Vai patiešām mātes plate neatbalsta šo video karti?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Vai patiešām mātes plate neatbalsta šo video karti?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147351
    normis_161
    Participant

    Pagāšnedēļ nopriku jaunu videokarti: “Asus Hd3650 Silent “. Tā neapskatīju pirms tam cik jaudīgu barošanas bloku priekš viņas vajag, tad nācās arī to pirkt. Mājās pieslēdzu visu klāt, bet nekā. Monitors neieslēdzas, kad pieslēdzu viņu pie jaunās videokartes. Pēc tam aiznesu uz tehnikumu pārbaudīt vai ar barošanas bloku un videokarti, kā arī ar pāreju viss kārtībā, jo lai es pieslēgtu savu montioru, tad man vajag pāreju, jo videokartei ir savādāka izeja. Tehnikumā visu pieslēdza pie datora un viss strādāja. Varbūt kāds man lūdzu varētu pateikt, kas varētu būt par vainu? Vai patiešām šī mātesplate neatbalsta šo videokarti.

    Mātes plates vārds: ASRock P4i65GV. Pēc būtības videokartei vajadzējā strādāt, jo pirms tam man bija GeForce 7600 GS, un tadu apmaiņas ātrums bija AGPX8. Pēc tā arī es nospriedu, ka mātes plate ir AGPX8 datu apmaiņas atbalsts

    p.s.Sliktākajā scenārijā esmu paredzējis kaut kad pirkt jaunu (pēc iespējas lētāku) mātes plate… 🙁

    #183809
    Loading
    Participant

    Biosā nav iespējams izvēlēties, kuru video karti izmantot?

    #183810
    normis_161
    Participant

    Kā tu nosauktu to, kur var mainīt kuru video karti izmantot. Vienīgi ko es mēģināju mainīt BIOS bija šis: Chipest Configuration un uzlieku Onboard/AGP/PCI, vai arī PCI/AGP/Onboard, bet tas neko nedeva. Vismaz man šķiet, ka šis ir saistīts ar video kartēm. Ja kas, manuprāt, man ir pavecss BIOS:

    BIOS Type : AMI

    BIOS Version P1.80

    System BIOS Date 08/26/04

    Video BIOS Date 12/29/03

    #183811
    Loading
    Participant

    Man bija tieši tādi pati problēma, kā tev – nerādīja ekrānu uz video karti. Taču tad BIOS`ā nomainīju tos, tevis iepriekšminētos, uzstādījumus un aizgāja!

    #183812
    memorex
    Participant

    Nevar uzlikt AGP/PCI/Onboard? Varbūt dibenakmens ir vainīgs, bet ložņā pa bios.

    #183813
    normis_161
    Participant

    Man īpaši tur nav kur ložņāt, un tas ko tu ieteici man ar nederēja.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā