Asus Splendid video enhancement technology

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Asus Splendid video enhancement technology

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147817
    anoniims
    Participant

    Sveiki!

    Lieta taada – mani zb un besii aaraa jau taa saucamaa Asus Splendid video enhancement technology :duno:

    Man ir Asus GF7600 karte, un vinjai ir taadaa “fiicha”. Tas izpauzhaas shaadi – tikliidz atveru kaadu filmu, vinjai visas kraasas ir taadas tumshaakas, nedabiigas, un tumshos filmas momentos vsp nevar laaga saprast kas tur notiek. Lielaakai daljai progu, par laimi, atradu iestatiijumos kur var atsleegt shito, jaanonjem kkas tipa hardware overlay un raada ok. BET

    Ir man HD video, gan 720p , gan 1080p ripi. Vinjus ideaali varu uz sava pc veerot Windows Media Player classic. TAchu tas fakin Asus Splendid video enhancement technology visu chakaree un neatradu kur to var atsleegt!

    Ir tachu kaadam l’idziiga sisteema/karte, ko ieteiktu izdariit? Vrb kaadu citu playeri, kas tiek galaa ar 1080p bez raustiishanaas? Zoom player neder, Bs player cik atceros ari kkkas nebij laaga. WMP 11 lasiiju ka iesaka, to veel nemeegjinaaju gan.

    Paldies kas atsauksies, un laimiigu jauno gadu! 🙂

    #187744
    sprauzh
    Participant

    Spied labo pogu uz desktop -> Properties -> Settings -> Advanced -> ASUS -> ASUS Splendid -> un izķeksē Enable ASUS Splendid

    #187745
    anoniims
    Participant

    :rolf: thx! Kas to buutu domaajis 😀 itkaa jau mekleeju viskaukur, bet aciimredzot nepareizi, Control Panelii mekleeju utt…

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā