Participant

    Cepurnost, spēle nes no kātiem. Š itā būs jāiet vēlreiz, jāizmeklē katrs stūris. Humors episks. Patīkami tas, ka atšķirībā no pirmā portāla, te ir lielāka variācija starp līmeņiem, patīk progress. Grūti runāt bez spoileriem par to spēli :>

    #267159
    RicoPico
    Participant

    …zēvele- piķo ap 40 ērikiem, un pat demo versijas nav! Lai gan demo versijas vietā ir iespaidīgi treileri.

    #267160
    nevertell
    Participant

    Ko ? Es samaksāju 33 eiro. Es gan maksāju pāris dienas pirms, un vēl saņēmu pirmo par brīvu.

    #267161
    shb-
    Participant

    Jā, tiem, kuri preorderēja, steamā bija 10% atlaide. Vairs nav.

    #267162
    Wuu
    Participant

    Meklēju cilvēku co-op spēlēšanai, interesē tikai tādi cilvēki kuri vel co-op nav spēlējuši un mīklu atminējumus nezin! Steamā -BigWuu

    #267163
    nevertell
    Participant

    Dabūju visus ačīvmentus iekš singlpleijera. Tagad gaidu kādu, kas būs gatavs ņemties ar co-op ačīvmentiem.

    #267164
    mojo1020
    Participant

    buus jaielade

    #267165
    Aldis
    Participant

    Izlasot topika virsrakstu nodomāju, ka te pieprasa notepad.lv v2.0 atpakaļcelšanos.. a nē.. izrādās kaut kāda game! 😀

    #267166
    nevertell
    Participant

    Da labi 😀

    Kas ir ko, jums visiem ir paranoja, ka jauno dizainu visi heitos ? Neesat jau jūs nekādi līkroči, kas nemāk lapu taisīt. Un te arī nav vēl tik daudz īdētāju.

    Es te nenāku dizaina dēļ, enīvēj.

    #267167
    Wuu
    Participant

    Ja kādām ir kontrolieri, Portal 2 var kapāt arī splitscreenā.

    https://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1847904

    Hmm… Jocīgi kāpēc šāda fīča nebija iekļauta standarta spēlē, bet ir jālieto haki?

    #267168
    nevertell
    Participant

    A hrenviņzin. A tā ačīvmentus var dabūt ?

    Tāpēc, ka tas taču ir konsuļu selingpoints, mēs esam sociāls veids kā spēlēt spēles, pc ir domāts tikai antisociāliem atkritējiem.

    #267169
    Tmkks
    Participant

    Nezinu, kas mums notika, bet pēc šīs pamācības man ar draugu nesanāca: https://pastebin.com/5ALukr1k

    #267170
    Wuu
    Participant

    Nav ko zagt, tad viss būs bumbās.

    #267171
    Gakh
    Participant

    Sūdīgi mēģinājāt, man ar draugu viss sanāca, izgājām visus 6 čapterus, bet pie pēdējās kartes (6. čapterī) krešojās spēle (laižot virsū zilo žļurbu uz turetiņiem)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā