Cik ir spējīgs Opelis.

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Cik ir spējīgs Opelis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148525
    wiliy
    Participant

    Kā jau zināms Opelis diezgan bieži rūsē. Bet video ir pierādījums, ka rūse nemaina, un motori ir labi. Kā pierādījums ir tas, ka var izspiest 204 km/h. Kā arī šim Opelim ir metināta aizmugurējais tilts pie rāmja. Kā arī visur, kur skaties ir rūsa.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vo11oi4ZmdY&feature=channel_page[/youtube]

    #195525
    samurajs
    Participant

    Priekš raksta šis ir par “īsu”. Tāpēc pārvietoju uz Auto Lietām.

    #195526
    m*****
    Participant

    “Just because you can, doesn’t mean you should…”

    #195527
    Jaunzems
    Participant

    Rūsē tikai 90. gadu modeļi. GM ir uzlabojis kvalitāti. Opelis ir labs. 🙂

    #195528
    elvisburdajs
    Participant

    Muļķības! Jebkura mašīna rūsē, ja viņa 5 gadus stāv zem klajas debess skarbā klimata ietekmē.. :p Starpcitu tā ir mana mīļākā marka. :lala:

    Lūk, mans pašreizējais favorīts ”Opel Insignia”

    [img]https://www.autoincar.com/wp-content/uploads/2008/04/opel-insignia-2.jpg[/img]

    #195529
    aoma
    Participant

    Ir daudz nicīgu teicamo par Opeli – kaut vai “Saule lec, mēness lec, Opels nelec”, bet, cik man bijusi ar viņiem darīšana, Opelim ir vieni no labākajiem motoriem savā klasē, tāpat, kopš Opel apvienojās ar GM, automāti ir kļuvuši krietni vien izturīgāki un konkurētspējīgāki. Arī par to rūsu ir tiesa, jaunie modeļi neuzvedas sliktāk par citām, līdzīgas cenas, markām.

    #195530
    grisha
    Participant

    Nu nu, ruuseeshana ir atkariiga no daudziem blakus apstaakljiem. Man ir 96 gada vauxhall corsa, mazliet ir ieruuseejis prieksheejais paarsegs. Tas arii viss. MAshiina nojumu, kur nu veel garaazhu, savaa muuzhaa nav redzeejusi. Pats lietoju vinju divus gadus, viss, ko esmu vinjai dariijis, nomainiijis bremzhu kluchus. Un tikko peec skates rats viens gribeeja krist nost (taa ar neiebraucu, kas par vainu). Stuures pastiprinaataajs nav un arii nekaadas automaatikas nav, toties motors kalpo godam, cepuri nost. Esmu ljoti labaas domaas par savu darba zirdzinju. Divreiz gaaju ar vinju skati, nekaadu probleemu. Shoreiz gan pirmajaa reizee bija abloms, jo bija izdegusi bremzhu spuldze un stulbaas rokjenes (bremzhu diski bija paaraak nodilushi) negribeeja straadaat, kuru nelietoju (nu nevajag automaatiem rokjeni).

    #195531
    linx
    Participant

    Insignia taču Rīgā, T/C Alfa iekšpusē izstādīts jau vairāk kā mēnesi ir. Brauc un apskati dzīvē 🙂

    #195532
    Aldis
    Participant

    Ak dies.. 😀 Un uz kuras LV štrāses tad likumīgi ar tādu šrotu drīkst lidot uz 204km/h? 😀

    #195533
    Jaunzems
    Participant

    elviburdaj, runa ir par to – opelis – Astra 1 unj Vectra 1 paši no sevis normālos apstākļos rūsēja, ļoti nedabiski un dikti rūsēja… Bet sākot ar Astra 2 opelis vairs nerūsē, vectēvs vēl aizvien ar 2000. gada opeli brauc, nekas nav rūsējis….

    Katrā ziņā, jaunās Insignias un Astras ir tā teikt, perfetto!, pats par tādu klusībā domāju.

    Labi, Frontera – SUV`s ir slikts, rūsē from rims to the trims… Jaunais Antara – pazīstamam ir, izcili brauc, labs, ērta, ātra.

    Verdikts – Opelis ir labs!!!!

    #195534
    dzhonsons
    Participant

    Atceros, gadus 4 atpakaļ draugs bija nopiecis no kkādas õmītes kadetu ar nolauztu tiltu vienā pusē.. bet kā mēs braucām.. gāja labak par dažu labu “normālu” autiņu..

    #195535
    1,5 intelekta
    Participant

    Personīgi man nav pie sirds vispār vācu mašīnas, es dodu priekšroku amerikāņu auto, bet nu tās manas domas :))

    #195536
    Wallaby
    Participant

    Tas ir IT temats? Un opelis ir pozitīva tēma? Hmm… Priekš tam ir

    #195537
    Wallaby
    Participant

    Kas tev par daļu, kas man ir un kas man nav? Tu esi sen jau miris tēls, tādēļ drīksti grozīties kaut vai kā propellers, bet visiem uz tevi ir reāls pofiks. Opels ir sūdz un tā tam būs būt.

    #195538
    Foxsk8
    Participant

    Tātad kurš vēl šito nav noskatījies, iesaku noskatīties:

    Top Gear – killing a Toyota pt 1 – BBC

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Lrk6vsb77xk[/youtube]

    #195539
    Wallaby
    Participant

    Standarta diktatoru kļūda – uztvert savu pasauli par visu pasauli.

    1) Domāju, ka nav jēgas vispār pāriet pie nākošajiem punktiem – ja definētā kā publiskā IT portālā (pofik kādā sadaļā) kāds vietējās varas pārstāvis sāk aizstāvēt Opel auto nerūsēšanu, tad ir čau. Tad vispār nav jēgas ko komentēt vai rakstīt kaut gadu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Tēma ‘Cik ir spējīgs Opelis.’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā