Kādu auto iegādāties, ieteikumi, Jūsu domas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kādu auto iegādāties, ieteikumi, Jūsu domas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155324
    Foxsk8
    Participant

    Tātad, esmu nolēmis iegādāties kaut cik jēdzīgu transportlīdzekli cenā no 1K – 2K Ls. Parunājot apkārt, cik daudz cilvēku, tik daudz variantu, un no visa dzirdētā un skatītā ir izskristalizējušās pāris domas, varianti.

    1. Audi A4 sedans vai universāls, 97 – 99 gads.

    2. Volkswagen Passat (B5) – sedans – no kāda 96 gada.

    3. Opel Zafira (kārtīgs ģimenes vāģis, ja nu man būs 3 bērni, būs kur salikt visus)

    4. Chrysler Voyager – no kādiem 98 gadiem.

    Vēlētos dīzeli un manuālo kārbu.

    Tad nu ko un kā, no šiem 4 variantiem. Neesmu baigais auto mehāniķis vai kādā citādā ziņā auto pārzinātājs.

    Jāsaka, ka tā būs mana pirmā mašina, so, īsti ar kaut kādu 2 golfu braukāt arī negribētos.

    P.S. Varbūt arī kaut kāds golfs sākumā būtu jāņem, lai var iekačāties priekš kāda lielāka zvēra. Hvz.

    #278273
    Evers
    Participant

    No taviem variantiem, ņemtu vai nu A4 vai Pasātu. A4 būs kvalitatīvāks, ērtāks un vispār šikāks, taču remonti būs nedaudz dārgāki par Pasātu. Ja jābrauc pa zemesceļiem, tad universiāli noteikti neņemtu – tracinās mūždien noķēzītais aizmugurējais stikls, kuru tīrot ātri sačakarēsies slotiņa un tāpat diezkāds skats nebūs.

    Skraisleri gan ne un ne, būs jānožēlo, Latvijā pieejamā dīzeļdegviela nav piemērota tai mašīnai. Sprauslas ātri būs ciet, remots dārgs. ÄŒoms skraislera pirkumu rūgti nožēlo. Zobusāpes ne mašīna.

    Golfs ir laba pirmā mašīna lai saprastu to, ko tu īsti gribi no mašīnas un pēc tam varētu nopirkt savai gaumei, vajadzībām, atbilstošu īsto mašīnu. :D Lai nu kā, man Golfs pusotra gada laikā ir daudz nervus noēdis, uz ceļa palicis neesmu, bet servisā mani pazīst labi. Motora stiprinājumi golfiem ir ļoti švaki, gan trešajiem, gan arī jaunākiem pat piektajiem golfiem. Pašam reiz izlūza. Labi, ka tajā brīdī braucu uz 10km/h nevis uz 100.

    #278274
    Andron MacBeton
    Participant

    Grūti pateikt. Jāskatās ir principā pēc rezervdaļu pieejamības un cenas, un tas jāsalīdzina ar degvielas patēriņu.

    Tas Crysler voyager cik tērē un kādus maršrutus centīsies braukt? Varu noskaidrot ar kadriem kas zin par šo tēmu.

    Opel/Mazda IMHO nesamērīgi dārgas detaļas.

    #278275
    Arcis
    Participant

    No visiem šiem taviem četriem variantiem Chrysler Voyager noteikti neņemtu, jo šiem uzturēšana un remonts varētu būt dargākā no visiem. Es noteikti ņemtu Passatu B5, bet ja biežāk plāno vest lielāka izmēra kravu mašīnā, tad ar Zafiru to būtu bienkāršāk paveikt. Nu tāpēc manuprāt vienu no šiem abiem.

    Rezerves daļu un remonta ziņā pasāts varētu būt lētākais variants no šiem abiem…

    #278276
    web33
    Participant

    Ja pērc A4 tad tikai no 2000.gada, un tas jau ir pārejas modelis 1,9 TDI ar mehānisko un universālo – tikai ne 2.5 TDI un automātu ja papētīsi sludinājumus redzēsi ,ka no 2.5TDI vēlas atkratīties

    Par Volkswagen Passat (B5) nemācēšu teikts nav bijusi darīšana .

    Chrysler Voyager :D tas jau vispār MĒSLS ,tad jau labāk kādu WV SHARAN TDI( tiaki ne ar zilo salonu :D tur ir dirs*** vai Seat Alhambra TDI normālas mašīnas

    Cik zinu opel zafira +/- ir labas un konkurētspējīgas ar Seat Alhambra WV SHARAN

    P.S

    Pirktu lietuvā tavā vietā būs lētāk ,bet uzmanies pērkot salīdzini visu Nr: tie mēdz no 5 salīmēt 1 auto,ka reģistrācijas laikā Lv CSDD neuzrādās,kā zagts auto :) zinu vairākus,kas tā ir iekrituši pat kkāds Lv auto dīlers šādi iekrita uz lietota auto pa TV rādija .

    Atmuitošana,uzlikšana uzskaitē un auto reģistrēšana Lv ar visiem nr un tt. tev izmaksās kkur 250-300EUR ,bet tas atmaksāsies !

    https://auto.plius.lt/ru/

    #278277
    zemith
    Participant

    Pirmais auto kādā ziņā? Tikko noliktas tiesības un vēl jauns esi? Kā ar ģimenes stāvokli? Cik bērnu jāvedā būs? Un vai gribi mašīnu ar ko pārvietot pakaļu no punkta A uz punktu B, vai gribi mašīnu ar kuru var braukt arī?

    Bet no šiem 4iem reāli vienīgais variants būtu Audi A4. Iesaku ņemt 1.9tdi.

    Voyager un Opel vari atmest. Voyager ir vienkārši bezjēdzīgi dārga un trula mašīna, Opel Zafira būs graboša naglu kaste, kas ātri vien, pēc ziemas sāļiem, sāks pūt. VW Passat B5 nāk pārsvarā ar 1.6 un 1.8 motoriem, kas būs sprāgoņi, bet 1.9TDI gan var, vienīgais, ka nav tās labākās atsauksmes par tiem arī dzirdētas.

    web33, labāk tad nolekt no klints, nekā pirkt Lietuvā mašīnu. Tas nu būtu pēdējais, ko darīt.

    #278278
    web33
    Participant

    Nu jābūt piesardzīgam ,bet pirkt var un tā arī lielākā daļa Lv pārpircēji dara ,retais kurš šajos laikos tagad brauc uz Vāciju,Itāliju,Franciju un tt viss labāk ir pirkt tos auto,kas ir tikko atvestas un stāv uz fūrēm tur būs mazāks % uz kkā uzrauties.

    #278279
    zemith
    Participant

    Nu moš no kāda privātā lietuvā vēl varētu nopirkt. Kāda veca vīra or smth.

    #278280
    Imhoteps
    Participant

    Golfiem nav ne vainas. Pašam bija 1., 2. un 3.

    Jebkurā šrotā pa ceineri spani ar rezervesdaļām piebērs.

    Vispār friči rubī fišku autobūvē.

    To kraisleru neiesaku – man čomam ir, diezgan rijīgs ar visu to, ka dīzelis.

    #278281
    Arcis
    Participant

    Nu nezinu gan, kāpēc tev ar to golfu ir tādas problēmas, jo pats no pieredzes varu teikt, ka pārvietojos ikdienā jau 4 gadu ar VW Vento (tas pats 3. golfs tikai sedans) un mašīnai esmu ieguldījis remontējot materiālu ziņā šai laikā (nomainīju ūdenssūkni kādā otrā gadā, izpūtēju, pagajušo gad ģeneratoram releju sanāca labot un nomainīt 3 kvēlsveces kuras bija atteikušās, šogad uz apskati nomainīti priekšējie amortizatori un bremžu riski + vēl pa šiem gadiem kādas 3 bukses nomainītas). Plus vēl ir tāds ka mašīna ir salīdzinoši vienkārša un ja nav gluži tā ka nav neviena darba instrumenta, tad daudzus darbus var paveikt pats, ja nav abas kreisās rokas! :D

    Ja neskaita tādas apkopes kā eļļas maiņu un nomainītu zobsiksu, tad vairāk nekādus lielos izdevumus mašīna nav prasījusi. Kalpo ļoti labi un esmu apierināts, tā kā 3 golfiem kā Imhoteps teica nav ne vainas. Salīdzinoši lēta un viegli uzturama mašīna, ja laikus visam seko līdzi. Un nevajag nemaz šrotu, lai pa pienācīgu cenu iegādātos jaunas rezerves daļas.

    #278282
    akms47
    Participant

    Chrysler Voyager – komforts, bet, ja kaut kas iet grīstē – dārgi.

    Audi – forši, bet arī vari naudiņā iekrist.

    Passāts vai Opelis, kaut gan jebkurš auto kādeiz paliek par Opeli. :D

    Man žēl, ka man ir sedans, tā derētu universāls.

    Tikai tad, kad sāc ko darīt/remontēt saproti kā tev pietrūks iespējas ielikt autiņā ko garāku.

    Kādu profilu, reģipsi, aizkara stangu utt.

    Ja plāno ģimenes pieaugumu, vai vienkārši mazus ceļojumus ar daudziem pasažieriem – noteikti busiņš.

    #278283
    romajo
    Participant

    Golfam 3 nav ne vainas, tik rūsē nemaņā, bet nu, kā pirmo auto var nopirkt, jo nav dārgi un pēc tam pārdot arī nav problēmas. Pats 4 gadus atpakaļ nopirku golf 2 pa 750,- lai sieva mācās braukt, pēc gada pārdevu pa 700,-.

    Dīzeli ir jēga ņemt ja ir tiešām daudz jābrauc, cik nu tur gadā bija jānoripina neatceros.

    #278284
    akms47
    Participant

    Hmm.. 2 gols, protams, ir labs, bet nedomāju, ka Foksis meklē mašīnu tikai sev un sievietei. Ja meklētu, ieteiktu kuperiņu. Jaudīgs, mazs un ātrs, bet ja ar plāniem uz priekšu – iesaku padomāt par papildus iespējām. T.i ietilpību.

    #278285
    romajo
    Participant

    Par to golf2 tas tā piemēram, par to, ka golfu pat tik vecu (91.g) vienmēr var notirgot ar nelieliem zaudējumiem. Ja nav pieredzes un prasās piešauties, tad diez vai ir prātīgi pirkt kko ļoti labu. Biju laimīgs, ka tas ir tikai golf2, kad ieraudzīju autiņu pēc sievas “ģeniālas”iebraukšanas garažā.

    #278286
    rodgerz
    Participant

    Ja pirksi opeli vari uzreiz braukt pie manis – piebēršu spaini ar dzelžiem aprūsējušiem un būs ta pats rezultāts :D Par tēmu – labi, ka neskaties uz japāņu pusi, jo tā ir bijusi lielākā mana kļūda!

    #278287
    Kon
    Participant

    , jo Vācijas tirgu i****a turki

    #278288
    Kon
    Participant

    Priekš tādas problēmas kā hečbeka vai universāla aizķēzītais stikls, der tāda lieta kā auto mazgātuve :>

    #278289
    Evers
    Participant

    Ne visi var atļauties tērēt naudu vai laiku katru dienu auto mazgāšanai! :)

    #278290
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko tu tur pļūti? Nosauc konkrētu mašīnu nevis klabini kaukādu tuftu!

    #278291
    shadowmen
    Participant

    Š…em passat,būs gan komforts,gan ekonomika,gan uzspiest arī varēsi….A4 nav slikts,bet nu padārgs remonts un apkopes būs(arī passat nebūs lētākais variants,bet lētāks par A4 noteikti).

    Ideālais variants,ja dabūsi passat dīzeli ar sarkanā krāsā TDI…(varēsi arī tīri labi uzspiest :D ).

    Lai veicas :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti