Automagnetolas iegāde

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Automagnetolas iegāde

  • This topic has 51 atbildes, 16 voices, and was last updated pirms 9 years by msh.
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158317
    RicoPico
    Participant

    Liekas, te nekad nav bijusi pacelta tēma par auto akustiku. Tad nu lūk- esmu auto magnetolas meklējumos. Sen neesmu meklējis un salīdzinājis neko tādu, tādēļ esmu izkritis no aprites un jūtos mazliet apjucis plašajā piedāvājumā.

    Varbūt kādam ir pozitīva pieredze ar kādu konkrētu jauno laiku auto magnetolu?

    Te ir aptuveni tas, kādu es redzu savu jauno aparātu:

    – AUX un USB ieejas (obligāti)

    – Punktu displejs (dot-display) (nav obligāts, bet izskatās smuki)

    – ~ 4x50W izeja

    – subwoofer kontrole (nav obligāta)

    – Bez mistiskas iPod kontroles. Nav man iPoda…

    – 1 DIN izmērs

    – Bluetooth (obligāti)

    – Vieta kompaktdiskam nav obligāta (jā, izrādās ir arī tādi brīnumi tagad)

    – stūres tālvadības pults būtu jauks pluss.

    – zīmolam nav lielas nozīmes. Ka tik nav ķīniešu sūds ar nedēļas darba potenciālu.

    – cena līdz 100 Ls

    Te ir par kādiem 70% aptuvens piemērs tam, ko meklēju:

    https://bit.ly/12S02cK

    Komentāri? Ieteikumi? Ko pats lieto?

    #298042
    cesedy
    Participant

    Sony MEX BT3700U

    Anglijā mašinai ir šāda magneotola, ar telefonu caur BT saslēdzas automātiski, un lai skandinātu mūziku no telefona uz magnetolu, telefons pat nav jāņem ārā no kabatas. Kā arī, kaut vai klausies radio, un, ja tev pienāk zvans, tad magnetola automātiski saslēdzas ar telefonu caur BT, ka vari atbildēt uz zvanu. Magnetolai ir iebūvēts mikrofons, kā arī var pievienot ārējo, kas nāk līdzi. Ir arī Subwoofer`a ieejas, ka vari regulēt jaudu nu pašas magnetolas.

    Viennozīmīgi iesaku, jo skaņas kvalitāte arī ir ļoti laba.

    #298043
    RicoPico
    Participant

    Nelaime tā, ka mūsu Banānu Republikā tādus netirgo. Un pirkt ībejā, kaut kā roka neceļas. Pārāk dārga manta lai pēc tam čakarētos pāri okeānam ar garantijas problēmām, ja nu kas notiek. Lai gan- es to nekad neesmu darījis, un varbūt nemaz tik traki nav? Tur taču visādi buyer-protekšeni… Jāpalasās. Katrā ziņā paldies par norādi- izklausās tiešām labs aparāts.

    #298044
    RicoPico
    Participant

    https://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/DVH-750AV/page.html

    Glīts pēc velna. Un arī dara visu ko man vajag. Bet Latvijā nav. Dodos ienirt eBaya un Paypala termos, kondišinos un agrīmentos….

    #298045
    akms47
    Participant

    Es par Pioneer!

    #298046
    ruukjis
    Participant

    Es varu pateikt ko nekad neņem – AEG. Viņi māk ražot virtuves tehniku, bet no audio tehnkias jamajiem vajadzētu turēties pa gabalu. Bij’ man viens izbeidzās burtiski pārsi mēnešu pēc garantijas beigām.

    Es arī par Pionieri, sievas autiņam ir viens no pirmajiem Pioniera MP3 maģīšiem… nemirstīgs maita – “priekšiņa” izvazāta pa peļķēm vēlusies ārā no kabatas un nobružāta skarbi, bet strādā nevainojami.

    #298047
    BERILS
    Participant

    skaistulis. kad atrodi , par cenu painformē arī mūs !

    #298048
    kaqp
    Participant

    Kādiem nolūkiem vajag bluetooth ?

    Pats nesen paņēmu Sony CDX-GT44U par 50ls jaunu. Savienoju ar iphone caur AUX, uz vada ir arī mikrafons. Nekādu bluetooth i nevajag 🙂 USB izeja it kā ir, bet nezinu kādas ierīcas supportē( iepsējams tikai walkman)

    #298049
    Mahmuds
    Participant

    AEG jau sen vairs neko labu neražo! Tas jau sen nav vācu zīmols, 2005 gadā to nopirka Elektrolux, bet 2009 gadā kaut kāda ķīniešu kompānija!

    Es arī ieteiktu Pioneer, pašam pēdējais bija 9300 modelis, ļoti labi skanēja.

    #298050
    akms47
    Participant

    Ja pofig, kas skan, galvenais lai skaļi, var ņemt ko gribi, bet ja tiešam vēlies baudīt mūziku un netērēt par to pasakainu naudu, tad Pioneer. Pārējie, kam ir tik pat atbilstoša vai augstāka kvalitāte maksā pārāk sālīti. Ja neesi galīgi pasists melomāns, ar super absolūto dzirdi, kam vajag lampu pastiprinātāju arī mašīnā, tad Pioneer cena/kvalitāte ir labākais. 😀 Vēl var ieteikt Clarion, bet to labāk e-bayā. Padārgs.

    #298051
    rizhee
    Participant

    https://www.pioneer.eu/eur/products/archive/DEH-6400BT/page.html

    BT ir, iPodu var pieslēgt caur atsevišķu vadu, komplektā nenāk, tā, ka par to tev nav jāsatraucas. USB, SD karte, CD arī var ielikt. Var pieslēgt pie stūres pogām.

    #298052
    akms47
    Participant

    Tikai uzmanīgi palasi specenes, jo ir 100 un 1 varianti. Es pirms pāris gadiem iegrābos – noslinkoju, nepalasiju, kas ir grāmatiņā, pat kasti uzmanīgi nepapētīju. Vienkārši, staigājot pa Rietavas tirgu Lietuvā, nebiju domājis pirkt maģi. Man bija kaut kāda veca gamma, beta vai kaut kāds tamlīdzīgs Bosh mēsls, kas nāk līdzi bembim. Skatos maģu stends. Apjautājos, piedāvāja Pioneer DEH-P5050UB par tik jauku cenu, ka nopirku nedomājot. Turpat pieslēdzu, notestēju – super. Pilnīgi jauns, pults pārējas štekeri, panelis noņemams ar visu maciņu. USB visu ēd, iStruntiem ieeja un vadība. Man bija nolauzta radio antena mašīnai, tikai pēc tam, kad pieslēdzu, sapratu, ka aizmirsu palasīt. Nav RDS…. sīkums, bet nepatīkami. Bet tā aparāts super, mp3 no usb un aizmirstam radio. Gan ar laiku pamainīšu, bet drīzāk jau ar visu auto, ja varēšu pārdot. 😀

    Grūti būs 1986. gada 528i pārdot par labu cenu, tagad jau visi tikai mainās ar piemaksu.

    #298053
    msh
    Participant

    4x50w? Nelaimīgais veikalinga upuris 😀 Protams, ražotājs tev un līdzīgiem par godu būs šādu cipariņu savirknējumu uzdrukājis uz paneļa, bet neuztraucies – izejas jaudā nebūs īpašas starpības starp divdesmitgadīgu aftermarket kasetnieku, kuram uz paneļa ir uzkrāsoti reālistiskāki cipari 4x25w. Nav viduskonsolē ar ko nodzesēt pietiekami jaudīgu A/AB klases pastiprinātāju, tāpēc arī ražotāji tikai sacenšas kurš uzkrāsos lielākus cipariņus priekš tiem, kuri nesaprot ne šo faktu, ne to, ko ar adekvātiem 25w grabuļiem var panākt. Un tāpat virs četriem plikiem pļurņikiem tālāk nāk kaut kas ar pastiprinātājiem.

    Toties iztrūkst cita svarīga parametra – pogu apgaismojuma krāsa mašīnai atbilstošā krāsā, kā arī kaut cik pieņemams dizains. Protams, ja vēlme ir pamētāt kruto pasažieriem, tad vajag pēc iespējas ērmīgāku un neiederīgāku. Man tādā ziņā ir paveicies – manam iepriekšējam A80 tā iepriekšējais īpašnieks – mans brālēns – bija ielicis normālu maģi – 1998. gada Kenwood KDC-7060R, kuram viena no divām krāsām – dzintara – tikai par kripatu atšķiras no audī priekšējā paneļa apgaismojuma sarkanās krāsas, ko var mēģināt saskatīt šitentajā dažus gadus vecajā bildē. Bonusā tam maģim vēl ir fantastiska fīča, kādu vēl neesmu manījis kādam citam – panelis, kuru motoriņš griež par 180 grādiem, dēļ kā nav jāākstās ar paneļa noņemšanu – uzlikšanu, kā arī adekvāts dizains, nevis kosmonautikas brīnums, tā nu tam maģim ir sagaidāms vēl ilgs kalpošanas laiks manā īpašumā un pēdējo sešu gadu laikā ir tikai mainījies slēgums, mašīna, kā arī pieslēgtie grabuļi – pie viena lineāro izeju pāra pieslēgts pastūzis ar 30w grabuli [veikalinga upuri parasti netic, kad es pasaku viņiem cik jaudīgs ir rūkoņas avots 😀 ], pie otra oriģinālie pakaļas durvju grabuļi ar iebūvētiem pastiprinātājiem.

    [img]https://content20-foto.inbox.lv/albums/m/mshathlonxp/A80/16.jpg[/img]

    #298054
    akms47
    Participant

    Priecājies par Kenwood un zelta grabulīšiem un citus sauc par veikalinga upuriem? Hahaha 😀

    Kas tajā Kenwood tik labs, neskaitot to paneļa pagriezšanos pa 180?

    #298055
    msh
    Participant

    Jau uzrakstīju – ērts lietošanā [nav jājājas ar paneli], neizskatās neiederīgi mašīnas salonā ne dienasgaismā, ne tumsā, un viss pārējais kā visiem citiem, toties nav visādu mūsdienu nevajadzīgu mēslu. Ak jā, netā viens čalis tirgo [tā laikam jāsaprot teksts kontaktēties ja vajag softu, shēmas dzelzim bija] kenwood maģu pie datora pieslēdzamu disku mainītāja emulatoru, kas, protams, ir kādas trīs galvas tiesas pārāks par kaut kādu lineāro ieeju, bet ja nav vēlmes tik tālu iet vai vajadzības pēc tā, viens štekeris un viena pretestība to mainītāja ieeju pārvērtīs par lineāro ieeju tāpat.

    #298056
    rizhee
    Participant

    var jau arī iegādāties tādu, kam var mainīt apgaismojumu, kā vien vēlies.

    #298057
    akms47
    Participant

    Un lai es klausītos Kenwood tāpēc, ka viņam panelis pa 180 griežas un jauks apgaismojums?

    Nē nu, kā jau teicu, ja gribas “bum bum” uz max paklausīties var arī jebkuru Panasonix nopirkt….

    #298058
    dzhonsons
    Participant

    LABU e28 pārdot nav problēmu. Ja vien pārdevējs un pircējs nav žīdi :>

    #298059
    cesedy
    Participant

    Ko tu uzskati par mūsdienu nevajadzīgu mēslu?

    Tas, ka tu izmanto Nokia 3310, nenozīmē, ka citiem Bluetooth ir mazsvarīgs.

    #298060
    RicoPico
    Participant

    Redz, lieta tāda, ka BlueTooth dod ārā daudz labāku un tīrāku skaņu nekā AUX vads. Savukārt AUXu vajag tamdēļ, ka ne visas aplikācijas piedāvā mediju nosūtīt uz ārēju skaņas avotu. Piemēram Spotify to neparedz darīt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā