video karte uz 1440x900Res rigtīgam gamingam

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika video karte uz 1440x900Res rigtīgam gamingam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156928
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kāda Būtu Viss labākā video karte uz 1440x900Res rigtīgam gamingam līdz 80Ls, un kapēc?

    manā kastē ir.

    -Processor: AMD Phenom(tm) II X4 B50 Processor (4 CPUs), ~3.2GHz

    -Memory: 2048MB RAM (plānots uzcelt līdz 8gb)

    -Chip type: GeForce 7025 / nForce 630a

    -Baroklis: 750w

    -HDD: 500gb

    un kā jau minēts 19Colu Jeb 1440×900 Monitors

    Doma ir Pirkt Vidio karti lidz 80Ls

    Metu acis uz VGA nVidia Geforce GTX 550 Ti 1024Mb GDDR5 DX11/PCI-E

    Vai jums Būtu kādi ieteikumi?

    #288696
    migors
    Participant

    Rigtīgam geimingam nevar nopirkt karti pa 80 Ls. Vismaz ir jāpērk GTX 560 vai analogs un augstāk, tad var būt runa pa rigtīgu geimingu.

    #288697
    Jaunzems
    Participant

    Līdz 80 latiem? AMD HD6850.

    (edit – tie jau ir 90, sorry)

    #288698
    Kualds
    Participant

    Man ir monitors ar tādu pašu izšķirtspēju. Nopirku GTX 550 Ti. Visas spēles iet uz max un neko labāku nevajag. Max Payne 3, Battlefield 3, MW3, GTA 4 utt. uz augstākajiem iestatījumiem pie šādas izšķirtspējas bez lagiem ar ne mazāk kā 60fps iet!

    #288699
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies, Tieši to es arī gribēju dzirdēt un kādas atsauksmes par karšhanu un pac galvanais pa cik pirki.

    #288700
    Wuu
    Participant

    Tādā cenu kategorijā HD 6770, es labāk ņemtu HD 6850.

    #288701
    Crow
    Participant

    GF116 ir vismazāk karstošā mid segmentā, 60 grādi pie slodzes (OEM), aftermarket – pat ap 50. Par to galīgi neuztraucies.

    Lai nesadusmotu Lielo Wuu, piebildīšu, ka var arī HD7770 – visai līdzvērtīgs sniegums/cena un mazāka rijība.

    [img]https://www.bildites.lv/images/co8o4ujb9x90q8c5c2na.png[/img][/spoil]

    Un tas ir tikai single-player. MP ieburzīs vairāk. BF3 nav arī CPU-dependant (brīvi skrien uz prasta divkodolnieka), kur citkārt tas varētu būt faktors.

    #288702
    Crow
    Participant

    Nu re, Lielais Wuu jau arī klāt. Re, es ar tur augstāk ieteicu Radeon, +REP ME PLZ 😀

    #288703
    valters.vasilis
    Participant

    Viņš ar ”Riktīgu geimingu” saprot CS1.6, Need For Speed underground un GTA3 spēlēšanu. 😀

    #288704
    Anonīms
    Neaktīvs

    Liels paldies, tagat būs viela pārdomām

    P.s Saņemot jūsu palīdzibu tiku skaidrībā.

    GTX 560 Ti Uz 1440×900 ar 4corem proci BF3 Noteikti ka pavilks labi Liels paldies

    Ir kāda nojausma kur var pa vislētāko iegādāties. [Nelietotu]

    #288705
    Kualds
    Participant

    Nekarst. Ap kādi 60 grādi turas spēlējot spēles. Pirku šeit https://datori.dataleks.lv/lv/item/video-cards-karte:11306 tikai tad maksāja zem 80 Ls, nezkāpēc tagad cena kāpusi.

    #288706
    Jaunzems
    Participant

    Lai ieberztu lietotājam Crow, pateikšu, ka HD7850 ir daudz labāks par 560Ti. Līdz 660Ti relīzei viņiem nav konkurentu.

    BTW, maza pasaule. Liekas, ka biji mans klasesbiedrs no 1. līdz 3. klasei!

    #288707
    Crow
    Participant

    Nu ja, ka ir —>

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/tuwned1x205sfgddy8ac.png[/img][/spoil]

    😀

    Ir jau gan tā (un šai brīdī Wuu aiz priekiem izgāž uz biksēm pilnu burku *visgrūtāk izmazgājamās pārtikā izmantojamas substances pēc jūsu izvēles*), bet es jau ar neteicu, lai pilsonis Madars skrien pēc 560Ti. Tas tik, lai pamatotu aizdomas, ka pilsonis Kualds saslavē savu 550-to par daudz. Cik nu internetos kāds daudzmaz rūpīgi postus lasa, hrrr hrrr…

    Nelielam offtopam: a kas ir ar to problēmu, ka tieši BF3 negaršo Radeon kā šķira? Ja nu ar pačiem (kuru man, protams, nevaid; yaarrrrr, maties, all hail the lulzboat) vai sakārtotiem drivāriem (ek, mūžīgā 3.14ša :>) tagad ir kaut kas mainījies…

    Pilnīgam offtopam: a tā klasesbiedru būšana nevar būt. Incanti zināt, kas tev ir licis tā nodomāt… 😀

    #288708
    Jaunzems
    Participant

    Es par OP runāju. Neesam tak vienos gados, Crow!

    BTW, man BF3 pa smuko iet gan SP, gan MP uz Radeon HD7850. Nezinu, par ko tu runā, šitās tirgus tanšu sarunas jau no ATI Rage laikiem vazājas līdzi.

    #288709
    Crow
    Participant

    Jaunais cilvēk, tā rādās, ka tev nav nekādas pietātes un cieņas pret vēsturiskām vērtībām! Tais laikos tas nebij vecis, kam nebija pilna andergraund “garāža” ar košākajām ziemassvētku eglītēm, kapsētu soliņiem un kāpostu ēvelēm 😀

    Labāk lai rīso tad aiz monitora nekā apdraud satiksmi – dažkārt var tā pārņirgties, ka tā vien tie negadījumi rodas.

    Tū-rum-dum-dum… tā-rā-rā rum-dum-dum 😀

    #288710
    Crow
    Participant

    A ko es zinu, cik tev gadu un ūdensvadu. Lab, eju uz datorsvalku pēc Rage, kapāšu BF3, hurr hurr durrr 😀

    #288711
    Jaunzems
    Participant

    DatorsValka.lv – vieta, kur izgāzt nevajadzīgoâ„¢. Saņem piķi uzreiz!

    #288712
    Crow
    Participant

    Yay! Nesīšu visus savus brendīgos krāmus uz turieni kā citkārt bomžagas nes pudeles nodot. Arī piecīts ir nauda 😀

    #288713
    Wuu
    Participant

    I just letting you know, how much i give a fuck…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=m5db-T4jg3E[/youtube]

    #288714
    Crow
    Participant

    Tam geimam trūkst kāda būtiska fīča 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/lh2ncox1t738v7dqls.png[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā