Elektroniskā cigarete

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Elektroniskā cigarete

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158627
    garaisezis
    Participant

    Tā kā esmu kaislīgs smēķētājs, es nevis gribu atmest, bet man vienkārši patīk tas proces, tomēr ir gadījies, atmest pat uz vairākiem gadiem kad ļoti sagribas. Š oreiz par it kā veselībai mazāk kaitīgo 21.gadsimta jaunumu – Elektronisko cigareti.

    Vienu vakaru pēc darba tiekot ātrāk mājās, domāju nobraukt garām vienam benzīntankam, lai nopirktu pāris aliņus. Tā kā pulkstenis bija pāri diviem naktī nekas cits neatlika. Pie kases stāvēja pārdošanā arī šis brīnums, elektroniskā cigarete, ko nopirku. Sākuma izmēģinājuma (atbilst 30 cigaretēm). Š is ir lētākais variants, £6.99 maksāja, tāpēc arī īpaši neiespringu, jo nav jau tik traki pat manā krīzes situācijā, kad kreditori no katras puses rauj uz pusēm.

    Lai vai kā, atnākot mājās, veru vaļā izmēģināt. Nekas grūts, izņemam no iepakojuma, izraujam drošības ieliktni, ja tā to varētu saukt un ir gatava darbam. ievelkot ir jūtama ļoti nenormāli vieglas tabakas garša, bet nav smaka un tīri pat ok. Tā vismaz domāju es sākumā, līdz nebiju ievilcis vēl pāris dūmus tā no sirds un rajona. Pēc tam noreiba galva un palika slikti, izgāju ārā uzpīpēt normālu cigareti, kad jau palika labi. Vēlāk aplūkojot iepakojumu palasīju, kas tad tur īsti ir par brīnumiem.

    Tātad, sastāvs:

    Water,

    Propylene,

    Glycol.

    Glycerol,

    un pāris mistiskas vielas kā – K25, R27 S1, S2, S45 (tik daudz kā atradu, kad tie ir kaut kādi toksiskie savienojumi)

    Ja salīdzina ar cigaretēm, tad tur sastāvs ir tabaka (līdz 70%, pārējais ir pārstrādāta tabaka, tas ir tabakas papīrs un saistvielas)

    Secinājumus izdariet paši, vai maz elektroniskās cigaretes ir tik veselībai labas (labākas) par parastām. Tomēr es priekšroku dodu tabakai, vienīgais slinkums līdzi nēsāt atsevišķi filtrus, papīru un pašu tabaku, bet uztīt visai dienai līdz uz darbu aizņem vien 15minūtes mana dārgā laika.

    [img]https://3.bp.blogspot.com/-MSiAf3wEhko/Ug2dB5aAQOI/AAAAAAAAQr8/wRASdoh8nGI/s920/IMGP2647.JPG[/img]

    [img]https://2.bp.blogspot.com/-u5P3nJiBFpM/Ug2dCMIaZDI/AAAAAAAAQsA/S08WvoLBsCw/s920/IMGP2648.JPG[/img]

    [img]https://2.bp.blogspot.com/-LLZ25uW8kaQ/Ug2dC6q-49I/AAAAAAAAQsM/6NzHABn8_hU/s920/IMGP2650.JPG[/img]

    [img]https://1.bp.blogspot.com/-Qu6MQpRHdjE/Ug2dV-utOuI/AAAAAAAAQsc/Ui7tznfLlnI/s920/IMGP2654.JPG[/img]

    [img]https://3.bp.blogspot.com/-cQ6Fnyc-e0E/Ug2dRc4dVkI/AAAAAAAAQsU/DmWY-5SMMHs/s920/IMGP2671.JPG[/img]

    [img]https://3.bp.blogspot.com/-oJP1AAqaEgA/Ug2dWYZnWCI/AAAAAAAAQsk/ET_60NjitnU/s920/IMGP2672.JPG[/img]

    Tiem kas tomēr vēl joprojām grib izmēģināt, iesaku netērēt lieki naudu un nopirkt šo izmēģinājuma versiju – tikai pati cigarete. Vairāk info

    https://www.e-lites.co.uk/ kur būs arī visa info. Bet ja esiet 100% pārliecināts, tad izmēģinājuma vietā pērciet 2x dārgāko sākuma starter kit, jo tajā būs arī usb lādētājs un vēl viens kārtridžs. Bet par kaitīgumu var ierakstīt pirmos divus vārdus googlē, kad nākošais jau būs par īsto tēmu.

    #300425
    girts
    Participant

    “Ja salīdzina ar cigaretēm, tad tur sastāvs ir tabaka (līdz 70%, pārējais ir pārstrādāta tabaka, tas ir tabakas papīrs un saistvielas)”

    https://www.tricountycessation.org/tobaccofacts/Cigarette-Ingredients.html

    #300426
    garaisezis
    Participant

    atslēgas vārds manā tekstā ir – saistvielas. Lai atrastu vienu gramu kādas vielas no tā saraksta nāksies pārstrādāt n-tās tonnas tabaku. Nav jau tik traki kā izklāstīts, ir savas regulas, turklāt ļoti strikti uzrauga tādas kompānijas. Bet šos jaunos apšaubāmas kvalitātes Ķīnas brīnumus neviens, ja nav aizliegts, tad ir atļauts.

    #300427
    RicoPico
    Participant

    Insane crap ir tā e-cigarete. Par to “palika sūdīgi pēc pāris dūmiem” arī varu apstiprināt. Ir sanācis atmest uz pāris mēnešiem ar to e-cigareti. Bet kad ribās šņabīts, tad var to elektrisko mēslu vilkt zaļš palikdams- tolka nekāda. Un kārtridži. Uz iepakojuma teikts, ka pietiek uz nedēļu, bet man pietika vienai nepilnai dienai. Ok, var uzpildīt, bet tā pilināšanās, un laistīšanās ir pagalam ķēpīga. Turklāt neatmaksājas. Nemaz.

    E-cigarete ir briesmīga sevis kaitināšana un ākstīšanās- no vienas atkarības citā. Vislabāk, protams, ir nesmēķēt nemaz. Atgriežas smarža, ēdiens garšo tāpat kā bērnībā un pārējie smēkētāji smird kā kaķa samīzts bomzis.

    #300428
    shady
    Participant

    Sen atpakaļ par šo tēmu jau bija kaut kas, interesenti var palasīties to laiku domas: https://notepad.lv/e-cigarete-t1530.html

    #300429
    Aldis
    Participant

    Iekš LV var audzēt tabaku pats, tad arī to pašu ižžāvēt un satīt. 😀 Š ķiet izdevīgāka un no veselīguma viedokļa labāka nav. :]

    #300430
    garaisezis
    Participant

    atsūti man uz UK sēklas

    #300431
    Aldis
    Participant

    Interesanti kā to varētu izdarīt? 🙂

    Nez ietinot tinamajā tabakā, varētu tikt pāri robežai? 🙂

    #300432
    garaisezis
    Participant

    sēklas jau ir legālas, tik nopirkt nav kur, vismaz tabakas neesmu redzējis. iešu uz lielo B&Q apskatīt, varbūt tur jau uzreiz var stādu nopirkt

    #300433
    E-500
    Participant

    Izmirstam jau tā straujāk pasaulē, bet izdomā kā sevi ātrāk nobeigt – cigaretes, alkohols, u.c. draņķi. Nodarbojieties ar sportu labāk nevis sūkājiet tos mēslus elektroniskus vai neelektroniskus.

    #300434
    Jaunzems
    Participant
    #300435
    garaisezis
    Participant

    un tagad padomājiet, kādēļ ar vien vairāk tiek ražotas pārtikas piedevas, visādi draņķi utt, ne jau lai pārtika ilgāk uzglabātos, bet iespējamas ātras, lielas peļņas labā, tā pat ļoti daudz aiziet pataisno izgāztuvē vien ražošanas procesā. Nav jau nekādas arī izvēlas, tikai, pirkt vai nepirkt. Ok, laukos ir vismaz kaut kas pašaudzēts ja rokas aug no pareizās vietas. Bet ne par to ir runa. Tu valstij es maksājis nodokļus visu laiku, tas ir sākot no pirmā darba, kaut vai skolā ejot vien grāmatas pirktas tika tev, bet tad pienāk pensijas vecums, kad tu vairs neesi tā īsti vajadzīgs, tev vēlams ir ātri jānomirst. Jo no tevis jēga nekād tad nav, tu izmaksā naudu valstij, apdrošinātājiem. Par nožēlu īpaši tas jūtams ir diemžēl ir Latvijā. nejauksim te iekša politiku. Tā pat jau skaidrs kad cirks jebkuram katram.

    Un sanāk, jo kaitīgāk, jo labāk. Neesmu īpaši daudz aizrāvies, bet kādu laiku uzsmēķēju arī “Mariju”, kad vēl biju jauns, skaists un dumjš, tagad tikai skaists un dumjš. Tomēr parasti pēc lietošanas iestājas eiforija, parādās milzīgā apetīte un tad uznāk miedziņš. Legālais – alkohols, parasti tikai uzmundrina un muļķībām un kašķiem. Cigaretes, parasti saka kad nomierina, bet vispār jau Nikotīnam ir tas pats efekts kas kofeīnam, liek sirdij sisties straujāk ar papildus slodzi. Un kad iestājas trūkums, prasās vēl jeb sajūta kad mirstu nost. Nepieskaršos tiešām bīstamām vielām, visādiem LSD, Kokam utt. Tas jau ir pavisam kas cits.

    #300436
    osy
    Participant

    ja būtu e-cigarete ar WiFi, tad paņemtu 🙂

    #300437
    iKey
    Participant

    esmu pīpmanis ar 10 gadu stāžu. pirmos 2 gadus zīdu cigaretes, pēctam 5 gadus paštīto tabaku un jau kādus divus gadus pīpēju no pīpes.

    pats interesantākais – nedēļu atpakaļ sanāca man ribas salauzt (agresīvi braukšanas manevri ar BMX) un dakteri man prasīja vai es pīpēju – saņēmuši pozitīvu atbildi, viņi bija izbrīnīti, ka plaušas ir tīras

    #300438
    rt25
    Participant

    Beidziet reklamēt tos mēslus. Ja jūs paši tikai savu veselību bendētu, man varbūt būtu vieglas skumjas. Bet tā kā jūsu indīgo smirdoņu nākas ieelpot arī citiem cilvēkiem, es novēlu pēc iespējas ātrāk saķert ko nelabu, lai būtu mācība. Tas ir tikai laika jautājums, ceru tikai, ka tas notiks pēc iespējas ātrāk.

    #300439
    iKey
    Participant

    Uz ielas gaiss arī nav tīrs.. un nav ko bāzt degunu pīpmaņu dūmos (pat ja pīpmanis paiet nost) un braukt augumā. Nepietiek, ka uz balkoniem aizliedz pīpēt.

    #300440
    aoma
    Participant

    Atradis ko, reklamēt. Ir 2 varjanti – vai nu pīpē vai nepīpē, pārējais ir sevišķi ar prātu apdalītā tēmas autora ziņā.

    Proziit.

    #300441
    Aldis
    Participant

    Nu re.. 🙂

    Vismaz iekš LV sēklas dārgi nemaksā.. un piem. laukos izaudzē veselu vagu un līdz nākamajam gadam dzīvojies bez satraukuma, pie reizes padaloties ar draugiem. 😀

    #300442
    garaisezis
    Participant

    Gribu pajautāt pēdējiem diviem omentētāhiem, kur jūs te raklāmu saskatat? Ja izlasījāt rakstu, tad vajadzētu saprast, kad šī drīzāk ir anti-reklāma.

    #300443
    Anonīms
    Neaktīvs

    Draugs, atkarība Tavu prātu ir pārņēmusi, ja vien šis nav tiešs tabakas industrijas pasūtījums.

    Tu kaut ko te raksti – ko, kā labāk smēķēt, apspēlē variantus, un gribi teikt, ka tā nav reklāma?

    Man vienalga, kādā veidā Tu savu atkarību apmierini, bet neievelc tajā citus šeit vēl nenobriedušos prātus.

    Te kāds vēl pīkstēja, lai nelien pīpmaņu dūmos. Var redzēt, ka cilvēkam ar tiesiskuma apziņu ir galīgā p….

    Skaidroju īpaši tev – tavas tiesības beidzas tur, kur sākas cita deguns. Nevis kādam, ejot pa ielu, jāmēģina manevrēt starp smirdīgajiem mutuļiem, bet pašiem smēķētājiem jātup pie tvaika nosūcējiem ar kārtīgiem filtriem un krampjaini jāsūc sava kārtējā vēzīša barošanas deva.

    Tas, ka gaiss ir netīrs, nenozīmē, ka to var piedirst vēl vairāk. Atradis loģiku…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā