Sakumlapas izskats

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Sakumlapas izskats

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148673
    krisis32
    Participant

    Es uztaisiju parastu sakum lapu kuru gribeju ielikt ka phpbb2 ezportal sakum lapu! Nu labi.. iemetu visus failus mape un ieks portal.php kur ir ailite “portal_body.tpl” nomainiju uz “mans_body.tpl” Lapa atveras labi, bet nebija izskats. Man ir uzlikts prosilver template. Ka lai uztaisa kaut ko lidzigu ka IPB foruma, ka sakumlapa atskiras no foruma. Lidzigi ka BOOT.lv ?

    #197670
    sir_irius
    Participant

    Emmmm….? zābaks takš laikam savu “tevis-saukto-sākumlapu” pats kodējis… :p

    #197671
    krisis32
    Participant

    kodeju pats, bet kipa imetu taja phpbb saliku visus fetchpost utt… a man nebija izskata kad imetu phpbb un visu sakonfgureju ieks portal.php . Gribas lai ta lapa stradatu atseviski kā boot.lv . Kipa ka ta lapa butu atseviska tikai raditu visus tos fetchpost utt!

    #197672
    Foxsk8
    Participant

    No tava murga neko nevar saprast.

    Divus overall_headerus, sākuma lapai unikālu dizainu, forumam skins. Un visu dabosi gatavu 😀

    portal_body.tpl, portal_header.tpl forumam index_body.tpl un overall_header.tpl

    Noklonē includes/page_header.php uz includes/portal_header.php

    Pēc tam atver portal.php vai kas tev tur un kodā no page_header.php izmaini uz portal_header.php

    Pēc tam atver portal_header.php un iekš koda samaini no overall_header.tpl un portal_header.tpl

    Tā tu panāksi neatkarīgas sākuma lapas dizaina struktūru.

    Kas un kā, sēdi pēti testē, es kad sāku, darīju tieši tā pat 🙂

    #197673
    krisis32
    Participant

    Paldies! Tagat uzliku atsevisku headeri! TANK TOU!

    p.s FOXSK8 AGAIN SAVES THE DAY!

    #197674
    Foxsk8
    Participant

    Sīkums. Ar phpbb ne vien unikālu sākuma lapu var easy izveidot, bet arī citas labas lietas, ja vien tik aizdomājas savādākā virzienā, jo phpbb nav tikai forums.

    #197675
    krisis32
    Participant

    nu to jua esmu sapratis kops pirmo reizi ieraudziju tavus darbus!

    #197676
    krisis32
    Participant

    Ok. Paldies par tavu padomu foxi.. viss nostradaja ok uz veca dizaina kuru es parstradaju!

    Parstradatais dizains stav mape “start” unpec tada pasa principa panjemu un imetu vinju template mape!

    Tad ieks portal.php visu sakonfigureju . Ejot ieksa sakum lapa man uzmetas sis errors !

    “Parse error: parse error in C:wampwwwdesignincludestemplate.php(127) : eval()’d code on line 126”

    Footeri vins paradija kas man liekas nozime ka lapa ir pareizi uzlikta.. kaut kur citur meklejama vaina!

    #197677
    Foxsk8
    Participant

    <<---- šitie te tev kaut kur ir par daudz, nu <-- start tas un tas <---- end tas un tas, kaut kur ir pa daudz, vienkārši kļūda kopējot droši.

    #197678
    Loading
    Participant

    krisis32, 126 rindā kļūda. Lūko pats vai iekopē rindiņu šeit.

    #197679
    krisis32
    Participant

    Loading… tas nav saistits ar to rindinju..

    PALDIES FOXIM… viss atkal dara savu darbu 🙂 GRACIAS!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā