2 jautajumi par acer aspire 5738z

Sākumlapa Forumi Software Windows 2 jautajumi par acer aspire 5738z

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150971
    shadowmen
    Participant

    Sveiki atkal,lidz ko atguvu savam datoram iespeju spelet speles(bija problema ar bioss draiveri),ta tagad sakas nakoshas,bet mazakas problemas…dzivoju ar windows 7 ultimate (7600),it ka visi draiveri ir,bet spelem nav full screen ir apgrieztas malas..ka lai dabu full screen,jo neizskatas,ka draiveris butu vainigs…???

    otr jautajums,acer.com pie draiveriem priekshs windows 7 ultimate ir 3G driveri(veseli tris),kuru man butu janem,un kas tas ir par draiveri??jo viens ir 5mb otrs 12mb,bet treshais 200mb,un nojausmas nekadas kuru janem.

    aaa kompis acer aspire 5738z,3 gb ram,video karte G105M(ir dazadas modifikacijas manitas)

    #232685
    nevertell
    Participant

    aspect ratio samaini iekš spēles.

    #232686
    daGrevis
    Participant

    Drīzāk problēma ir kaut kur tur, ar konfigurāciju ekrānam, kā teica nevertell… 🙂

    #232687
    shadowmen
    Participant

    pameginashu..bet visam spelem sitais brinums….

    un kads zin,kas ir tas 3G driveris,kam vinjs vajadzigs un kuru no trijam iespejam lai nem?

    #232688
    Stat1CX
    Participant

    Nav uzlikta pareizā izsķirtspēja, ar atbilstošu aspect ratio konkrētajam monitora izmēram. Ja vēlies spēlēt citā izšķirtspēja kas nav native, tad tev palīdzēs GPU scaling iekš video kartes draiveru settingiem, tur varēsi uzlikt lai noscalo uz full screen.

    #232689
    shadowmen
    Participant

    it ka neatradu kur nomainit aspec ratio,bet iekshs nvidia settingiem uzliku visu lai nvidia izlemj,bet man sakt likties,ka mans dators grib jaunaku display driveri,bet it ka nesudzas par tagadejo…bet prieks mana windows 7 ultimate acer majaslapa nepiedava nevienu display draiveri…

    kadu draiveri ieteikti likt?? acer aspire 5738z,video karte G105M, 3gb ram un 15.6 HD acer cine crystal display???jo izmaniniju visu uz nvidia recomendatajam prasibam,bet vienlaga nav full screen.

    #232690
    tox3
    Participant

    Man ar spēlēm uz W7 tas pats uz xp tā nebija, bet spēlēs vajag uzlikt tādu pašu izšķirtspēju, kā ir uzlikts windai, vai ar to pašu aspect ratio. Man vismaz iet.

    #232691
    shadowmen
    Participant

    bet gan jau kaut ka var atrisinat sito problemu…moska kaads gudrs cilveks ieteiks kaut ko.

    #232692
    Stat1CX
    Participant

    Sen jau ir pateikts risinājums – ieslēgt GPU scaling un uzlikt uz full screen settingu, vismaz ATI kartēm tas tā ir, nvidiai būs tas pats, tikai nebūs full sscreen, bet gan kāds cits variants, mēģini visus līdz atrodi kurš strādā. Tā kā nelietoju nvidia kartes jau ļoti ilgi, precīzi nemācēšu pateikt, došu tikai mājienu, kādā virzienā skatīties – GPU scaling.

    #232693
    nevertell
    Participant

    VIENKÄ€RŠ I IZVĒLIES PLATEKRÄ€NA IZŠ ĶIRTSPĒJU!!!!! Draiveri kartei jāņem no nvidia.com, nav tur jābikstās ar hujacer miljons gadu vecu drazu. Skeilings tev nav vajadzīgs, tik kropļo bildi, tas der tikai tad, ja spēle ir tik veca un pasista, ka 16:9 un 16:10 attiecības neņem pretī. Tādas lūdzams nespēlēt.

    Priekš 3g marš skatīties, vai tev huawei vai qualcom vai velnszinvēlkas par čipu priekš tā trešā g ir. Tad ar’ izvēlies.

    #232694
    shadowmen
    Participant

    ideala doma meklet NVIDIA draiveri,atradu un daudz reiz jaunaks neka man tagad..domaju,ka problema bus atrisinata,nekad muza nevilkshu no acer display draiveri..tas nav nopietni…

    kur var uzzinat man qualcom vai velns zin kas?jo man isti nav ne nojausmas,kas tas ir par 3g draiveri…

    #232695
    Crow
    Participant

    When all else fails… EVEREST :lala:

    #232696
    daGrevis
    Participant

    nevertell wrote:

    Tādas lūdzams nespēlēt.

    Labs… 😀

    #232697
    Z1p
    Participant

    Lejuplādē Everestu, un tas pateiks tev pilnīgi visu, no kādām iekšām sastāv tavs PC.

    Peace.

    #232698
    Aldis
    Participant

    A tai spēlei ir iespēja uzlikt tādu grafiku vsp.?

    Acer Aspirēm ta tie ekrāni ir nenormāli gareni. Daudzas spēles nemaz tādu variantu nesupportē.

    Reku piemēram aspire one… “Plats” x “Š aurs” 😀

    https://www.bedre.lv/?id=ekrans&show=208

    Un mega spēles nenāk prātā pat uz tāda darbināt! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā