Pirātiskie Windows 7 – stimuls MS biznesam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pirātiskie Windows 7 – stimuls MS biznesam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149884
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ballmer_das_ist_fantastish_1.jpg[/imgl]Tirgus pētnieki atklājuši, ka tur, kur visvairāk attīstīts pirātisms, arī visātrāk notiek pāreja uz jauno Microsoft lolojumu Windows 7. Arī Latvija atrodas šajā “spicē”. Patiešām – loģika ir skaidri saskatāma: Juris aiziet ciemos pie Pētera, un redz, ka viņam jau ir uzinstalēta jaunā operētājsistēma, un tā lieliski darbojas. Tā kā Juris negrib atpalikt, bet pats neprot (vai nevēlas) sagādāt sev pirātisko Windows 7 – viņš nekavējoties iet uz veikalu un iegādājas legālu kopiju. Rezultātā Ballmera bizness plaukst, un nelegālās kopijas tam kalpo kā dzinējspēks.

    Kāds tad ir patreizējās Windows 7 tirgus daļas pasaules TOP 10?

    1. Slovēnija – 7,83%

    2. Maldīvu salas – 7,10%

    3. Lietuva – 6,47%

    4.-5. Latvija un Rumānija – 5,97%

    6. Baltkrievija – 5,86%

    7. Igaunija – 5,80%

    8. Ungārija – 5,58%

    9. Islande – 5,53%

    10. Kuba – 5,10%

    “Vecā Eiropa” ar saviem 0,74% velkas tālu, tālu astē… Pat Burkina Faso ar 0,83% Windows 7 lietotāju ir priekšā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_cft_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #216349
    Maris77
    Participant

    Drīzāk jau Juris negrib atpalikt un novelk arī sev nelegālo septīto vindu. 🙂

    #216350
    TokRa
    Participant

    Labprāt iegādātos Windows XP, FPP versiju. Dažos eksemplāros. Taču nepārdod, sušķi tādi. Savukārt Windows 7 nevajag, pat ja klāt piemaksātu.

    Windows 7 šķiet lielisks tikai winvalīdiem, kas neko citu nav redzējuši. Man, kas pieradusi pie Linux / KDE3 brīvības un ērtuma, tas septitnieks pēc sūda smukā iepakojumā izskatās. XP gan ir normāls darba rīks. Win2K bija vēl labāks. IMHO.

    #216351
    samurajs
    Participant

    TokRa: ko tu tā šķaudi uz to Win7? Nu nav nemaz tik slikts, un ja vēl kruzuļus atslēdz nost – tad arī ritīgi ātrs un funkcionāls. Visu cieņu Linux (KDE? grrrrr…. Gnome 4ever!), arī XP, bet šķiet, ka Win7 neko neatpaliek.

    #216352
    TrakaisKursis
    Participant

    Windows 7? Vai es esmu kaut ko patiešām būtisku un jaunu palaidis garām?

    #216353
    Evers
    Participant

    Pavisam droši var apgalvot, ka, ja tie cilvēki, kas tagad, neko nemaksājot, lieto pirātiskās versijas būtu godprātīgi un lietotu bezmaksas linukšus, Microsofta peļņa būtu VISMAZ uz PUSI mazāka!

    Ja no laika gala tā būtu bijis (visi, kas negrib vai nevar atļauties maksāt, lietotu bezmaksas risinājumus), mēs tādu vārdu kā “Microsoft” pat lāga nezinātu – nogrimis tas kantoris būtu, ja vien nebūtu pievērsies arī bezmaksas programmatūras izstrādei. 😀

    P.S Win7 nav ne vainas, tiešām nevajag šķaudīt, oldskūl cienītāji un NE-geimeri paliks pie XP, progressīvie un geimeri pāries uz 7.

    #216354
    TrakaisKursis
    Participant

    Evers wrote:

    Pavisam droši var apgalvot, ka, ja tie cilvēki, kas tagad, neko nemaksājot, lieto pirātiskās versijas būtu godprātīgi un lietotu bezmaksas linukšus, Microsofta peļņa būtu VISMAZ uz PUSI mazāka!

    Ja no laika gala tā būtu bijis (visi, kas negrib vai nevar atļauties maksāt, lietotu bezmaksas risinājumus), mēs tādu vārdu kā “Microsoft” pat lāga nezinātu – nogrimis tas kantoris būtu, ja vien nebūtu pievērsies arī bezmaksas programmatūras izstrādei. 😀

    P.S Win7 nav ne vainas, tiešām nevajag šķaudīt, oldskūl cienītāji un NE-geimeri paliks pie XP, progressīvie un geimeri pāries uz 7.

    provokatīvs jautājums: ko darīt Linux progresīvajiem un geimeriem:) ?

    Nu un jā par to pirātismu – tā ir metode, kā zaudējot, citus nelaist veikala plauktā. Katra lietotāja pirātiskā instalācija nozīmē to, ka viņam uz datora nebūs uzstādīts konkurenta veidots OS (piemēram, Mac OSX, Linux u.t.t. ). Arī tā ir mārketinga politika. Nevar tak radīt precendetus, ka cilvēki novienojas, ka Windows viņiem patiesībā nav vajadzīgs.

    #216355
    TokRa
    Participant

    XP nav ne vainas, taču pie tā tikt vairs nevar: MazMīkstie atsakās to licencēt. Atkāpšanās tiesību, iegādājoties Windows 7 licenci, arī nav.

    #216356
    TrakaisKursis
    Participant

    TokRa wrote:

    XP nav ne vainas, taču pie tā tikt vairs nevar: MazMīkstie atsakās to licencēt. Atkāpšanās tiesību, iegādājoties Windows 7 licenci, arī nav.

    Pasaki, ko tu lieto, es ar gribu būt ar sarkanām acīm!

    #216357
    TokRa
    Participant

    Makaronus, ko MS uz ausēm karina 🙂

    #216358
    Wuu
    Participant

    Windows 7 ir tas pats kas nopirki sūdu skaistā iepakojumā!

    TrakaisKursis wrote:

    provokatīvs jautājums: ko darīt Linux progresīvajiem un geimeriem:) ?


    PC gaimingam liek ar vien lielāku krustu virsū, ne tikai ar to ka vis labais tālāk par konsulēm netiek, bet arī PC gaimu apgriešanu! Piemēram jaunajā Modern Warfare 2 nebūs iespēja stelēt savus serverus, un spēles cena būs par 10$ dārgāka par konsuļu versijām! Un nemaz nerunāsim par resursu rīšanu, kad Intel dualcore gt9600 un 4gb rama nevelk GTA4 pat uz minimumu ir vērts padomāt lai vienreiz nopirku par 260 ls PS3…

    #216359
    Mateus
    Participant

    Tokra: nu nelieto ja nepatīk nu 🙂

    Vienmēr esmu Tev teicis, ka tas ir jaunišu stilā – BMW v/s AUDI 😀

    Nav pofig? 🙂 Pie kam, ņemot vērā, ka MS lieto vairāk kā 90% datorlietotāju… tad tās runas par MS nāvi, kuras skan jau gadus 15 točna, ir spēcīgs pārspīlējums.

    Un ja VISTA man daudz kur kretinēja, Win7 = power

    #216360
    TokRa
    Participant

    Mateus

    Es vēlos lietot (XP), taču man neļauj 🙂

    #216361
    TrakaisKursis
    Participant

    TokRa wrote:

    Mateus

    Es vēlos lietot (XP), taču man neļauj 🙂

    IT produktiem ir dzīvescikla termiņš. Tāpēc XP tiek atsaukts no veikalu plauktiem. Lai gan – jāpiekrīt – tas apmierina visas prasības un uzdevumus, un iekš Win7 nekā TIK REVOLUCIONÄ€RA nav, lai XP apbērētu. Arī 2000 vēl labi turas. Nu Win98…, kā Dobelis saka, bet tas jau ir cits jautājums…

    #216362
    drunk_lizard
    Participant

    daargaa, notici manai vecajai miesai – w7 ir izdevies produkts un viennoziimiigi aizstaas xp.

    sakaraa ar dazjaadiem darbaa izmantojamiem softiem vienaa partiicijaa legaali dziivo w7rc un, kas to buutu domnaajis O_O, es pat apsveru iespeeju peec taa darbiibas beigaam nopirkt w7.

    btw – jams man aizkakaats ar visaadaam instalaacijaam un xp jamaa vietaa jau sen buutu saacis bremzeet, bet w7 tik pat lustiigs, kaa pirmajaa dienaa. liidz sjim esmu sastapis vienu softu, kuram probleema ar w7 – philips device updater. jams pie instalaacijas izmet pazinjojumu, ka deriigs tikai ieksj xp/vista

    uz manu veestuli philips supportam ar jautaajumu, kaa tiesji atskjiras failu izpilde ieksj vistas un w7, atbildes nebija, mhhhh

    w7 ir ljoti lietojama os.

    un atbilde gariigi neveselajam kursim – ieksj w7 kaut vai atminjas menedzjments ir galvas tiesu paaraaks….

    #216363
    jezus
    Participant

    ir ir problēmas ar to win7, nav izdevies uzinstalēt autodesk impression, tracina ka katrā usb ieejā pa jaunu instalē katru jaunu flašku!, un da jebko. pavecākus skanerus nav pat cerību pieslēgt, tā pat lokālajā tīklā negrib printerim instalet draiveri kaut gan sen jau uzlikt pa taisno.. izskatās, ka dēļ saviem atvieglojumiem daudzreiz aizbrauc galīgi auzās..

    #216364
    grisha
    Participant

    TokRa wrote:

    Labprāt iegādātos Windows XP, FPP versiju. Dažos eksemplāros. Taču nepārdod, sušķi tādi. Savukārt Windows 7 nevajag, pat ja klāt piemaksātu.

    Windows 7 šķiet lielisks tikai winvalīdiem, kas neko citu nav redzējuši. Man, kas pieradusi pie Linux / KDE3 brīvības un ērtuma, tas septitnieks pēc sūda smukā iepakojumā izskatās. XP gan ir normāls darba rīks. Win2K bija vēl labāks. IMHO.

    100% piekriitu. winblows patika liidz w2k, XP tika uzspiests deelj specifiskiem softiem. Ar seezhu Linuxaa, nekaada vaina.

    P.S. Shodien intreses peec meegjinaaju uzinstaleet win7, pashaas instalaacijas beigaas (kur taads idiotisms var buut?), shis nospljaaas ka mani dzelzhi nederot tai sisteemai.

    Nu vismaz leegaalaaka tauta paliks mazliet, kameer tirgos pa 30 latiem. Piraatisms jau ir, taapeec ka tirgo suudu uz kocinja par paarsimts latiem…. .

    #216365
    drunk_lizard
    Participant

    grisja, esmu instaleejis w7 uz diezgan dazjaadiem dzelzjiem… nu nav bijusjas probleemas, nav!

    par spiiti riit meegjinaasju uzmest uz k7 baazes. ar 512 ramu. redzees, kas sanaaks…

    #216366
    Sid
    Participant

    Nez, es ar lietoju W7RC un esmu piegruzijis šamo līdz ausīm ar visādiem s*diem, nekas ne lago, ne karās ;]]]

    #216367
    Afrohead
    Participant

    Un atkal sākas OS karš…

    Vai pašiem nebesī?

    Windows, Linux vai Mac OS X- tak’ kāda atšķirība ar kādu automašīnu brauc?

    Visi ceļi ved uz Romu, tāpat visas OS!

    Un visi tie, kuri noliek Windows, tad nu nezinu… man, principā, nekad nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas- ja arī ir, tad “Google” atrisina pilnīgi visu!

    Nesen uzliku Win7, arī procesus parediģēju- iet kā smērēts, turklāt patīkams interfeiss, nemaz nerunājot par aero- efektierm u.c. “fīčiņām”!

    Ja kādam tas nepatīk, varat, manis pēc, bliezt kaut DOS’ā- pie kājas… :devil:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā