Mini-ITX sistēma

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Mini-ITX sistēma

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151462
    Izliecies
    Participant

    Man šad un tad patīk salikt datoru komplektācijas dažādiem mērķiem – ne jau reāli, bet internetā. Š oreiz izveidoju mini-ITX sistēmu, kas paredzēta kā HTPC vai vieglai geimošanai. Dzinulis tādu salikt šoreiz bija tas, ka Latvijas interneta veikalos parādījusies Gigabyte LGA1156 mITX plate GA-H55N-USB3. Tad nu nolēmu padalīties ar jums. Komponenšu nosaukumi klikšķināmi.

    MB: Gigabyte GA-H55N-USB3

    CPU: Intel Pentium G6950

    RAM: Kingston 2x1GB DDR3 1066MHz CL7

    VGA: XFX Radeon HD 5670 512MB

    HDD: Samsung Spinpoint F3 1TB

    PSU: Corsair CX400 400W

    ODD: LG Electronics DVD+/-RW

    +

    Case: Lian Li PC-Q07B (vairāk un labākas bildes)

    [img]https://217.172.172.50/shop_cfg/ywog/llq07b.JPG[/img]

    Neliels komentārs:

    Pašu lētāko Intel LGA1156 procesoru ņēmu tādēļ, ka HTPC nekas vairāk arī nav nepieciešams, ja to tiešām izmanto filmu skatīšanai un vecāku/ne tik prasīgu spēļu spēlēšanai. Videokarte tika izvēlēta pēc izmēriem – bija nepieciešama karte, kas aizņemtu tikai vienu slotu. Samsung Spinpont F3 sērija, manuprāt, ir sevi pierādījusi un tur jautājumu nav, turklāt 1TB ir tāds normāls apjoms šodien. Barošanas bloku izvēlējos šādu tāpēc, ka tas, šķiet, bija vienīgais melnais 400W PSU.

    Kopā tieši Ls 400. Protams, līdzīgu jaudu var iegūt par zemāku cenu, bet šeit lomu spēlē tieši mITX faktors un tas, ka sistēma ir maziņa un stilīga. Tādu nebūtu kauns novietot, piemēram, lielajā istabā pie TV. Protams, nav tas pats, kas Mac Mini, taču par daudz zemāku cenu.. 🙂

    #238910
    Evers
    Participant

    Tā jau forši, es gan būtu izvēlējies i3 processoru – atkristu vajadzība pēc videokartes un sanāktu lētāk, HD filmas bez problēmām varētu skatīties un šo to vienkāršāku uzspēlēt, atkarīgs, kas tiek uzskatīts par iekļaujamu “vieglās geimošanas” kategorijā.

    #238911
    Izliecies
    Participant

    Būtībā jau arī Pentium ir iGPU, bet man gribējās tur ielikt videokarti.

    #238912
    Evers
    Participant

    Ä€, nezināju, nebiju par to jauno Pentium tā skatījies.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā