Elektriskās zobu birstes izvēle

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

LAN
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 112
Pievienojies: 24 Aug 2013, 23:04
Reputācija: 0

Elektriskās zobu birstes izvēle

Post no LAN » 21 Dec 2017, 18:16

Kādu elektrisko zobu birsti jūs ieteiktu, kāda pieredze?

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 21 Dec 2017, 19:09

Ja plāno kā dāvanu kādam, kurš elektriskās zobu birstes nav lietojis, tad jābūt uzmanīgam, jo var sanāk vilšanās.
Reiz sev nopirku un ar vienu reizi pietika. Man ir jūtīgi zobi un sajūtas bija nepatīkamas.

Tas tā, informācijai.

darklight
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 420
Pievienojies: 22 Mai 2009, 12:35
Atrodas: Purčiks

Post no darklight » 22 Dec 2017, 08:30

Man reiz uzdāvināja, kādu nedēļu pamocījos un iemetu skapī. Tā arī nesapratu, kāds tolks no tās ierīces?
Tas ir paraksts!

itanium
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 52
Pievienojies: 07 Feb 2011, 20:46
Atrodas: Rīga

Post no itanium » 22 Dec 2017, 09:01

Kā kāds? Daudz efektīvāk tīra zobus.
Es no AliExpress paņēmu iemēģināt 2 variantus:
- Rotējošo: https://www.aliexpress.com/item/Battery ... 0.0.nK8cXw
- Vibrējošo (ultra, mega sonic): https://www.aliexpress.com/item/LANSUNG ... 0.0.nK8cXw
Pēdējā ir vienkārši bomba. Man gan nav tik jutīgi zobi.

sam sander

Post no sam sander » 22 Dec 2017, 16:52

Es jau kādu gadu lietoju Braun Orab B. Dāvināts. Pirkts Rīgā, Elkorā. Nav ne vainas. Tiesa, es gan tikai nedēļas nogaleš viņu izmantoju. Pārējā laikā parasto birstīti.
Zobārsts neiebilst:)
Iekš ALI pasūtīju rezerves uzgaļus.

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1036
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 22 Dec 2017, 17:07

Pribambass maarketinga upuriem
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 22 Dec 2017, 19:15

Es tos ķīnas brīnumus pat rokā neņemtu, kur nu vēl mutē bāzt...

itanium
Reģistrēts lietotājs

Post no itanium » 22 Dec 2017, 20:00

Š oreiz garām aizšāvi. Ja zobi ir balti un nekādu problēmu nav, tad, protams, no tā nav itin nekādas jēgas.
Man kā saldumu mīlim sāka parādīties "melnumi", no kuriem ar parasto zobu birsti nedēļām nespēju tikt vaļā. Ar elektrisko principā pietika ar dažām reizēm. Un, jā, tos "melnumus" likvidēt varēja arī higēnists.
Pēc tās vibrējošās vispār sajūta, ka zobi kā porcelāna gabaliņi.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 22 Dec 2017, 20:52

1. Tam ir mazāk sakara ar saldumu rīšanu, cik ar fizioloģiskām īpatnībām. Es varu aizmigt ar cukurgailīti zobos un, pamostoties, to noskalot ar glāzi Kolas un nekas; sievai pietiek vienreiz neiztīrīt zobus un problēmas klāt.
2. Vai nu tu izmanto sev nepiemērotas formas/cietības zobu birsti vai arī esi paviršs. Elektriskā zobu birste brīnišķīgi kompensē beidzamo - neviens cilvēks nespēj izvicināt zobu birsti desmitiem tūkstošu reižu minūtē. Bet toties cilvēks var nopirkt 3 minūšu smilšu pulksteni (kaut vai uzlikt taimeri savā smārtfonā) un reāli arī tās 3 minūtes pucēt savu pāksti.

LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51

Post no LooNeY » 23 Dec 2017, 09:41

Elektrobirstu jaunavām parasti pirmās reizes ir tās sāpīgās... Īpaši ja izvēlas nepareizo galu.
Ja ir jūtīgas smaganas un zobi, tam ir domāti speciāli mīksti gali, protams ja cilvēks pats dumjš un zinot ka jūtīgas smaganas mauc ar parasto ta tur vaino TIKAI PATS SEVI!

Es ar lietoju Oralb daudzus gadus un viss bumbās. Mans bērns lieto.. mana sieva lieto... Uzgaļus pērku kādā lētakajā iveikalā, jo parastos veikalos Latvijā tā laikam ir 'ekskluzīva' prece, veikala cenā pa 2gab, iveikalā var nopirkt 4gab vai pat 6gab... Nomaina reizi pus gadā :)

Tagad šī izskatās laba cena
https://www.euronics.lv/t/97610/skaistu ... ro750black

Mahmuds
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 152
Pievienojies: 24 Feb 2012, 19:03
Atrodas: Liepāja

Post no Mahmuds » 23 Dec 2017, 12:06

Es nopirku šādu:
https://www.aliexpress.com/item/LANSUNG ... 14517.html
Ar dēlu lietojam jau kādus 3 mēnešus, viss ir OK. Zobi tiešām kļuvuši baltāki. Vienīgā nepilnība, gaismas diode uzlādes laikā neziņo, kad suka ir uzlādējusies, tad nu lādēju to visu dienu. Ar vienu uzlādi un 4 tīrīšanām dienā suka dzīvo 1 nedēļu. Varbūt var izvilkt vairāk, bet es to lādēju ik svētdienu.
Zobārste teica, ka ultraskaņas ir ievērojami labākas par rotējošajām, tādēļ rotējošo variantu nemaz neizskatīju.

Cyberwolf
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 14
Pievienojies: 02 Apr 2009, 08:31

Post no Cyberwolf » 23 Dec 2017, 12:17

es varu šo ieteikt , pats pirms pāris dienām iegādājos..Esmu sajūsmā, ar sonic clean, biš jāgaida kamēr atnāk, bet tas ir tā vērts :) https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_ ... tml?wid=88
Tikai muļķis uzskata, ka zin visu.

itanium
Reģistrēts lietotājs

Post no itanium » 23 Dec 2017, 15:33

Tu ilgi turpināsi muldēt par lietām, par kurām tev nav ne mazākās sajēgas?
Lasi, kas ir Dental plaque un Tartar - liecies gana gudrs, pats linkus atradīsi.
Ja tev ar to problēmu nav, tad tev elektriskā zobu birste nav nepieciešama.
Tajās x nedēļās, pirms no AliExpress atnāca elektriskā, es zobus tīrīju krietni ilgāk nekā 3 minūtes vienā reizē un it sevišķi cietušos zobus - bez rezultātiem. Ar elektrisko rezultāts bija redzams jau pēc pirmās reizes.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 23 Dec 2017, 17:38

Nejauc savu zobu birsti ar ozolu. Melnumi ir kariess - zobu bojājumi. Dental plaque/Tartar latviski ir zobakmens jeb zobu aplikums.
Es sapratu, ka tu runā par kariesu, jo melnumi un tam ir vistiešākā saistība ar saldumiem. Zobakmens ir pavisam cita opera, kura cēloņi ir absolūti individuāli un tiem praktiski nav nekāda sakara ar saldumiem. Zobakmens ir kaut kas, ko es pat nemēģinu risināt ar zobu birsti - reizi 2-3 gados aizeju pie higēnista.

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1

Post no shady » 23 Dec 2017, 18:48

Piekrītu rūķim - zobakmens ir jāņem nost pie higēnista. Vispār jau ieteicamais laiks ir kādu reizi gadā to apmeklēt. Tak bļin nav nekas dārgs - Latvijā (protams, kā kurā vietā), bet maksā kaut kādi 30(?) eiro. Un tu zini, ka tev notīrīs visus, arī zem smaganas ar ultraskaņu (nevajag iet pie vecām babenēm, kas vēl ņemas ar padomju laiku metodēm/tehniku).

Par pašām (elektriskajām zobu birstēm) es neko nekomentēšu, jo tādas. godīgi sakot, nekad neesmu mēģinājis... Intereses pēc varbūt būs jāpamēģina.

Toties varu ieteikt šo (lai arī nav zobu birste, bet labs verķītis, ko ieteiktu iegādāties): https://notepad.lv/testi/14476/tests ... iens-mute/
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1077
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 23 Dec 2017, 18:54

Arī apsveru domu par iegādi un skaidrs, ka ultraskaņas ir labāk, bet (tas gan, protams, jāprasa zobārstam), interesanti, kā uz to reaģē uzcementētie tiltiņi (nu sanācis tā, ka ir pāris metālkeramikas, kurām atšķirību no īstajiem zobiem praktiski nejūtu, taču vai ultraskaņas vibrācijas nenojauc ne tikai zobakmeni, bet arī nesačakarē tiltiņa cementējumu, hvz.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 23 Dec 2017, 19:36

=>m_janis
Ja esi apciemojis higiēnistu un tas tev neko nav sačakarējis, tad tāda zobu birstei ir vēl mazāk iespēju to izdarīt.
Ja reiz runājam par zobu higiēnu, tad tagad vēl modē ir starp zobu birstītes Higiēnists ieteica, pamēģināju, iepatikās. Pirmā reize ir kā nevainības zaudēšana sievišķim - visi caurumi asiņo un sāp, bet ar laiku mute pierod pie šīs inkvizīcijas.

Barons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 456
Pievienojies: 03 Mai 2010, 09:34

Post no Barons » 24 Dec 2017, 02:02

stulbums
Intel Core i5-9600K | Asus ROG STRIX | Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 | Seagate 1TB |Kingston 16GB, DDR4 HyperX Fury Black |Corsair 650W, RM650X 80+ Gold | Be Quiet Dark Rock 4 | Fractal Design Define

sam sander

Post no sam sander » 24 Dec 2017, 12:08

Lietot vai nelietot to elektrisko birstīti ir katra paša ziņā, jo zinu daudzus, kam nepatīk tā skana, ko rada tas brīnums.Arī reizi gadā apmeklēju zobu higiēnistu. Š ogad samaksāju 30EUR par vizīti.

Pievienot atbildi

Return to “Cita tehnika”