Microsoft Sidewinder X4: līdz 17 vienlaicīgi nospiestu taustiņu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft Sidewinder X4: līdz 17 vienlaicīgi nospiestu taustiņu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159467
    samurajs
    Participant

    Absolūtais vairums datorklaviatūru nereaģē uz vairāku blakusesošo taustiņu vienlaicīgu nospiešanu, ja tie atrodas uz vieniem un tiem pašiem kontaktu matricas krustojumiem. To sauc par ghosting efektu. Problēma parasti saistīta ar kontaktu matricas iekšējo arhitektūru un izpaužas pat klaviatūrām, kuras pozicionējas kā anti-ghosting. Citreiz problēmu rada programmatūras vai sakaru protokola ierobežojumi.

    Katrs savu klaviatūru var pārbaudīt šeit:

    #306906
    RicoPico
    Participant

    Kaķis pastaigājoties pa datorgaldu varēs saspiest vēl mistiskākas dieva zīmes. Tur jau vairs ne tikai bilde monitorā būs pagriezta par 180 grādiem…

    PS: Geimemērkaķis-mutants ar 17 vai 26 roku pirkstiem… Vēl viens LOL! Nekad nav bijusi vajadzība izpildīt vairāk par 3 taustiņiem vienlaicīgi (Ctrl+Alt+Del [svētā gara vārdā] Enter!).

    #306907
    iKey
    Participant

    ne tikai gemeriem tas ghosting sagādā problēmas, bet arī tiem, kuri nodarbojas ar multividi, CAD un tamlīdzīgi. tur jau visādas kombinācijas

    #306908
    Crow
    Participant

    Dežafakingvū… vai kaut kas uz to pusi. Kādu laiku atpakaļ salauzu savu UltraX un vēl aizvien meklēju cienīgu aizstājēju, un neesmu atradis. Visi tie mehaņiskie ubergamer ķiršu klabekļi var iet pret sienu nosisties, savukārt Logitech ir pavisam pa reni aizgājis.

    Attiecīgi, Sidewinder X4 turpina būt viens no maniem top variantiem, arīdzan atsauksmes par jamo iraid nospiedoši pozitīvas, vot tikai DABŠªT NEKUR NEVAR! Vairs nevar… šaipus lielajam dīķim tikai Nordic variants (QWERTZ ar visiem tur ümlautiem) un tas nekam neder, bet šipings no junaitedsteits atkal sanāk pārāk dārgs prieks.

    P.S. Sidewinder X4 vispār izlaida jau tai tālajā 2010.g., bet cilvēki jau nejēdz, kas ir labs, un nepirka, tāpēc arī laikam Microsoft no Eiropas jamās izvāca, un dīķa šajā pusē reti kāds dzirdējis par tādu eksistenci.

    #306909
    RicoPico
    Participant

    Nodošu Tavu sāpi Baltijas reģiona iepirkumu vadītājam. Painteresēšos par plāniem. Par cik šis produkts tiek traktēts kā absolūts jaunums (Par šo gan neesmu pārliecināts. Nevaru atrast Release Date), iespējams, drīz kādu partiju iepirksim testa nolūkos. Pagaidām tiešām Ecomā ir tikai Skulpt un OEM.

    Ja nu pavisam neciešas, kas kait no Amazona pasūtināt?

    #306910
    ruukjis
    Participant

    Priekš nemehāniskas šņagas pa 40ērikiem ir OK. Priekš kārtīgas mehāniskās geiming klavas – nasing spešal.

    =>Rico

    Extrēmākais gadījums ir 20 vienlaicīgi nospiesti taustiņi – ar domu, ka ir spēle, kurai nepieciešami 10 taustiņi un ir iespēja jamo rambāt divatā ar čomu. Pieņemu, kas tas varētu būt kaut kāds fighting geims un pat tad diezvai šai spēlei būs nepieciešams, lai spēlētājs nospiestu visus taustiņus reizē.

    #306911
    Y
    Participant

    WASD (movement) + Space (jumping)

    AW + Space (works)

    WD + Space (works)

    SD + Space (not working)

    AS + Space (not working)

    Bitches.

    #306912
    Crow
    Participant

    Neesmu ar sūtīšanu no .com aizrāvies. Jamie uz Leiputriju nemaz nešipo, bet ja tomēr, tad vēl ādu no dienvidu gala noplēš par pašu šipingu. Nu un tad vēl importa nodevas bāleliņiem… sanāk 80+. A es jau tagad pie sevis smejos par visiem 1337-geimeriem apmēram tā “наушники Шторм, мышка Рэйзер, клава Вендженс, тряпка Стилсерис, a вот что Ñ‚Ñ‹ тогда, блин, в троллейбусе делаешь”…

    #306913
    RicoPico
    Participant

    Stāsts par trolejbusu un lekšanu augstāk par savu dirsu mūsu platuma grādos ir tradicionāla vērtība. Re- man te kaimiņš brauc ar svaigu Volvo XC, a pats dzīvo ieķīlātā hruščofkā. Vai arī rīgas klubos iemest aci- čalis no galvas līdz kājām tērpts Itāļu dizainerī, bet pats stāv pie letes un grabina kapeikas skrūvei. Māsa no Amsterdamas kā atbrauc ciemos, tā rēc bez elpas par šo marasmu.

    #306914
    shadow118
    Participant

    a man strādā 😀 (Logitech UltraX)

    #306915
    Jaunzems
    Participant

    Maksāt tik daudz par tastatūru, kura nav mehāniska? Nopietni?

    Pie tam, es ar savu Cherry MX Brown dēli dabūju 24 simultānas pogas

    [img]https://i.imgur.com/iDGk5Fe.png[/img]

    #306916
    Kualds
    Participant

    Es ar savu 3Ls vērto klavieri varu max 6 pogas reizē darbināt. Pasakiet man kāpēc, lai vajadzētu vairāk?

    #306917
    msh
    Participant

    Vārni, nu kāda tur starpība kāds klaviatūras izkārtojums ir uzkrāsots uz pogām? Nu nepatīk tev skatīties uz to QWERTZ, nokasi nost un neskaties 🙂

    #306918
    Y
    Participant

    [img]https://hpparts.us/images/itwinkle_2152_118100964.jpg[/img]

    Te lūk mana. Bitches. Tikai <> [] ;’ podziņas ir pareizajās vietās kā standarta dēlim 😀

    #306919
    ruukjis
    Participant

    K95 bitches… CBA skaitīt cik saspiedu 😛

    [img]https://i.imgur.com/v4t969x.png[/img]

    =>Kualds

    Dažus komentus augstāk mēģināju skaidrot…

    #306920
    Crow
    Participant

    RicoPico wrote:

    PS: Geimemērkaķis-mutants ar 17 vai 26 roku pirkstiem…


    Kualds wrote:

    Es ar savu 3Ls vērto klavieri varu max 6 pogas reizē darbināt. Pasakiet man kāpēc, lai vajadzētu vairāk?

    [spoil][img]https://i.imgur.com/7SwA0RM.jpg[/img][/spoil]

    #306921
    Aldis
    Participant

    Man te klavas ņem 6-8 taustus reizē.

    – Agrāk izjutu vajadzību pēc vairāk taustiem, tika geimotas [split screen] spēles ar draugiem. Bet tajā laikā tehniskas iespējas to visu neļāva.

    – Vēl zinu cilvēkus, pats arī agrāk krāmējos ar mūzikas radīšanu, klavu var izmantot kā taustiņinstrumentus – un ir daži akordi kas nav izspēlējami dēļ klavas īpatnībām. Bet tagad tas man arī nav aktuāli.

    Galīgi nav aktuāli priekš manīm šinī brīdī tik daudz taustus reizē spiest.

    #306922
    shadow118
    Participant

    pa 40€ visp var dabūt mehānisko?

    #306923
    ruukjis
    Participant

    Nē. Lētākā, ko man ir izdevies atrast ir Steelseries 6GV2 ~70€

    #306924
    shadow118
    Participant

    un ja vēl grib ar gaismiņām, tad vispār ap 90€

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā