vai var salodēt?

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV vai var salodēt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151251

    Laab-dien, dāmas un kungi,

    lieta, lūk, šāda – ir divi 17 cm Blaupunkt auto skaļruņi, kuriem ir nolūzušas tās austiņas, kur jāslēdz “-” vads. Bilde: https://foto2.inbox.lv/jaanis_z/afftamabil/nolauzts.jpg

    Vai ir iespējams viņas pielodēt (man gan tikai viena tā austiņa ir, otras nav)? Ja jā – varbūt varat ieteikt Rīgā kādu darbnīcu, kur to varētu izdarīt?

    #236083
    Wuu
    Participant

    Var pielodēt, īstenība to var jebkurš izdarīti, kurš māk ar lodāmuru rīkoties. Vai tad pa taisno nevar pielikti, obligāti vajag ļipiņu?

    #236084
    samurajs
    Participant

    Nesapratu. Kam tās austiņas vajag vispār? Skaņu spoles klemmes (sarkans-melns vads) tak kārtībā, pie tām arī lodē klāt.

    #236085
    Aldis
    Participant

    pielodēt nav problēma, ja tu domā to plāksnīti ar caurumu. 🙂 Es bij iedomājies, ka nopietnaka problēma – piemēram vads no spoles notrūcis!

    #236086
    iKey
    Participant

    Pielodēt vadiņu ir vieglāk kā apčurāt divus pirkstus

    #236087
    Genādijs
    Participant

    Pamēģini čurājot uz pirkstiem salodēt vadiņus.

    #236088
    iKey
    Participant

    F*g tam salodēsi 😀 lodāmurs atdziest 😀

    EDIT: laikam autoram vajag ķepiņu, jo viņš vadus murmulim spraudīs ar spailītēm

    #236089

    ok, paldies visiem, ar to lodēšanu kaut kā tikšu galā.

    a, vot, vel šāds jautājums: kur (vēlams Rīgā, centrā) var vadam uzkniebt šādus uzgaļus:

    https://foto2.inbox.lv/jaanis_z/afftamabil/Att-ls071.jpg

    (4 un 6 mm pēc izmēra; domāti vadiem, kas pievienojas auto skaļruņiem). Lai to izdarītu, vajagot īpašas knaibles.

    #236090
    KristoZ
    Participant

    Nu, jā, ir speciālas spiedējstangas tiem konektoriem, bet tās arī normāli piķo. Piemēram:

    šādas, un ir, protams, vēl krutākas, bet pāris vadiem, manuprāt, nav jēgas tādas pirkt.

    Var provēt izlīdzēties ar šādām:

    [img]https://bildites.lv/images/57itysyi58eqdxkah7oe.jpg[/img]

    ko, ja nemaldos, varēja pat Maximās nopirkt..

    Sliktākā gadījumā jau var arī ar plaķenēm, bet nu tas nav gluži tas.

    #236091
    akms47
    Participant

    Generalfeldmarschall wrote:

    ok, paldies visiem, ar to lodēšanu kaut kā tikšu galā.

    a, vot, vel šāds jautājums: kur (vēlams Rīgā, centrā) var vadam uzkniebt šādus uzgaļus:

    https://foto2.inbox.lv/jaanis_z/afftamabil/Att-ls071.jpg

    (4 un 6 mm pēc izmēra; domāti vadiem, kas pievienojas auto skaļruņiem). Lai to izdarītu, vajagot īpašas knaibles.

    Bāc… Nav kur naudu likt – pērc stangas. Es ar parastām flaķenēm uzkniebu un nu var tikai ar zobiem grauzt nost.

    #236092
    root
    Participant

    Par cik sapratu, ka runa ir par auto audio, stangas ir tīri vitāli nepieciešama lieta. Plaķenēm? Nu davai, uz priekšu, tikai pēc tam negaudo, ka kontakti sūbē un nav kontakta pēc gadiem…

    Var darīt, kā jadara vai var darīt čerez popu. Izvēle jūsu ziņā.

    #236093

    nu jā, varētu jau nopirkt tās stangas, bet negribas baigo naudu izdot, jo pārāk daudz jau viņas laikam neizmantošu. Pa 3 vai 5 latiem vēl būtu ok. labi, būs jāpaskatās kādā Maximā XXX.

    #236094
    akms47
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Par cik sapratu, ka runa ir par auto audio, stangas ir tīri vitāli nepieciešama lieta. Plaķenēm? Nu davai, uz priekšu, tikai pēc tam negaudo, ka kontakti sūbē un nav kontakta pēc gadiem…

    Var darīt, kā jadara vai var darīt čerez popu. Izvēle jūsu ziņā.

    Nu ja rociņas šķības, tad arī ar labām stangām nekas nesanāks.

    Man kontakti autiņā kopš 1999.gada uzkniebti, nekāda vaina, mainu tikai maģus. 😉

    Bet ja nopietni, man liekas, ar Maximā lētās redzēju.

    #236095
    root
    Participant

    Es kak raz arī gribēju teikt, ka kodolreaktorā ar var šo to labu ar motorzāģi pieregulēt…

    #236096

    Biju Latgalītē – paņēmu “komponentu sistēmu” – klemmes un izolācija atsevišķi, ir doma vadu pielodēt; attiecīgi knaibles nevajadzēs. Bet nu moš kkadus nepareizos izmērus man iedeva, vēl nevaru īsti saprast.

    Tas lielākais konektors skaitās 6.3 mm platumā, bet cik ir tas mazākais? Ar lineālu mērot sanāk 4mm, bet tādu izmēru internetā nevaru atrast – ir 4.8mm un 2.8mm (lineāls, protams, kkāds lētais).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā