Problema installejot XP

Sākumlapa Forumi Software Windows Problema installejot XP

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147912
    krisis32
    Participant

    Esm u beidzot nacis pie prata , un nolemis uzlikt xp back . Tikai kur lai dabonu pashu XP? No outlawa noka4aju 6ito – Š ITO

    ierakstiju diska ( ja vaidzibas gadijuma vaig) ieleiku disku un uzreiz atveras setup.exe

    Gribu uzreiz spiest install windows xp , bet nevar , jo vinsh ir tads ka pelecigs kas nozime ka nevar uzspiest.

    [img]https://img90.imageshack.us/img90/7845/kkkkkbm6.jpg[/img]

    Tagat esmu apjucis…. ka ieinstallet vinju ja nevar uzklikot? Noka4aju SP3 rus . Ari ta pati kibele.

    Kads nevar pateikt ko man iesakt ?

    #188572
    deivs001
    Participant

    Nu jā, laikam jau ka patiešām tev problēmas ar domāšanu! 😀

    Neesi neko dzirdējis par iebūtošanos instalācijas diskā? Esi uzdevis googlei tādu jautājumu? Cik atceros datuvē un pat outlawā bija pamācība kā instalēt XP. Š aubos, ka uz XP tev mazāk problēmu būs!

    Bet pēc tam, kad esi izskatījis vismaz outlaw forumu, tad atzīmējies, ka pats esi tapis par gramu gudrāks un atradi pamācību, kur pat ar attēliem ir rādīts kā tev vajadzīgo procesu novest līdz galam.

    p.s

    Atvainojos, bet outlawā laikam nav. Būšu ar kādu citu sajaucis.

    Paldies par uzmanību!

    #188573
    krisis32
    Participant

    no datuves visu noskatijos.. viss ok lidz bridim kad resetoju pc…. 1st boot device – dvd/cd

    resetoju pc bet nekas nenotiek.. resetojas ka parasti….

    #188574
    Creep
    Participant

    Lūgums administrācijai: var lūdzu šim ambīlim liegt postot? Savādāk debīko topiku ēra nekad nebeigsies…

    #188575
    krisis32
    Participant

    OMG…. es izmeginaju visadi.. pasaucu brali .. vinjam ar nekas nesanaca.. iegaju skype.. uzprasiju draugam.. vins teica ka vinjam ar ta esot bijis….

    (kas tad visp sitas par forumu , ka nespej palidzet lietotajiem? Tad jau es varu tikai postotkaut kadus datora defektus : uj.. izsledzas pc utt.. tad tas tas tas… sis topiks ir apmeram tads pats! Tad jau te nevar brivi likt savas probelmas.. nu ok.. jemekle tad icts forums ja jau te tadi noteikumi ka nedrikst prasit pec help)

    #188576
    Creep
    Participant

    Prasīt pēc palidzības ir atļauts, bet tev acīmredzot vispār pa gabalu jāturas no datora…

    #188577
    deivs001
    Participant

    Krisis32, neviens nevēršas pret tevi personīgi, bet gan pret tavu veidu kā tu pasniedz savas problēmas. Arī ar dziļu necieņu pret dzimto valodu.

    Ja izklāstītu ar ko rakstīji, vai mēģināji divreiz rakstīt, nomainīt matricu, tad arī pret tevi izturētos ar lielāku cieņu. Problēma nav šajā forumā, bet gan tavā attieksmē. Bootā, datuve būs labi, ja vispār uz tāda veida topiku tev atbildēs. Tādēļ sāc mainīties pats un arī citu attieksme pret tevi mainīsies.

    Visi cilveki nevar būt datorspeciālisti!

    Quote:

    ierakstiju diska ( ja vaidzibas gadijuma vaig)

    Š is vārdu virknējums vien rāda, ka tu nesaproti, ka šis solis ir obligāts, lai uzstādītu kādu OS par vienīgo uz sava datora.

    Tev par godu:

    https://arnis.ucoz.lv/publ/10-1-0-230

    https://janhouse.id.lv/index.php?sadala=raksts&id=54&v=8

    https://www.atlants.lv/index.php?menu=50&virstema=5&subtema=9&w_id=482928

    #188578
    Creep
    Participant

    Deiv: Nav jēgas nemaz runāt par rakstību utt., tāpat redzams, ka ir bezcerīgi mēģināt kautko šim indivīdam iestāstīt…

    #188579
    samurajs
    Participant

    Labāk jau nemokies, lai tev paliek tas Win 7. Aprīlī iznāks RC1, tad varēsi upgreidoties. Rezultātā līdz gada beigām tev sistēma būs darbspējīga. Pa to laiku uzmet Virtualbox savam Win 7 un uztrenējies dažādu OS instalēšanā.

    Būsi krutais, varēsi strādāt uz 2 OS vienlaikus 😀

    #188580
    Loading
    Participant

    Creep, nu un ka viņa jautājumi nav īpaši inteliģenti? Gribi teikt, ka tu pirms kļuvi par ‘pro-master’ biji gudrāks?

    Rādot BIOS logu, tur ir iespējams nospiest kādu pogu, lai parādītos BOOT MENU? Piem., man ir jāspiež F5…

    Windows instalāciju rakstīji DVD vai CD diskā?

    #188581
    Creep
    Participant

    Loading: jā, vismaz smadzenes pakustināt mācēju…

    Un esmu sastapies ar pietiekoši daudz šādiem indivīdiem, un esmu sapratis, ka stāstīt nav jēgas… Tāpat, ja arī tiks tālāk par tagadējo problēmu, pēc minūtes būs nākošā problēma, un tā bezgalīgais stāsts…

    #188582
    kadek
    Participant

    ak dievs! nevari taapeec ieinstaleet ka tas os kas tev tgd staav ir jaunaaks nekaa xp 😀

    dari to caur boot 😉

    #188583
    sir_irius
    Participant

    Neroc vaļā vecus ierakstus.

    drunk_lizard, šķiet, ka krisīts to būs izdarijis – sen nav manīts, :>

    Edit: Š amējais vispār bij kur pazudis (d_l)? :>

    #188584
    ob1
    Participant

    1) d_l apsveicu ar atgriešanos!

    2) Autoram – ja drunk_lizard recepte nedarbojas, pat ja to veic trīs reizes, tad pamēģini no tā CD ielādēties.

    3) Var vēl mēģināt uzklikškināt “Learn more about setup process” un izlasīt kas tur būs rakstīts. Ja kas nebūs saprotams, tad droši jautā šajā forumā, te tautai jautrība patīk.

    😀

    P.S. A kur palika d_l posts? Censored?

    #188585
    Anonīms
    Neaktīvs

    Loading wrote:

    Gribi teikt, ka tu pirms kļuvi par ‘pro-master’ biji gudrāks?

    OMG Pro master? o_O muahaaahaaa

    BTW, par tēmu, jāsktaās kāds tev bios, avards, vai hwz kāds, setupos pamēģini ieiet spiežot uz klavas delete un visu sakot no f5 beidzot ar f12 (man ir f7, citiem f12) , tatad pie main optiem jabut first boot device, second boot device, third utt, ja tev ir tikai viens optiskais diskdzinis , tad vienkarši iemet to par pirmo, lai butu fail safe un lai nesanaktu ar taimautiem chakars ka tavs optikjis noreagje par lenu uz ielikto disku, ieliec starp pirmo boot device jeb tavu optisko piemeram neesoshu hdd vai usb (parasti ir biosaa pieejamas tukshas opcijas, tur hdd5 hdd6 utt, lai gan patiesiba tev 1 hdd). Sudigam matenem medz but chakars ar boot time nez ka pat to nosaukt latviski, laikam datu ieguves secibu, tobish ja nesaskan dvd piem roms ar mates plati, tad disks tikai saks griezties bet bots tev padomas ka tev neka tur nav un turpinas boot no hdd, man uz viena veca pc ta bija. Nu luk ta ka nezinam kads tev pc, apsveru visu iespejamo. Nu ja , online mode vispar neviens neinstale win , ta ka tu tur megjini pie ieslegta win7 iemochit ieksha xp disku un uzgruzt sistemai virsu, nope, aizmirsti par tadu lietu ja vien nespej iedarbinat xp instalaciju bes defaultaa launchera, bet tad tev naksies operet ar pashu disku ko neiesaku tev darit, tatad no sakuma – boot, boot seciba-bios-instalacija.

    sory ka tik murgaini, neesmu gulejis vismaz 48h

    aaa baythewaay

    deivs001 wrote:


    Quote:

    ierakstiju diska ( ja vaidzibas gadijuma vaig)

    Š is vārdu virknējums vien rāda, ka tu nesaproti, ka šis solis ir obligāts, lai uzstādītu kādu OS par vienīgo uz sava datora.


    omg, esmu kautko palaidis garaam vai tiesham kads ir atceelis network istalaciju? tas ka tu vai vinjsh to nemak nenozime ka katru reizi kad japarinstale/jainstale OS ir nepiecieshams to os cepinaat ieksh diska o_O tas ir tas pats kas katru reizi kad vari vakarinjas nest no pagraba visus kartupeljus uz 10 staavu, notirit kadus 15 un nest visas 5 kastes atpakalj lejaa :>>>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā