Elektroniskā cigarete

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Kāds ir tavs nešķīstais smēķēšanas paradums

Tabaka
5
17%
Cigaretes
9
31%
Elektriskā cigarete
4
14%
Pats audzēju pats smēķēju
0
No votes
Spice un citi draņķi
0
No votes
Nesmēķēju, apreibinos ar ko citu, piemēram sportoju
11
38%

Total votes: 29

garaisezis
E-žurnālists
Atbildes: 1186
Pievienojies: 15 Nov 2009, 08:41
Reputācija: 0
Atrodas: Kanāda

Elektroniskā cigarete

Post no garaisezis » 16 Aug 2013, 06:56

Tā kā esmu kaislīgs smēķētājs, es nevis gribu atmest, bet man vienkārši patīk tas proces, tomēr ir gadījies, atmest pat uz vairākiem gadiem kad ļoti sagribas. Š oreiz par it kā veselībai mazāk kaitīgo 21.gadsimta jaunumu - Elektronisko cigareti.
Vienu vakaru pēc darba tiekot ātrāk mājās, domāju nobraukt garām vienam benzīntankam, lai nopirktu pāris aliņus. Tā kā pulkstenis bija pāri diviem naktī nekas cits neatlika. Pie kases stāvēja pārdošanā arī šis brīnums, elektroniskā cigarete, ko nopirku. Sākuma izmēģinājuma (atbilst 30 cigaretēm). Š is ir lētākais variants, £6.99 maksāja, tāpēc arī īpaši neiespringu, jo nav jau tik traki pat manā krīzes situācijā, kad kreditori no katras puses rauj uz pusēm.
Lai vai kā, atnākot mājās, veru vaļā izmēģināt. Nekas grūts, izņemam no iepakojuma, izraujam drošības ieliktni, ja tā to varētu saukt un ir gatava darbam. ievelkot ir jūtama ļoti nenormāli vieglas tabakas garša, bet nav smaka un tīri pat ok. Tā vismaz domāju es sākumā, līdz nebiju ievilcis vēl pāris dūmus tā no sirds un rajona. Pēc tam noreiba galva un palika slikti, izgāju ārā uzpīpēt normālu cigareti, kad jau palika labi. Vēlāk aplūkojot iepakojumu palasīju, kas tad tur īsti ir par brīnumiem.
Tātad, sastāvs:
Water,
Propylene,
Glycol.
Glycerol,
un pāris mistiskas vielas kā - K25, R27 S1, S2, S45 (tik daudz kā atradu, kad tie ir kaut kādi toksiskie savienojumi)
Ja salīdzina ar cigaretēm, tad tur sastāvs ir tabaka (līdz 70%, pārējais ir pārstrādāta tabaka, tas ir tabakas papīrs un saistvielas)
Secinājumus izdariet paši, vai maz elektroniskās cigaretes ir tik veselībai labas (labākas) par parastām. Tomēr es priekšroku dodu tabakai, vienīgais slinkums līdzi nēsāt atsevišķi filtrus, papīru un pašu tabaku, bet uztīt visai dienai līdz uz darbu aizņem vien 15minūtes mana dārgā laika.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Tiem kas tomēr vēl joprojām grib izmēģināt, iesaku netērēt lieki naudu un nopirkt šo izmēģinājuma versiju - tikai pati cigarete. Vairāk info
http://www.e-lites.co.uk/ kur būs arī visa info. Bet ja esiet 100% pārliecināts, tad izmēģinājuma vietā pērciet 2x dārgāko sākuma starter kit, jo tajā būs arī usb lādētājs un vēl viens kārtridžs. Bet par kaitīgumu var ierakstīt pirmos divus vārdus googlē, kad nākošais jau būs par īsto tēmu.
Kaut kas no MEKSIKAS un ne tikai https://www.facebook.com/groups/1729959473959509/

girts
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 25
Pievienojies: 09 Feb 2011, 09:38

Post no girts » 16 Aug 2013, 09:08

"Ja salīdzina ar cigaretēm, tad tur sastāvs ir tabaka (līdz 70%, pārējais ir pārstrādāta tabaka, tas ir tabakas papīrs un saistvielas)"
http://www.tricountycessation.org/tobac ... ients.html

garaisezis
E-žurnālists

Post no garaisezis » 16 Aug 2013, 09:24

atslēgas vārds manā tekstā ir - saistvielas. Lai atrastu vienu gramu kādas vielas no tā saraksta nāksies pārstrādāt n-tās tonnas tabaku. Nav jau tik traki kā izklāstīts, ir savas regulas, turklāt ļoti strikti uzrauga tādas kompānijas. Bet šos jaunos apšaubāmas kvalitātes Ķīnas brīnumus neviens, ja nav aizliegts, tad ir atļauts.
Kaut kas no MEKSIKAS un ne tikai https://www.facebook.com/groups/1729959473959509/

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2311
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 16 Aug 2013, 11:56

Insane crap ir tā e-cigarete. Par to "palika sūdīgi pēc pāris dūmiem" arī varu apstiprināt. Ir sanācis atmest uz pāris mēnešiem ar to e-cigareti. Bet kad ribās šņabīts, tad var to elektrisko mēslu vilkt zaļš palikdams- tolka nekāda. Un kārtridži. Uz iepakojuma teikts, ka pietiek uz nedēļu, bet man pietika vienai nepilnai dienai. Ok, var uzpildīt, bet tā pilināšanās, un laistīšanās ir pagalam ķēpīga. Turklāt neatmaksājas. Nemaz.

E-cigarete ir briesmīga sevis kaitināšana un ākstīšanās- no vienas atkarības citā. Vislabāk, protams, ir nesmēķēt nemaz. Atgriežas smarža, ēdiens garšo tāpat kā bērnībā un pārējie smēkētāji smird kā kaķa samīzts bomzis.
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 16 Aug 2013, 12:44

Sen atpakaļ par šo tēmu jau bija kaut kas, interesenti var palasīties to laiku domas: https://notepad.lv/e-cigarete-t1530.html
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 16 Aug 2013, 13:38

Iekš LV var audzēt tabaku pats, tad arī to pašu ižžāvēt un satīt. :D Š ķiet izdevīgāka un no veselīguma viedokļa labāka nav. :]
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

garaisezis
E-žurnālists

Post no garaisezis » 17 Aug 2013, 08:49

atsūti man uz UK sēklas

Aldis
E-žurnālists

Post no Aldis » 17 Aug 2013, 09:37

Interesanti kā to varētu izdarīt? :)

Nez ietinot tinamajā tabakā, varētu tikt pāri robežai? :)
Image Oh My God = OMG

garaisezis
E-žurnālists

Post no garaisezis » 17 Aug 2013, 09:54

sēklas jau ir legālas, tik nopirkt nav kur, vismaz tabakas neesmu redzējis. iešu uz lielo B&Q apskatīt, varbūt tur jau uzreiz var stādu nopirkt

E-500
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 465
Pievienojies: 18 Jūn 2011, 18:25

Post no E-500 » 17 Aug 2013, 15:01

Izmirstam jau tā straujāk pasaulē, bet izdomā kā sevi ātrāk nobeigt - cigaretes, alkohols, u.c. draņķi. Nodarbojieties ar sportu labāk nevis sūkājiet tos mēslus elektroniskus vai neelektroniskus.

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 17 Aug 2013, 15:33

Izmirstam straujāk?
Image

garaisezis
E-žurnālists

Post no garaisezis » 18 Aug 2013, 02:28

un tagad padomājiet, kādēļ ar vien vairāk tiek ražotas pārtikas piedevas, visādi draņķi utt, ne jau lai pārtika ilgāk uzglabātos, bet iespējamas ātras, lielas peļņas labā, tā pat ļoti daudz aiziet pataisno izgāztuvē vien ražošanas procesā. Nav jau nekādas arī izvēlas, tikai, pirkt vai nepirkt. Ok, laukos ir vismaz kaut kas pašaudzēts ja rokas aug no pareizās vietas. Bet ne par to ir runa. Tu valstij es maksājis nodokļus visu laiku, tas ir sākot no pirmā darba, kaut vai skolā ejot vien grāmatas pirktas tika tev, bet tad pienāk pensijas vecums, kad tu vairs neesi tā īsti vajadzīgs, tev vēlams ir ātri jānomirst. Jo no tevis jēga nekād tad nav, tu izmaksā naudu valstij, apdrošinātājiem. Par nožēlu īpaši tas jūtams ir diemžēl ir Latvijā. nejauksim te iekša politiku. Tā pat jau skaidrs kad cirks jebkuram katram.
Un sanāk, jo kaitīgāk, jo labāk. Neesmu īpaši daudz aizrāvies, bet kādu laiku uzsmēķēju arī "Mariju", kad vēl biju jauns, skaists un dumjš, tagad tikai skaists un dumjš. Tomēr parasti pēc lietošanas iestājas eiforija, parādās milzīgā apetīte un tad uznāk miedziņš. Legālais - alkohols, parasti tikai uzmundrina un muļķībām un kašķiem. Cigaretes, parasti saka kad nomierina, bet vispār jau Nikotīnam ir tas pats efekts kas kofeīnam, liek sirdij sisties straujāk ar papildus slodzi. Un kad iestājas trūkums, prasās vēl jeb sajūta kad mirstu nost. Nepieskaršos tiešām bīstamām vielām, visādiem LSD, Kokam utt. Tas jau ir pavisam kas cits.

Osy
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 136
Pievienojies: 06 Apr 2007, 23:22
Atrodas: Rīga

Post no Osy » 18 Aug 2013, 02:54

ja būtu e-cigarete ar WiFi, tad paņemtu :)

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 18 Aug 2013, 10:20

esmu pīpmanis ar 10 gadu stāžu. pirmos 2 gadus zīdu cigaretes, pēctam 5 gadus paštīto tabaku un jau kādus divus gadus pīpēju no pīpes.
pats interesantākais - nedēļu atpakaļ sanāca man ribas salauzt (agresīvi braukšanas manevri ar BMX) un dakteri man prasīja vai es pīpēju - saņēmuši pozitīvu atbildi, viņi bija izbrīnīti, ka plaušas ir tīras
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

rt25
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 32
Pievienojies: 21 Jūl 2008, 12:57

Post no rt25 » 18 Aug 2013, 12:24

Beidziet reklamēt tos mēslus. Ja jūs paši tikai savu veselību bendētu, man varbūt būtu vieglas skumjas. Bet tā kā jūsu indīgo smirdoņu nākas ieelpot arī citiem cilvēkiem, es novēlu pēc iespējas ātrāk saķert ko nelabu, lai būtu mācība. Tas ir tikai laika jautājums, ceru tikai, ka tas notiks pēc iespējas ātrāk.

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 18 Aug 2013, 18:15

Uz ielas gaiss arī nav tīrs.. un nav ko bāzt degunu pīpmaņu dūmos (pat ja pīpmanis paiet nost) un braukt augumā. Nepietiek, ka uz balkoniem aizliedz pīpēt.
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47

Post no aoma » 18 Aug 2013, 19:56

Atradis ko, reklamēt. Ir 2 varjanti - vai nu pīpē vai nepīpē, pārējais ir sevišķi ar prātu apdalītā tēmas autora ziņā.
Proziit.
viegls rokenrols pa radio

Aldis
E-žurnālists

Post no Aldis » 19 Aug 2013, 01:07

Nu re.. :)

Vismaz iekš LV sēklas dārgi nemaksā.. un piem. laukos izaudzē veselu vagu un līdz nākamajam gadam dzīvojies bez satraukuma, pie reizes padaloties ar draugiem. :D
Image Oh My God = OMG

garaisezis
E-žurnālists

Post no garaisezis » 20 Aug 2013, 04:47

Gribu pajautāt pēdējiem diviem omentētāhiem, kur jūs te raklāmu saskatat? Ja izlasījāt rakstu, tad vajadzētu saprast, kad šī drīzāk ir anti-reklāma.

Viesis

Post no Viesis » 20 Aug 2013, 10:21

Draugs, atkarība Tavu prātu ir pārņēmusi, ja vien šis nav tiešs tabakas industrijas pasūtījums.
Tu kaut ko te raksti - ko, kā labāk smēķēt, apspēlē variantus, un gribi teikt, ka tā nav reklāma?
Man vienalga, kādā veidā Tu savu atkarību apmierini, bet neievelc tajā citus šeit vēl nenobriedušos prātus.
Te kāds vēl pīkstēja, lai nelien pīpmaņu dūmos. Var redzēt, ka cilvēkam ar tiesiskuma apziņu ir galīgā p....
Skaidroju īpaši tev - tavas tiesības beidzas tur, kur sākas cita deguns. Nevis kādam, ejot pa ielu, jāmēģina manevrēt starp smirdīgajiem mutuļiem, bet pašiem smēķētājiem jātup pie tvaika nosūcējiem ar kārtīgiem filtriem un krampjaini jāsūc sava kārtējā vēzīša barošanas deva.
Tas, ka gaiss ir netīrs, nenozīmē, ka to var piedirst vēl vairāk. Atradis loģiku...

opengraybox
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 126
Pievienojies: 06 Sep 2012, 20:50

Post no opengraybox » 20 Aug 2013, 11:29

Spēcīga diskusija - patiesībā pīpētajiem nav neviena argumenta pret cilvekēkiem kas to nedara. Tas ir augstākās klases **dritvai kociņ** iedomāties ka pīpet ir tava brīva izvēle un citiem ar to jārēķinās. Atkarība un vāja rakstura spēcīgākā īpatnība...

garaisezis
E-žurnālists

Post no garaisezis » 20 Aug 2013, 13:15

Laikam jākļūst par zilo un draudzenei par lezbieti, jo tos neviens nekādīgi neuzdrošinās ierobežot.

zilzil

Post no zilzil » 20 Aug 2013, 20:05

Es kā nepīpētājs ar stāžu(19 gadi) nesaprotu par ko jūs cilvēkam krītat virsū.Nekāda reklāma te nav,cilvēks vienkārši apspriež elektroniku.Bet man sieva ir pīpmane un es zinu ka normālai pīpēšanai šie rīki nav domāti,jo es esmu pircis vismaz piecus gabalus un visi viņi ilgāk par divām nedēļām neizvilka(sadega).

rt25
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 32
Pievienojies: 21 Jūl 2008, 12:57

Post no rt25 » 20 Aug 2013, 22:41

Nav komentāru :)

zilzil

Post no zilzil » 21 Aug 2013, 00:28

ezi starp citu kur ir tava pilsēta,varbūt varam sadzertam.

garaisezis
E-žurnālists

Post no garaisezis » 21 Aug 2013, 11:27

atvaino nedzeru, nesmēķēju, uz citām sievietēm izņemot savējo neskatos, no mājas ārā neeju, izņemot uz Darbu un ātri atpakaļ :D
Corby, 1h brauciens no Londonas ar vilcienu

bubucis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 20 Sep 2013, 09:49

Post no bubucis » 20 Sep 2013, 11:43

Palasot komentārus, skaidri norāda uz informācijas trūkumu par elektronisko cigarešu darbību un apkopi. Lielākā vaina ir jāuzņemas tirgotājiem jo viņi daudzko noklusē un maldina pircējus. Un tad vel liela daļa e-cigu lietotāji paši taisa mazo biznesiņu tirgojot e-cigas. Tapēc informācija ir tik skopa,ka neviens nevēlas atklāt kurās ķīnas lapās iepērkas. Š eit tās mazās cigarešu izmēra e-cigas tirgo pa lielu naudu, kaut patiesībā viņas no ķīnas var dabūt pa 4-8$ ar visu piegādi. Ja gribat objektīvu info par e-cigu darbību, tad draugos.lv pameklējiet tādu grupu Vape away. Tur ir sarakstīts viss bez liekas di*$*nas par e-cigām un to lietošanu,darbību. Tad sapratīsi kas ir kas un vairs nebūs jābrīnās kapēc e-ciga nobeidzas pēc divām lietošanas nedēļām.

Playstream69
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 07 Jan 2015, 12:48

e-cigaretes

Post no Playstream69 » 07 Jan 2015, 13:07

Ne velti tās firmas, kas sāka tirgot elektroniskās cigaretes no 2008 gada vai vēl agrāk, tirgoja lētākos ķīnas variantus par dārgām naudām un turpina to darīt joprojām. Ja mazliet paseko, kas notiek pasaulē e-cigarešu tirgū, tad var saprast, kas ir kvalitatīva. un tad attiecīgi atrast labu elektronisko cigarešu izplatītāju latvijā, kas nodrošinās arī 2 gadu garantiju. Kopumā itaste ir radījuši ļoti augstas kvalitātes elektroniskās cigaretes. paņēmu itaste MVP 2.0 e-cigareti, nenormāli izturīga un labi dūmi. :) e-šķidrumiem arī ir liela nozīme. vai ir sertifikāti utt. pagaidām ņemu e-cigaretes un e-šķidrumos no www.itaste.lv Patīk kvalitāte un attieksme, cena arī atbilstoša.

AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Atrodas: Liepāja

Re: e-cigaretes

Post no AKMS47 » 08 Jan 2015, 13:00

Pareklamēties nolēmi?
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1048
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 08 Jan 2015, 14:25

elektroniskās plausas ari bonusā:D

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 08 Jan 2015, 14:51

Esmu tagad arī pats kļūvis par elektroniskās cigaretes piekritēju un lietotāju. Patīk, ka nekas nesmird, drēbes, mašina, utt.. nav jāmokās, jājiet jāsalst uz balkonu, tā vietā var mierīgi pie datora vaipot. Nopirku kaut kādu lēto dranķi, 23 eiro :D, klezomaizers, tik **dritvai kociņ** nāca līdzā, nekas neskrūvējas un sanāca tīrot, raujot nost, arī baterijai izraut pogu laukā. Tagad skatos uz airsmoke.lv piedāvāto produkciju. Paralēli ir mazā slim elektro pīpe, ko narvesenā par 21 eiro var iegādāties, plus nāk līdzi šķidrums. Var teikt, pati pīpe beigās sanāks par velti :)

Ilgermiņā ieguvums būs gan patīkams, gan naudas ekonomija. Tagad kad vēl neesmu ticis pie jaunas pīpes vietā, parastās velku, un pēc nedeļas lietošanas elektro vs parastās var jau just atšķirību. Tagad pēc elektro vilkšanas, parastās prasās vilkt vairāk. :D

Pievienot atbildi

Return to “Cita tehnika”