Iegādāšos 1992. gada divlatnieku-gotiņu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Iegādāšos 1992. gada divlatnieku-gotiņu

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157696
    Imhoteps
    Participant

    Meklēju kādu, kuram (-ai) būtu saimniecībā “nevajadzīga” un kurš būtu ar mieru iemainīt pret kādu saprātīgu honorāru 1992. gada laidiena Latvijas divu latu nomināla monētu ar gotiņas attēlu aversā. Interesē tieši “vecā” gotiņa no vara-niķeļa sakausējuma, nevis pēdējo gadu “bimetāla” apgrozījumā esošā monēta (ar dzelteno viduci). PM, ja nu tomēr.

    P.S. Trūkst kolekcijā.

    P.P.S. Divlatnieku ar etnogrāfisko attēlu (“jumi”) nepiedāvāt, jo IR.

    https://www.bank.lv/nauda/2-lati-saisinati-ls-2-1

    #293672
    Viestartss
    Participant

    Es arī piesakos rindā pie veco divlatnieku kārotājiem. Lūdzu PM, ja kāds var padalīties par saprātīgu maiņas kursu. Man nav neviens no abiem vecajiem divlatniekiem. Pretī varu piedāvāt diezgan daudzas no dažādajām lata monētām (stārķis un skudra noteikti nav rezervē, par citām var skatīties).

    #293673
    Foxsk8
    Participant

    Man ir viens divlatnieks. Un viņam arī ir savs stāsts apakšā.

    1. Kas padara to vērtīgu, ir tas, ka veikalos man viņu negrib ņemt pretī, viņš ir nogulējis zem mašinas grīdas kādus 8 gadus, ārdijām vienu vecu auto, un atradām šo divlatnieku, jāsaka, diezgan nobružātā skatā, bet tas viss ir saprotams. Reāli es viņu īsti arī nekur izmantot nevaru, jo neviens viņu negrib riskēt ņemt veikalā, so jānes uz banku mainīt.

    Ja interesē, maiņa viens pret viens: 2 Ls vecais pret 2 Ls jauno :).

    Imhoteps: Maiņu varam noarganizēt Liepājā.

    #293674
    Anonīms
    Neaktīvs

    Skatos ka SS jau esi paviesojies, tur viens ir: https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/collecting/coins/coins-of-the-modern-latvia/bffnpk.html cena gan kosmoss. Pirms kāda laika sev paņēmu kolekcijai, bet tad laikam ar 4ls tiku cauri.

    #293675
    Kon
    Participant
    #293676
    Foxsk8
    Participant

    Nu reāli man šitāds ir, atdodu pa 2 Ls, 1:1 🙂

    #293677
    Foxsk8
    Participant

    P.S. Mans piedāvājums attiecās tikai Liepājniekiem.

    #293678
    Imhoteps
    Participant

    SARUNÄ€TS! 🙂 Lūdzu, neizlaid to “gotiņu” no rokām – no manis Ls 2 un kārtīgs kauss alus!

    #293679
    Imhoteps
    Participant

    Sk. trīs postus augstāk! Sīkāk iePMošu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā