PHPBB2 vai PHPBB3 (vai kas cits)?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi PHPBB2 vai PHPBB3 (vai kas cits)?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148522
    Ins1d3r
    Participant

    PHPBB2 vai PHPBB3? Kurš pēc jūsu domām ir labāks/ērtāks? Vienkārši interesējos kas kuram patīk un kāpēc.

    #195452
    dzhonsons
    Participant

    Daudzi saka, labāk V2, vairāk moddu, utt.. 😀

    #195453
    Ins1d3r
    Participant

    Itkā arī vieglāk modificējams, vaitad ne?

    #195454
    normis_161
    Participant

    It kā phpBB2 skaitās stabilāks.

    #195455
    Foxsk8
    Participant

    phpbb2: Pašu velnu var izveidot, kur tev neviens phpbb3 dēlis nestāvēs klāt.

    Tie kuri saka, ka phpbb3 ir labāks, nav īsti phpbb fanāti, tādi kā es. 😀 Reāli paskatās pēc izskata un spriež. Es vairāk skatos jau no ķidājamās puses. Kādas iespējas.

    Cik jau tu es te esmu kladzinājis, ka 2 versija ir labāka.

    #195456
    Anonīms
    Neaktīvs

    PhpBB2 = xp , phpBB3 = Vista. sopront?

    #195457
    Ins1d3r
    Participant

    Pec manām domām PHPBB2 admina panelis ir ērtāks/vieglāk lietojams.

    #195458
    Foxsk8
    Participant

    Kad foksim atradīsies laiks, uzkodēšu phpbb2 modernāku admin paneli, pagādām ir paša lietošanai, publiski lai palaistu ir vajadzīgs laiks.

    phpbb3 ir pārfišots ar visādām nevajadzīgām lietām. Plus admin panelis nav ērts.

    #195459
    daGrevis
    Participant

    Nu man gan ir ētri phpBB3 ACP… 😕

    Un tad jau drīzāk, Morpheus, phpBB3 = Windows Seven.

    #195460
    Anonīms
    Neaktīvs

    daGrevis wrote:

    Nu man gan ir ētri phpBB3 ACP… 😕

    Un tad jau drīzāk, Morpheus, phpBB3 = Windows Seven.

    Vista

    #195461
    m*****
    Participant

    phpbb3

    #195462
    daGrevis
    Participant

    Ar kādām lietām default’ā phpBB3 ir pārbāzts? Domāju ar tādām, kuras NEKAD neizmantotu phpBB3 foruma īpašnieks.

    #195463
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis: Tik nez kāpēc notepads uz phpbb 2 versiju griežas jau 2 gadus un viss notiek. 🙂 Atbildēju uz tavu jautājumu.

    #195464
    daGrevis
    Participant

    Nu, bet tas jau nenozīmē, ka jau notepad’s būtu balstīts uz phpBB3 tas negrieztos divus gadus, huh? 🙂

    #195465
    Foxsk8
    Participant

    Cik cilvēku, tik viedokļu. 🙂

    Tiem, kas par kodiem īpaši nerubās, jāliek phpbb3, tiem, kam ir iemaņas kodēšanā, jāliek phpbb2 🙂 Nu kaut kā tā, apmēram.

    #195466
    daGrevis
    Participant

    Nu tad kapēc visi vecie phpBB2 koderi ir pārgājuši uz treso versiju?

    #195467
    Foxsk8
    Participant

    Parādi man kādu premoded phpbb. Š ādu kā notepads ir izveidots, neesmu nekur redzējis, visiem vienāds standarta, vienādi layouti, nekādas orģinalitātes. Kaut vai esmu ņēmis par pamatu joomla layout, varu šo te visu uz unikālu designu arī izveidot.

    Reāli pāriet tāpēc, lai varētu modus drukāt. Jāpagaida vēl vismaz gads, lai varētu uz viņu pāriet, lai modi sakrājās un viss pārējais. Vienkārši es negribu riskēt ar kaut kādām konvertācijām, pārnešanām uz phpbb3, ja man uz 2 versiju ar maniem un citiem modiem viss iet kā nākas. Plus šo engine jau vairāk neuzskatu par phpbb, vairāk foxsk8 phpbb, jo gandrīz puse ir pārkodēta, salikta savādāk, pielāgota.

    #195468
    daGrevis
    Participant

    Tas gan… 🙂

    #195469
    Ins1d3r
    Participant

    Tātad phpbb2 ir priekšroka tāpat kā cilvēkiem ar XP 🙂 Pie vecā pieturēties ir labi, a uz kā balstās exs.lv uz phpbb2?

    #195470
    daGrevis
    Participant

    “Lapas dizaina un koda autors Mad182.”

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā