Windows 10 back to win7

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 10 back to win7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161801
    stalzberg
    Participant

    Sveicināti.

    Pirms apmēram 2-3 nedēļām updeitoju windows 7 uz windows 10, lai vienkārši ietestētu. Nepatīk, tāpēc vēlos atgriezt veco versiju, taču windows10 vairs nepiedāvā tādu opciju, kā atgriezties uz iepriekšējo versiju, kā tas sākumā bija teikts.

    Kā lai atgūst win7?

    #323411
    krickis
    Participant
    #323412
    stalzberg
    Participant

    Man nepiedāvā tādu iespēju, kā “go back to windows 7”

    #323413
    krickis
    Participant

    Nu tad izvēlies nākošo, sev piemērātāko opciju:

    https://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/windows-10-recovery-options

    Bet nu principā daudz variantu jau nav šinī gadīumā, ja ir laptops ar W7 recovery partīciju tad vari rekoveroties, ja nav tad ņem instalācijas disku un pārinstalējies. Pēctam uzliec gwx control panel un dzīvo laimīgs.

    #323414
    Crow
    Participant

    Quote:

    Pēctam uzliec gwx control panel un dzīvo laimīgs.


    Līdz brīdim, kad MS izdomās vēl malwārīgāku variantu par “Recommended update offer you can’t refuse”, bet principā jā.

    #323415
    Aldis
    Participant

    Teikšu betona vārdiem – Dabon datormeistaru kas tev to sataisīs..

    #323416
    Sacred
    Participant

    Lūk, kārtējā nekompetence no iepriekšējiem autoriem. GWX pats par sevi ir tikai viena no MS pēdējā gada politikas sastāvdaļām. Pareizais ieteikums būtu pēc tīra (bez telemetrijas) W7 instalēšanas nemaz neinstalēt kaitīgos atjauninājumus, pirmajā piegājienā ar DWS Lite iestatīt hosts un firewall, atslēgt kaitīgos apdeitus, instalēt pārējos, atslēgt WU kopumā, un pēc tam laist DWS Lite pilnībā. Rīkojoties šādi nevajag instalēt nekādus “GWX control panel”, lai kontrolētu vienu nabaga apdeitu.

    #323417
    Mini3D
    Participant

    Labak visu pārlikt.Viens atkūlās ar ASUS,rāda vainu ķipa windows 8.1,esot panēmis uz testu win10 ta ar vis nosprūdis ar uzrakstu,tiek pabeigta windows instalacija ar 0%…tā kruķoties jau nedēļu kā nevar noslegt to windu ta nevar.!Gribējam šo piespieda izslēgt ,nexujā paturot power poga to nepild,sukens vienkārši iemieg,batareja arī nav izņemama…Kompis uz to brīdi tik 3 meneš vecs!Vienvārd sakot BIOSA netiek,parinstalēt arī jo sukens visulaiku miega režīmā.Nu xuiņā,peec modēla yotubē pētam ko tādos gadījumos dara !

    Tur kompi atskrūvē un no matesplates atvieno/pievieno batarījas padevi , jā tad tikai varēj tikt biosā un galu galā dabūjām parintalēt jo tur vis bij nokāries ar to 10 vindas testēšanu…Vot kā jo jaunāks modelis jo vis vairāk sarežģīts….

    #323418
    m_janis
    Participant

    Reti, bet te nu 100% piekrītu Betonam – kāpēc jāgrābstās gar lietām, par kurām nav ne mazākās sajēgas ? Vēl saprastu, ja ar savu laptopu eksperimentētu un pēc tam izmestu miskastē, bet kādēļ stulbeņiem jāgrābstās gar svešu īpašumu ?

    #323419
    FURY LV
    Participant

    Man pats no sevis ieinstalejas 10 windows,bet man bija 7 windos.Nezinu ka atgut visus failus un ko var darit lai atgutu atpakalj 7 windows…

    Man LENOVO

    #323420
    m_janis
    Participant

    1. Tikai nestāsti. Pagaidām vēl nekas tāds bez lietotāja ziņas nenotiek – pats esi ko ne tā saspiedis.

    2. https://windows.microsoft.com/lv-lv/windows-10/going-back-to-windows-7-or-windows-81

    #323421
    nevertell
    Participant

    A ņefig lietot opsistēmu, kas vairs netiek pilnībā atbalstīta ?

    Domā apdeiti nav vajadzīgi ?

    Protamistiski, ja spēlējam tikai pirātiskās spēles vai arī liekam mīksto uz visu kontu zaudēšanu, tad tik uz priekšu.

    Sūds jau ir tas w10, bet man labāk patīk tomēr, ka mani dirsā drāž Bils, nevis kaimiņu Vasja. Jo Bils jau ir vecs un viņam ne tik liels un ne tik bieži vajag.

    Skuju, patiesībā man patīk lietot linux, jo tad es pats izvēlos, ar ko iesaistos dzimumattiecībās.

    #323422
    shadow118
    Participant

    Failus meklē mapē Windows.old kas ir C diskā

    #323423
    Andron MacBeton
    Participant

    Klauniem vieta ir cirkū!

    Ja grib lai kompis strādā – ap 15€ man un būs jums laime. Ja portatīvais – 50€.

    P.S. Es vakar nolēmu ka vairs netaisīšu lētāk nekā pajolciems.

    #323424
    suudbetons
    Participant

    Labāk turpini dročīt uz večiem, kas zem tava loga pļauj zāli, cirvjagalva. Tava vieta ir stumt sūdu ķerras fermā, ne mēģināt kko gudri drst par datoriem, no kuriem tu saproti tikpat daudz kā cērme no baleta.

    #323425
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārtējais anonīmais fans?

    Zini kā sāp griezta brūce? Gribi uzzināt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā