LimeWire cienītājiem (sēru vēsts)

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra LimeWire cienītājiem (sēru vēsts)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152507
    web33
    Participant

    Kārtējais upurs,šoreiz LimeWire ir slēgts.

    Ieejot oficiālajā mājaslapā parādās šāds teksts

    THIS IS AN OFFICIAL NOTICE THAT LIMEWIRE IS UNDER A COURT-ORDERED INJUNCTION TO STOP DISTRIBUTING AND SUPPORTING ITS FILE-SHARING SOFTWARE. DOWNLOADING OR SHARING COPYRIGHTED CONTENT WITHOUT AUTHORIZATION IS ILLEGAL

    Visvairāk mani izbrīna,kā tie Lv dc++,torrenti vēl turas

    Links

    #251256
    Evers
    Participant

    ar dc++ neviens vairs necīnas, jo tas pats mirst dabīgā nāvē.

    LimeWire vispār nav sanācis izmantot. Senos laikos, kad vēl iezvanpieeja man tik bija, patika tāds Ares Galaxy. Atceros vēl tādu Shareaza, tas gan ilgi nedavilka.

    #251257
    bumbulis
    Participant

    Vakar vēl novilku songu caur limeware. Nez, likās parocīgs, kad vajadzēja pa dziesmai, nevis veselu albūmu.

    #251258
    nevertell
    Participant

    A kā tad tu iepazīsi to mūziku, kas neskan pa rādio un nerādās pa tē vē, ja nevilksi nost flac diskogrāfijas.

    #251259
    zivs
    Participant

    Torenti [vairs] netiek dr*zti, jo tie vienkārši vairs neatrodas Latvijas (un Eiropas) teritorijā, bet tādās vietās, kur likumiem nav pa spēkam pie tiem piekļūt. Vismaz man tā liekas, ka tā ir ..

    #251260
    _Mo3_
    Participant

    da nē, vnk ir pierimies torrentu bums, tāpēc nevienam īpaši neinteresē, kas ar viņiem notiek!

    #251261
    drunk_lizard
    Participant

    mani nebuut nepaarsteidz, ka taadi indiviidi, kaa web33 lieto limewire, bearshare un kaaza veeljoprojaam…

    un peec tam peeksnji izbriinaas par dabisku nobeigumu :>

    ak jaa, svaigs gadiijums iz dziives. sjon viena pridurka datoraa ieraudziiju torrent failu ar nosaukumu “avast_antivirus_supercracked_new”

    nu kur pasaule ripo?….

    #251262
    Kon
    Participant

    DC manuprāt eksistē tikai dēļ latviešu mūzikas XD

    Š eit meklējam pa vienai dziesmai : https://www.mrtzcmp3.net/

    Š odien what? svin dzimšanas dienu, varat cierēt pēc ielūgumiem .. tas ta offtopiks 😳

    #251263
    Foxsk8
    Participant

    LimeWire un līdzīgie šā tīkla pārstāvji kā Bearshare, uttt… ir diezgan populāri P2P tīkli, softi. Un vispār, ja mēs te tā runājam, māšēles vīrs, iekš DE uzrāvās 😀 šamo pieķēra par nelegālu failu kačāšanu, pirms gada, sīcim bija filmu caur bearshare vilcis, hops nesen atnāk pavēste, ka jāierodās tiesā uz lietas izskatīšanu, noveicās, sods bija ap 1K euro jāsamaksā, ārzemēs jābūt uzmanīgiem kaut ko kačāt, utt… tur vairāk ir cieņā online filmas, utt… pret pirātismu tur baigi cinās.

    #251264
    nevertell
    Participant

    Vai jāsamaksā kādam vī pī enam.

    #251265
    Kon
    Participant

    Svešam VPN neuzticētos, mātes dzīvoklī atstātu custom made seedbox, iemācītu viņai viņu restartēt XD, saslēgtu tunelī ar ārzemju kasti un rullētu tālāk.

    #251266
    nevertell
    Participant

    Jāsāk bizness, jāīrē kautkādi dzīvokļi zolitūdē, jāsavelk optika pa lēto un jāpiedāvā letiņiem ārzemēs “sīdboksus”.

    #251267
    web33
    Participant

    drunk_lizard

    Š odien man arī labs garīgais .

    #251268
    Kon
    Participant
    #251269
    Evers
    Participant

    Ko šos neviens neaiztiek? 😀

    Iezvanpieejas laikos iemīļotais Ares Galaxy vēl aizvien griežās – https://aresgalaxy.sourceforge.net/ 🙂

    Un alternatīva https://www.shareaza.com/ ar dzīvs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā