Joks Twitter’ā izmaksā 1000 GBP

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Joks Twitter’ā izmaksā 1000 GBP

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151195
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_terrorism_1.jpg[/imgl]Pamācošs gadījums noticis Lielbritānijā, kur kāds Pols ÄŒemberss (26) stipri sadusmojās par Robin Hood lidostas slēgšanu Donkāsterā (Š efīlda). Viņš janvārī savā Twitter blogā veica sekojošu ierakstu «Crap! Robin Hood Airport is closed. You’ve got a week and a bit to get your shit together, otherwise I’m blowing the airport sky high!» Latviski tas būtu apmēram tā: “Velns! Robin Hood lidosta slēgta. Jums ir nedēļa vai mazliet vairāk, lai savāktu kopā savus mēslus, citādi es to lidostu uzsperšu gaisā!” Uz šo ierakstu nejauši uzdūrās kāds lidostas darbinieks, kurš informāciju nodeva drošībniekiem. Lai arī te skaidri saprotams joka raksturs, un nav nekā kopīga ar terorisma draudiem, lieta aizgāja līdz Donkāsteras maģistrātam. Tur tiesnesis “vainīgajam” piesprieda 1000 mārciņu naudas sodu, motivējot to šādi: Twittera ieraksts “bija ar draudu raksturu, ņemot vērā laikposmu, kurā mēs dzīvojam”.

    Pēdējais ieraksts ÄŒembersa blogā ir par to, ka viņš gatavojas spriedumu pārsūdzēt, bet tas jau ir cits stāsts.

    Avots

    #235419
    kuuminsh
    Participant

    Nu.. principā viss ir loģiski un saprotami.

    Ja es krogā ar čompiem pie alus kausa saku ka AirBaltic man ir līdz brošai un lai Fliks atvadās no savas reproduktīvās sistēmas.. tā ir viena lieta.

    Ja es šo pašu domu paužu iekrampējies mikrafonā un caur pastiprinātāju stacijas laukumā kur to dzird simtiem vai pat tūkstošiem cilvēku… tas jau ir nedaudz citādāk.

    Twiteris… nu ir tur daudz to lasītāju… to var pielīdzināt bļaušanai ar megafonu stacijas laukumā.

    Tā nu tas ir.

    #235420
    YeaX
    Participant

    Piekrītu.

    #235421
    daGrevis
    Participant

    Š āds gadījums arī, cik atceros, bija ar vienu ķīnieti. 🙂 Bet Ķīnā pastāv cenzūra. 😀

    #235422
    reGative
    Participant

    njaa, traki 🙁

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā