Rūtera bremze pie noslodzes

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Rūtera bremze pie noslodzes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148124
    Tmkks
    Participant

    Sveiki.

    Man ir Linksys WRT54GL rūteris ar modificēto firmwari, bet nu tas nav īsti svarīgi.

    Lieta tāda, ka pie pilnas (nu cik rūters ļauj) interneta noslodzes (torrenti/UT) man interneta brauzēšana ir praktiski neiespējama t.i. ļoti, ļoti, ļoti bremzē.

    Es biju dzirdējis, ka rūtera uzstādījumos to varot kaut kā novērst, lai lādējot pie tiem max ātrumiem, interneta brauzēšana netiktu ieteikmēta.

    Vai nevarētu man, lūdzu, pateikt kā?

    #190734
    Loading
    Participant

    Tā ir nevis rūtera vaina, bet gan tava datora vaina. Uzliec torretiem ātruma ierobežojumu ar -10% no maksimālā ātruma un būs labi 😉

    #190735
    drono
    Participant

    Kāpēc tu domā, ka rūteris ir tas, kas bremzē? Lētajiem rūteriem tā ir tikai normāla parādība, ka torrentu programmas var paņemt visu trafiku un browserim nekas pāri nepaliek.

    Torrentu programmā mēģini ierobežot upload/download ātrumu un maksimālo konekciju skaitu.

    Pašā rūterī to var novērst tikai tad, ja tajā var konfigurēt Qos/trafika šeipošanu – tad tu vari mainīt dažādu datu plūsmu prioritātes utt.

    #190736
    Loading
    Participant

    Tmkks tev kāds internets ir?

    #190737
    Tmkks
    Participant

    Man ir Fastnet

    #190738
    shady
    Participant
    #190739
    Tmkks
    Participant

    Kuru no šiem izvēlēties uTorrentam un kuru Chromam/Mozillai?

    [img]https://bildites.lv/images/59yb28infir7kb67t.png[/img]

    #190740
    shady
    Participant

    uTorrentam – p2p

    Web browseriem – TCP & UDP

    #190741
    Tmkks
    Participant

    Ehh.. Nesanāk man ar to qos, jo rūtera programmatūra neatļauj mainīt tos uzstādījumus. Kad norādu jaunos uzstādījumus, parāda baltu lapu aradresi apply.cgi, bet uzstādījumi netiek saglabāti.

    Jāmeklē alternatīvas iekš uTorrenta.

    #190742
    shady
    Participant

    Iztīru browsera cache/cookies.

    Ja nesanāk, tad pamēģini restartēt pārlūku.

    Ja nenoseivojas vēl joprojām – pamēģini ar citu pārlūku.

    #190743
    Aldis
    Participant

    Nu shi ir pavisam ierasta problema, man ir ta pat, ruuterim pieslegts otrs dators, kas dzivo savu dziivi, tam viss straadaa, bet manam datoram ja uz pilnu klapi notiek torrentu vilkshana, kautvai caur FlashGet velku lejaa parastu failu no FTP vai Apache.. browsers strada krietni lenak!

    #190744
    Tmkks
    Participant

    Nu man tā ir tikai ar torrentiem. Pārējais nebremzē internetu.

    btw: No sākuma mēģināju ar Mozillu, kas man radīja to effektu, jo Chrome kaut ko čakarējas pie rūtera softa.

    Tad mēģināju ar Operu, līdzīga problēma kā ar ff.

    #190745
    memorex
    Participant

    ja XP tad vari atvērt vairāk konekciju, XP Pro limits by default ir 10 (drošības labad), bet Vista Ultimate by default 25. Torrentus izmantojot tas palīdz nedaudz, protams nevajag trubu uz 100% noslogot. Patch pameklē google.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā