Aizliegtais paņēmiens šonedēļ par hakeriem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Aizliegtais paņēmiens šonedēļ par hakeriem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162713
    NPK
    Participant

    Sveiki!

    Pagājušo nedēļ Aizliegtais paņēmiens vēstīja par PC servisiem. Š onedēļ par hakerēšanu https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/20.02.2017-aizliegtais-panemiens.-operacija-hakeru-brinumi.id91339” class=”bbcode_url”>https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/20.02.2017-aizliegtais-panemiens.-operacija-hakeru-brinumi.id91339

    Noskatījos raidījuma 1 daļu. Veinīgi par to atjaunināšanu domājot, ne vienmēr uz aklo atjaunināt visu nebūtu prāta darbs.

    #328787
    Andron MacBeton
    Participant

    Noskatijos (ar 2l Brāļa palīdzību).

    Pilnīgi viss tajā raidijumā ir…

    Nu, jūs zinat manus lamuvārdus. Vot tos arī piemērojiet.

    Man apnicis atkārtoties.

    Detalizēts izklāsts – tikai “za kacē”.

    #328788
    web33
    Participant

    +1

    #328789
    usins
    Participant

    Tiešām domāji, ka šeit rādīs ko nopietnu? Saturam taču jābūt mājsaimnieču draudzīgam un saprotamam. Cerēji, ka liks uz ausīm valsts pārvaldes serverus? Varēja vismaz kafejuškā viltus lattelecom free wifi uzmest ar transparent proxy… būtu baisāka bilde… vai laust kādu wifi… bet šis,… negrib lai cilvēki ieiet paranojā un nelieto datorus.

    Interesantāk, ja Kirilam vajadzētu uzlaust studijas wifi un tad uzmest kādu random PC ….. nevis tik sterilā vidē visu darīt.

    #328790
    Ralfie
    Participant

    Paskatījos dažas minūtes.. pat komentēt negribas..

    #328791
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Raidījums tiešām domāts mājsaimniecēm. Pats sliktākais, ka neparādīja kritisko monentu – Bilde.jpg.exe atvēršanu vai arī 0-day izmantošanu Adobe Reader PDF. Lietotājam visbiežāk ir jāignorē brīdinājumi, un tas ir tas brīdis, kad daudzi var pasargāt savu PC.

    DarkComet ir vecs kā manas zeķes. Principus gan tas nemaina…

    #328792
    albertino
    Participant

    nu vareej jau vins siikak paskaidrot kas notiek atverot to failu no facebooka… kas tie ieguuts to atverot un utt

    taa ari nesapratu.. ka tas iespejams ka atver kaut kadu failu un otrs kadrs var uzreiz pieslegties pie otra PC kaa caur remote manager vai teamviewer…. kaadus datus tad aizsutija atverot to failu un caur kuru softu piekluva ta tam PC

    un diezvai atverot kaut kadu linku uzreiz palaizhas exe fails… man piemeeram chrome nemaz nelauj aizdomigus failus nokachaat pie download blauj ka tas fails ir aizdomigs un neatlauj kachaat…

    #328793
    uldics
    Participant

    Blakusistabā dators. Sasmējos par tādu slēgumu. Tajā var skatīties failus. Nu te mana pacietība beidzās. Mājsaimnieces vajag mācīt, nevis iebiedēt. Tagad vecmāmiņas netuvosies istabai ar datoru, ka neuzbrūk hakeris.

    #328794
    Andron MacBeton
    Participant

    Iedod man sava D-link routera IP un es arī būšu teu blakusinstabā.

    Es gan teu neprasīšu palaist VNC lai tevi “hakotu” 🙂

    #328795
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja šis puišelis jau pat saprot ka tā ir figņa, tad iedomājieties kā es lamājos.

    Aizsardzības ministija, bļeģ, budžets uzlocekļa, triperi Vienotības, AAAARGH!

    #328796
    richijs
    Participant

    Galvenais iegādāties labi daudz līmlentes 🙂 Aizlīmējam laptop webkameru un dzīvojam mierīgi 🙂

    #328797
    uldics
    Participant

    Tev tik zems pašnovērtējums, ka ar D-linku tikai tiksi galā? Arī cisku rūteriem var trāpīt uz 32764. Tāpat arī WPS ir ilgu laiku bijusi obligāta prasība rūteru ražotājiem. Rūteru drošība ir gandrīz tikpat smieklīga kā Androīdam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā