OCTA vecam opelim

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas OCTA vecam opelim

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149160
    opijs
    Participant

    Meklēju izdevīgu OCTA piedāvājumu, vēlams, internetā. kur ņemat parasti OCTU, un kur KASKO? zinu, ka daži baigi cenas uzskrūvē..

    #204853
    Evers
    Participant

    Iesaku izmantot kalkulatorus, un redzēsi, kas lētāks

    https://iizi.lv/kasko-apdrosinasana

    https://www.kalkulatorsocta.lv/

    #204854
    grisha
    Participant

    Mjaa, Kasko ir “kruta” lieta. Lai nebuutu taapat kaa man chomam, iesaku kaartiigi iepaziities ar noteikumiem. Puisim nedaudz sadauziija jauno mashiinu, Lai ar nekas nopietns nebija, puisis mashiinu neredzeeja gadu, toties turpinaja maksaat liizingu.

    Ir jaaieskrien sienaa, lai njemtu KAsko apdroshinaashanu, uzspiestas mokas, ZB tie idioti. Monopolu uzspiezh, tieshaam nesaprotu kur tauta skataas. Panjem parasto adroshinaasshanu un miers. Jeegas taapat nekaadas nav. Galvenais izpeeti liigumu, lai Tu vareetu pats caur servisu labot mashiinu. Tjipa, pats ashi salabo un brauc atkal. Aa, veel, Kasko ljoti ilgi izmekleeja avaariju, kaut gan no policijas negadiijuma vainiigais bija zinaams praktiski momentaa.

    #204855
    1,5 intelekta
    Participant

    Nepiekrītu, KASKO tomēr ir liels pluss daudzos gadījumos, kad kāds ***** Tev ieskrien pakaļā or smthng. nezinu tikai, vai ir vērts pirkt KASKO vecam opelim 🙂 man pašam bija 1997. gada opelis, bet KASKO nepirku, tikai OCTA. vislētākais variants man sanāca internetā http://www.letakpasam.lv , draugos redzēju, ka ir velletakpasam.lv tagad. internetā mazāk smadzeņu čakara, pats vari izkopēt polisi..

    #204856
    msh
    Participant

    Kad kāds tavu tačku izdupsē, tad vainīgs ir izdupsētājs , vienīgi jāzina, kā šādos gadījumos rīkoties.

    Kaskai ir tāds labs pluss – ar katru atmaksas gadījumu paliek dārgāka 😀

    #204857
    1,5 intelekta
    Participant

    Un vēl ienāca prātā arguments – baigi svarīgā ir kompanijas uzticamība.

    Vot tas pats veletakpasam.lv, piemeram, sadarbojas ar IF un if cik dzidrēts no pazīstamiem, nečakarējas kā te iepriekš minēts, ar izmaksāšanu. Tā ka it īpaši ja ņem arī kasko tad letakpasam.lv ir noteikti viens no labakajiem variantiem,.

    #204858
    opijs
    Participant

    Uzskatu, ka KASKO ir tik pat vajadzīgs kā OCTA! thnx, gaidu vēl ieteikumus

    #204859
    izredzētais
    Participant

    nesen ieskrēju vienā bmw X5.. paldies dievam ka ir tāds octa…. vismaz nosedz nodarītos zaudējumus. sava mašīna gan pašam jātaisa. būtu kasko, tie man salabotu mašīnu bez maksas 🙂

    #204860
    opijs
    Participant

    tā jau ir, ka nekad nevar zināt, kas notiks uz ceļa.. it sevišķi Latvijā, kur uz ceļa ir pilns ar pilnīgiem ēzeļiem

    #204861
    drono
    Participant

    izredzētais: Nosedz jau viņi tos zaudējumus tikai uz to brīdi. Pašam jau vien būs tas jāatmaksā. Nākošreiz, kad apdrošināsi, tad būs summa ne pa knapi jāmaksā. 😀

    #204862
    chandler
    Participant

    Gan Octu, gan Kasko ņēmu letakpasam.lv ( ne jau tāpēc, ka nosaukums tāds :D) Kasko piespieda darbā paņemt, jo visi ņēma 😀

    #204863
    izredzētais
    Participant

    druno, vienk octa nākamreiz būs dārgāka. nekas nebūs jāatmaksā 😉 takā avārijas man nekad mūžā nav bijušas un riska kategorija bij 17 nemaz tik traki nav. ne no kurienes mežonīgā ātrumā izlidoja X5 man taisot kreiso pagriezienu.. ko padarīsi?

    sabuktēju šim šofera pusē abas duris, noskrāpēju slieksni un saskrāpēju lieto disku. nezinu uz cik viņ š brauca, bet izlidoja no savas joslas un apstājās tik pēc ~5 metriem. īsāk sakot – ļoti ātri 🙂

    pašam tik saskrāpēts bamperis, no berzes gar slieksni izveidojās neliels caurums un nedaudz spārns izgājis no vietas…

    #204864
    drono
    Participant

    Nu ja tik augsta klase, tad jau nekas. Tad jau tu to esi jau gadu gaitā atmaksājis 😀

    Bet ja nokrīt zem 6. klases, tad gan esot summas lielākas.

    #204865
    opijs
    Participant

    pirk šodien atkal octu, un notrāpīju uz feinu atlaidi. šodien vēl izmantojams kods QK1C89Y letakpasam.lv. mīnuss 15 ls manai mašīnai personīgi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā