Uzmanību visiem Notepad lietotājiem – iespējams phishing!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Uzmanību visiem Notepad lietotājiem – iespējams phishing!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160882
    samurajs
    Participant

    Kopš kāda laika vairāki Notepad lietotāji saņem pa reģistrēto e-pastu atsauces uz ļoti vecām portāla tēmām (1. attēls). Spams nāk no Amsterdamā reģistrēta IP https://178.62.165.204/ . Ejot pa e-pastā minētajām saitēm, nonākam “sintezētā” WordPress Notepadā (2. attēls).

    Tā kā man nav zināms, vai tas saistīts ar kādām Fokša aktivitātēm, vai spambotu phishingu, nekādā gadījumā nemēģiniet tur ielogoties! Tāds Notepads neizskatās! Jūs riskējat nodot savu paroli krāpniekiem. Vislabāk pievienot minēto IP e-pasta spamfiltru listei.

    1. attēls – e-pasts

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_np1_5.jpg[/img][/spoil]

    2. attēls – “viltus” Notepad

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_np2_4.jpg[/img][/spoil]

    Update: Samurajs pasteidzās ar viltus trauksmi, nenoskaidrojot, kas un kāpēc šādi paziņojumi nāk. Tādi paziņojumi nāks tad, kad kāds, kaut kur forumā pieminēs kādu lietotāju, tā teikt, jaunumu sadaļa, jaunumu info box, kas darbosies visur un pados info uz pieregoto e-pasta adresi.

    #317060
    Andron MacBeton
    Participant

    DigitalOcean.

    Nosūtiji uz abuse?

    Man gan nekas neatnāca uz mailu 🙁

    #317061
    root
    Participant

    Foksis sēž uz digitāloceana. Nebrīnīšos, ja kāds jama eksperiments un Samurajs nejauši nopublicēja Notepad V833.2.Alfa-Beta-prerelease-DMG-Raozr.iso.wat 😀

    #317062
    ExDec
    Participant

    Foksis bija kaut kad pāris bildes nolīkojis, tās krāsas tādas redzētas no tām.

    #317063
    E-500
    Participant

    Tad nu gan baigā piepūle, kāpēc, lai kādam būtu nepieciešami Notepad konti?

    #317064
    elvisburdajs
    Participant

    Varbūt foksis nejauši nošifrējis visas paroles un tagad cenšas tās sakasīt, kā nu māk? 😀 Khe khe

    Jebkurā gadījumā bija nostaļģiski saņemt vecas atbildes.

    #317065
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj, ja kādi jautājumi, vajag paprasīt man. Tur WordPress ir auto atjaunojies, līdz ar to, publiski apskatāma lapa, līdz ar to arī visi mail senderi, utt.. tur strādā, ja kāds kaut ko testē, skatās, dara.

    Nevienā brīdi neviens savus datus, acc nevar pazaudēt un arī nepazaudēs, jo tā pat uz pāreju, tiks dublicēts vēlreiz viss esošais datubāzes saturs, ar svaigo info.

    #317066
    msh
    Participant

    Man kaut kas atnāca, vismaz uz telefonu atnāca pāris SMS, pašā pastkastē ielienu 1-2 reizes mēnesī un tāpēc neesmu redzējis 😀

    #317067
    3Dklucis
    Participant

    Man Pūtins atsūtījis -ka pirmais ko spridzinas buus notpeds -uzmanaas…dati kaput…:D

    #317068
    samurajs
    Participant

    Tātad šitais ir neizdevies Fokša eksperiments, kurš dzīvo pats savu dzīvi – tas skaidrs 😀

    Vienalga, ja pa mailu atsūta jebkuru linku, kurā jālogojas, NEKAD to nedariet, jo tas ir krāpnieku iecienīts paņēmiens paroļu izmānīšanai. Lapas imitāciju nav grūti uztaisīt. Tā kā uzskatām šo par datordrošības treniņu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā