Cik zemu vēl var krist IT pakalpojumi?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Cik zemu vēl var krist IT pakalpojumi?

Post no shady » 14 Aug 2015, 20:45

Š odien man e-pastā ieripoja reklāma, ka datora apkopi/diagnostiku veic pa ~ 9€, tas rupji sakot ir piečuks....
=> http://www.prieks.lv/lv/regular/offer/datamarket13/
Cik zemu var krist? Pat frizieris saņem 10x vairāk. Par to "spečuku" kvalitāti es pat negribu domāt. bet tieši par faktu kā tādu....

P.S. - šis apraksts, no piedāvājuma, arī mani uzjautrināja:
Piedāvājumā ietilpst:
reestra tīrīšana;
loģisko kļūdu noveršana;
datora pilna apkope (pamatplātes tīrīšana, radiatora un ventilātora);
cieta diska un komponentu diagnostika.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 14 Aug 2015, 21:21

A kur vispār tu pēdējā laikā esi kvalitāti redzējis? Es domāju, tas jēdziens ir uz izmiršanu.
Дебилы, бл*ть...

Skilletin
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 23
Pievienojies: 10 Sep 2011, 14:14

Post no Skilletin » 14 Aug 2015, 21:34

Un neviens no jums pat nepamanīja, ka tas ir akcijas piedāvājums un uz ierobežotu laiku. Reālā cena ir cita.

zilzil

Post no zilzil » 14 Aug 2015, 21:51

Pilnīgi normāls servisa piedāvajums,neko jautru neredzu.Uzraksti savu variantu kā tu reklamētos.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 14 Aug 2015, 21:52

UN KO TAS BĻAĶ MAINA???
Дебилы, бл*ть...

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 14 Aug 2015, 21:53

Tagad skatīsim laika normas.
Reģistra tīrīšana ar Regcleaner portable - 5 min.
Drazas tīrīšana ar CCleaner - 5 min.
Putekļu izpūšana ar kompresoru - 10 min.
Loģiskās kļūdas - klients tāpat nezin kas tas par zvēru
HDD SMART datu nolasīšana ar HD TUNE portable - 5 min.
Videokartes pārbaude ar Furmark - 5 min.

Par vīrusiem, termopastu utml. nekas nav teikts, tāpēc ienākums 18€/h nav zemē metams :D
Image

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 14 Aug 2015, 22:10

Ja jamie labotu loģiskās kļūdas, tad pēc idejas tam kantoram vajadzētu uzreiz ieliekties pašam iekš sevis un izčibēt.
Дебилы, бл*ть...

zilzil

Post no zilzil » 14 Aug 2015, 22:12

vismaz uzraksti kas tevi neapmierina un kas jāmaina.Un nevienam cita kabatā nav jalien (jobanā banānu republika)

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 14 Aug 2015, 22:16

Jā, tāda ir samaksa Latvijā par datoriķa pakalpojumiem. Ne velti es tam visam atmetu ar roku kādu laicinu atpakaļ un tagad dzīvojos pa Ukrainu. Bija neizsakami žēl pamest IT sfēru, 15 mani labākie dzīves gadi bija tam veltīti, bet nu ko tur vairs...
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

Slaviks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 19
Pievienojies: 22 Aug 2009, 21:42

Post no Slaviks » 14 Aug 2015, 22:25

macbetons Riigaa dempingo ;)

starp citu, neviena pieziime no macbetona shajaa topikaa :D
Ir

zilzil

Post no zilzil » 14 Aug 2015, 22:39

Un tagad tu pie gucuļiem partaisījies par celtnieku.Taviem sapņiem par reālo dzīvi kā BŠªTU jābūt nav nekada sakara.

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs

Post no MeistarsUnVergs » 14 Aug 2015, 23:57

1. Es nenodarbojos ar celtniecību. Principā neko citu kā remontēt datorus un administrēt sistēmas es neprotu. Censos būt noderīgs savādākā veidā.

2. Gucuļi ir aizkarpatijā un ta vēl nelielā skaitā. Latvijā sēļi ir procentuāli vairāk.

Principā es šeit jūtos laimīgs, beidzot manai dzīvei ir parādījusies kāda jēga, es varu būt noderīgs cilvēkiem un arī valstij. Bet kam Tu esi noderīgs, izņemot peļņas pienešanai savam priekšniekam?
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

Y
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 30 Sep 2013, 18:10
Atrodas: IP

Post no Y » 14 Aug 2015, 23:57

Nu **dritvai kociņ** cena tevi neapmierina, iepiķo viņam vairāk. :D
Labas atlaides Steam spēlēm @ http://www.greenmangaming.com/?gmgr=nucuteko
Ar mums abiem izdevīgu ielūgumu sistēmu.
Reģistrējoties zem mana linka, tikko kā nopirksi spēli vērtībā virs 2 euro, abi saņemsim . . . . . . 2 euro bonusu mūsu greenmangaming maciņos :>

zilzil

Post no zilzil » 15 Aug 2015, 01:25

Pizdec kāman patīk pēdējais teikums .Tu taču patešām nedomā ka es sākšu stāstīt kam esmu noderīgs(es pats to nezinu)

zilzil

Post no zilzil » 15 Aug 2015, 01:44

MEISTAR un VERG es patiešām te i cienu .tu man stāsti kas ir sēļi ,bet es pat nezinu kas vini ir.

zilzil

Post no zilzil » 15 Aug 2015, 01:56

BETONAM IQ par vāju lai atbildetu.

ExDec
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 285
Pievienojies: 24 Mar 2011, 12:00
Atrodas: Latvija

Post no ExDec » 15 Aug 2015, 01:56

Nu mļe tur skaidri latviešu valodā uzrakstīts, ka tas 8.99€ ir ar 70% atlaidi. Parastā cena 30€. Lielajiem piķotājiem vajadzētu par brillēm sapiķot, mļe.
Veikalā kad aliņam atlaide ar ejat pie pārdevējas un sūdzaties, ka cena par zemu?

zilzil

Post no zilzil » 15 Aug 2015, 01:58

nomierinies ,neviens tev vairāk neprasīs

shady
Moderators

Post no shady » 15 Aug 2015, 02:01

Ak es dumais, tad jau viss skaidrs - maximu ar laikam uz akciju celtnieki cēla! Tad jau viss kārtībā!
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

zilzil

Post no zilzil » 15 Aug 2015, 02:08

Starp citu man jautājums SHADY. Ko tu māki labāk par kruto frizieri.Cik saprotu atbilde ir neko.

zilzil

Post no zilzil » 15 Aug 2015, 03:06

Meistar un vergs ja tu esi ukrainā vai esi gatavs atbilldet uz jautājumiem kuri interesē visu pasauli.Saki JÄ€ ja esi gatavs atbildēt.jautājums 1. kurā apgabalā esi.Saņemies un nemūc prom,jo vairāk mūsējo tur nav.

richijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 460
Pievienojies: 04 Aug 2009, 10:35
Atrodas: Valka

Post no richijs » 15 Aug 2015, 09:38

Cik zemu var krist? Pat frizieris saņem 10x vairāk.
Pagaidiet! Tikai krutākie frizieri par darbu saņem 90€ (10 reizes vairāk) Pārējie mazajos salonos un mazpilsētās saņem tos pašus 9 eiro vai pat mazāk par matu nogriešanu. Tad kāpēc jebkurš IT speciālists grib pelnīt to lielo naudu, ja viņa zināšanas ir tikpat lielas, kā vidusmēra tīnim IT jomā.
Kas tam muļķim prātu dos...

Slaviks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 19
Pievienojies: 22 Aug 2009, 21:42

Post no Slaviks » 15 Aug 2015, 10:49

taapec samaksaaja zilajam, lai tas rakstiitu vinja vietaa
Ir

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1083
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 15 Aug 2015, 11:06

Ko tu māki labāk par kruto frizieri.
Hmmm... Tiešām būtu betona alter ego ? Nu ļoti jau līdzīgs "rokraksts", vēl tikai pietrūka - Kur tu strādā :D ?

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 15 Aug 2015, 12:13

Ielec bioreaktorā un sāc ražot gāzi! Sūda izdzimtenis.

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 15 Aug 2015, 12:17

Tas tapēc ka appišama tautele. Slinki mudaki, neies strīdēties. Nopērk sūdu, apēd un samierinās. Vel kaimiņam iesaka, lai kāds cits ar apēd sūdu.

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 15 Aug 2015, 12:23

Tu beidz, šitie tak ir īstie speci! Logiskās kļūdas, kontaktu profilaktiskā tīrīšana. Man te kautkur rajonā, laikam Dzērves 25 dzīvo tāds **dritvai kociņ** kas piedāvā kontaktu profilaktisko tīŠ—išanu. Un ja jau badā nau nosprādzis tad cilvēkiem izskatās ka patīk **dritvai kociņ**

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 15 Aug 2015, 12:24

Kamēr jūs nožēlojami spamojāt, mēs laivenēs normāl padzerstijās.

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 15 Aug 2015, 12:28

Te nu mans tavējam piekrīt.
Ja kāds direktors grib, tad uztaisa "akciju" "reklāmcenu" "promoušnu" un tā ir viņa darīšana!

AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 15 Aug 2015, 14:50

Laikam speciāls apdiršanas topiks. :D
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

shady
Moderators

Post no shady » 15 Aug 2015, 16:43

Redz, jo friezieris man matus nogriež pa ~10min un paņem 10 eiro (vienkārši nogriezt, nevis tur bābām frizūras ieveidot - tur cits cenrādis), bet lai savestu kvalitatīvi kompi kārtībā - vajag no vispaz pusstundas līdz pat vairāku stundu darbam (atkarībā no individuāla gadījuma). Pa 10min nevar uztaisīt absolūti nekādu apkopi, ja nu vienīgi noraut nost PC kastei vāku un izpūst to ar gaisu. Labākā gadījumā vēl to ieslēgt un iestartēt līdz brīdim, kad sagruzās viss iekšā un apskatīt tā "nolietojuma" stāvokli (no sērijas - cik smags gadījums tad šoreiz ir). Done!

Es runāju par kvalitatīvu darbu - to, ko viņi tur ir sarakstījuši, ir cilvēku appišana, kā betons to saka. Maximas strādnieki, nekas vairāk! LV jau tā ir **dritvai kociņ** darba samaksas sistēma, bet latvieši to vien tik māk, kā sagudrot vēl lielāku sapisienu. Ja nenovērtē savu darbu vai, ja nemāki to darīt, tad dari kā frizieris - izkar izkārtni ar uzrakstu "mācību frizētava" un labo pa velti, bet brīdini vismaz klientus, kas te notiek!

shady
Moderators

Post no shady » 15 Aug 2015, 17:01

Labs frizieris ir speciālists savā jomā un savā dzīvē pazīstu vairākus frizieres, kurām piegriezās, ka apčakarē big boss, tāpēc ir saveidojušas savas privātās zāles un dzīvo diezgan labi. Tāpēc pieņemu, ka friziera darbs ir normāls darbs ar savu atalgojumu.
Arī es esmu agrāk strādājis par kapeikām, vairs tā nedaru un nedarīšu. Bet tu izklausies pēc cilvēka, kurš taisa pī pī pī pa 2,5€ stundā (nu vai nu cik tur maximas pārdevējām maksā) un tagad uz putām uz lūpām brēc, ka kāds saka, ka 9€ pa darbu ir ņirgašanās - kā tā var?!?!?! Nu kā tā var?! Aiztaisi muti un ej pīkstini tālāk....

ExDec
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 285
Pievienojies: 24 Mar 2011, 12:00

Post no ExDec » 15 Aug 2015, 17:35

Bļeģ, shady normāls putns visu laiku bijis, bet nu šitais topiks ir absolūts retardisms. Atkārtošu, ka tie 9€ ir AKCIJA līdz noteiktam datumam, parastā cena tam ir 30€ šajā pašā iestādē.

Laikam jau, lai dalec te dažiem, jāmin ar frizieru piemēru. Š…emsim šīs pašas summas - 9€ un 30€. Teiksim, griešanas standarta cena kaut kādā superduper krutā Rīgas frizētavā ir 30€. Bet priekšniecība, lai piesaistītu jaunus klientus, izdomā, ka var uztaisīt akciju un pāris nedēļas, uzrādot iepriekš iegādātu kuponu, piedāvā šo pašu pakalpojumu par 9€. Mūsu pašu shady, kurš, pieņemsim, matus griezis visu laiku kaut kur citur par, teiksim, 50€, ierauga šo te akciju un viss - zvanām Bez Tabu, jo tā cena tak ir par zemu, tas tak nav normāli! Kā var prasīt tādu ciparu par to pašu darbu, par ko citur prasa lielāku! Vienalga tač, ka tā ir akcija un parastā cena ir lielāka - nedrīkst tā!!!!oneone1!!!eleven!!!!

Un kāda, bļeģ, iemesla pēc tu te kaut ko par Maximu jauc iekšā? Pārdzēries Ajax logu tīrāmo esi?

shady
Moderators

Post no shady » 15 Aug 2015, 18:27

ExDec - Ai, tu visu laiku esi ieciklējies uz to vārdu "akcija" un tālāk nemaz nedomā....
Negribas atkārtoties, bet LV ir sačakarēts tirgus (i darba, i pakalpojuma, i pat preču). Arī tie tavi 30€ (un tie ir pat pirms nodokļu novilkšanas) nav adekvāts cipars par normālu darbu. Visi tik pieraduši pa kapeikām strādāt un ļauj, lai priekšniecība drāž tālāk, katru reizi tik uzkraujot papildus pienākumus, bez papildus darba samaksas, kura tā jau ir nožēlojama. Kā vienā humora video teica, strāda divos darbos -viens, lai pietiktu sabiedriskajam transportam, otrs, lai būtu ko paēst.... Un tā arī ir.

Esmu pastaigājis pa datorspecu bodītēm, kur pat burtiski sēž pie kompja divas urlas un domā kā draiverus uzlikt...Kopējais līmenis ir traģisks un katrs tik depingo cenas, lai dabūtu kādu centu kabatā. A klients (parasts jūzers) nespēj adekvāti rīkotie spēc taādu specu apmeklēšanas. Pats no savas pieredzes zinu, ehs cik kompji nav laboti pēc visādu spečuku slēdzieniem....jēziņ, kas tik nav redzēs un dzirdēts. Jā, esmu dzirdējis dažreiz pārmetošus tekstus - ka citur ir lētāk. Nu un? laipni esmu arī pateicis - tad lūdzu ejat. tur kur lētāk. Daļa arī aiziet, un daļa no tās daļas pēc tam atnāk atpakaļ un es zinu, ka vairāk "kaimiņa piedāvājumus, ka pa pudeli sataisīs" neizskatīs.

Tu esi kādreiz strādājis tirdzniecībā? Es esmu, es zinu, kas ir acijas preces. No tām parasti ir jātiek vaļā (nav svarīgi - pārtika vai tehnika -katram savi iemesli). Pakalpojums nevar būt pa drastiski zemu cenu, jā, var tur bik palaist tip akciju vai pieslīt ko citu, bet nejau, ka speciālisti strādās pa kapeikām. Ja, piemēram, sirds /smadzeņu operācija maksātu 1000€, tad tu arī ietu, ja kāds privātprakses kantorītis tev piedāvātu operēt pa 100€. Lūk, pasaki, tu bļeģ ietu? Maximu ar taisīja pa akciju (sarausa naudiņu ķešā un beigās viss sagruva. Ko tad tur **dritvai kociņ**, ka skrūves netuirēja, būtu pateikuši, ka vienkārši tā taču tikai AKCIJA!) Pakalpojums maksā tik. cik tas maksā. Un viši šitie "gudrīši" tik čakarē prātu un tirgu.

100%, ka tas viss balstās uz principu:
Atnāk klients ar kompi. Š ie labākā gadījumā izpūš putekļus un palaiž ccleaner.
Pēc pusgada klients atnāks un teiks - man kompis tomēr tāds lēns. Š ie atkal piedavās "iztīrīt". Ja klientams gudrāks, tad pateiks, ka bija jau te pirms pusgada un tīrīja, neka slabāks jau nav palicis....kompītis tāds lēns.
tad atbilde būs - nu ja...2 gadi kompim jau...nav jau vairs jauns. Bet mums šomēnes ir akcijas piedāvājums uz jaunu datoru! Vienkārši super piedāvājums! (un padomā tik - atkal jauna akcija būs!)

Un, lai kāds nedomātu, ka es te cepos, jo kāds man depingo cenas, tad pateikšu, ka ar mani tam nav nekāda sakara. Viņi man nav un nemaz fiziski nevar būt konkurenti.

LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51

Post no LooNeY » 15 Aug 2015, 18:41

Nuu... zinu no iekšienes, kā pāris vadošās dator remontu firmas Latvijā prasa 25-35eur par ''apkopi'' - atver korpusu un ārā sētas pusē ar kompresoru izpūš putekļus, ieinstalē ccleaner, iztrīra, kas tīrāms un viņu izinstalē.. DONE! .... stundas darbs ;) Bet speciāli tur 2 darba dienas un tad klientiem stāsta visādas mega pasaciņas, ka tur spraigi sviedros 3 meistari ap viņu datoru skraidīja un nesen tik pabeidza.
Ta lūk, tiek rasta peļņa....

Tapēc 9eur, par tādu 'apkopi' es maksāju labāk nekā 30 ;) Servisa kvalitātē atšķirība nekāda, atšķirība tik maka biezumā pēc pakalpojuma samaksas.

p.s. zinot kas notiek backsteidžā it kā nopietnos servisos(ne vietējā maskačkas podjesta firmā), slikti paliek un labāk pats atrodu laiku apkopt savu kompi, nevis vedu un dodu naudu, kur visādi burkāni sazin ko un kā izdara. Vienīgā reize, kad iegriežos servisos ir ja garantijas termiņā, kas noplīst... Savu maku tukšot datorservisā - nu nē!

shady
Moderators

Post no shady » 15 Aug 2015, 19:01

Jā, tā ir....Tur tev var piekrist. Un labam speciālistam nevajag "akciju", lai dabūtu sev reklāmu. Katrs klients ir tava reklāma!

Mini3D
Klauns
Atbildes: 208
Pievienojies: 16 Mai 2015, 19:46

Post no Mini3D » 16 Aug 2015, 00:38

Nezinu es ka vienkars privāts bez nekādas reklamēšanās"+netēlojot baigo speciālistu" tīri ka hobijs arī nodarbojos ar dator lietām!
Parasti datoru iztīru pa velti jo pirms instalēšanas ieraugot tās šausmas iekšpusē sev nepiedošu adot tādu atpakaļ!
Man galvenais lai dzelzim būtu ilgs mūžš!
Iz kritērīji ja cilvēks pats liek iztīrīt datoru un prasa cik tas izmaksās tad protams saku ideala iztīrīšān un kvaletatīvas termopastas nomaina nu 10 eiro
A portatīvajiem tur ipasniekam saku ka nabags karsē,javeic tīrīšanas darbi kā likums visi kartīgi piedirsti ar drazu! Portatīviem ka zinams tirīšān tīri sarežģita,bet beigās ari 10 eras paprasu.
Tas tā neesmu nekads speciālists ,bet tīri tīk ta lieta un ja par naudu iespējam tad vēl vairāk tīk:)
Neliela piebilde par 30Ero.lai nestu tīrīt PC es nezin kam janotiek tas ir rīgas cenas nekāda gadījumā Letgales Te 10 ir kosmoss citi pat 5 eras nevar samaksāt...talab nevienam ar savu hobiju virsu nelien!

Mini3D
Klauns
Atbildes: 208
Pievienojies: 16 Mai 2015, 19:46

Post no Mini3D » 16 Aug 2015, 01:03

Ir bijis ta ka veselu dienu nu sauksim to par klientu noperies gar ša portatīvā visu smuki iztirījis samainijis termopastas....Sainstalējuši,izdefragmentejuši...
Zvana otrās dienas vakarā esot udens uzliets konu!
Vot blēd uz dādiem klientiem toč cemmes ko peras ar kafijas krūzēm gar elektronik

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 16 Aug 2015, 13:21

Š itādiem "kvaletatīvas" pastas smērētājiem likt ēst to pastu, kamēr savos vēmekļos nosmok >.<
Дебилы, бл*ть...

cesedy
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 394
Pievienojies: 17 Sep 2009, 03:23
Atrodas: Guernsey, UK

Post no cesedy » 16 Aug 2015, 13:54

Jā, tu jau mums esi īsts Specnaz datoru apkopēs.
Idiots!
Agrāk es domāju, ka shady ir normāls....Tagad zinu - viņš ir galīgs cirvis. /© cesedy/
Image

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 16 Aug 2015, 14:05

Pamato!
Дебилы, бл*ть...

cesedy
Reģistrēts lietotājs

Post no cesedy » 16 Aug 2015, 14:26

Tici man, nespēju pamatot tavu stulbumu..
Agrāk es domāju, ka shady ir normāls....Tagad zinu - viņš ir galīgs cirvis. /© cesedy/
Image

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 16 Aug 2015, 14:33

TAD ATPІSIES!!!
Дебилы, бл*ть...

cesedy
Reģistrēts lietotājs

Post no cesedy » 16 Aug 2015, 15:04

Vui, cik nejauka paliki.
Image

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs

Post no MeistarsUnVergs » 16 Aug 2015, 15:43

Mana datoremistara cenu lapa, kuru izmantoju pagājušogad sākumā.

Izbraukums pie klienta + diagnostikas veikšana 15 EUR
Pilnas programmatūras paketes uzstādīšana un datora sagatavošana darbam 30 EUR (35 EUR ja trūkst draiveru instalācijas diski)
Stacionārā datora fiziska profilaktiskā apkope (tehniskā stāvokļa novērtēšana, tīrīšana no putekļiem, termopastas nomaiņa, u.c. pēc nepieciešamības) 10 EUR
Portatīvā datora fiziska profilaktiskā apkope ar izjaukšanu un salikšanu (dzesēšanas sistēmas tīrīšana, termopastas nomaiņa, u.c.) 25 EUR ja nav jāizņem mātesplate
35 EUR ja ir jāizņem mātesplate
Papildus programmatūras instalācija pēc klienta vēlmes (cena par programmas vienību) 3 EUR
Sistēmas bloka komponentes nomaiņa vai uzstādīšana 8 EUR
25 EUR stacionārā datora mātesplates maiņa
Operētājsistēmas latviskošana vai rusificēšana 7 EUR
Datu saglabāšana pie sistēmas pārinstalēšanas vai ja sistēma nav darbspējīga 10 EUR darbspējīgai sistēmai ja datu apjoms līdz 100GB
15 EUR ja jāizmanto LiveCD bet dati mazāk par 100GB
20 EUR visos citos gadījumos
Datorsistēmas programmatūras profilaktiskā apkope ja nav nepieciešama pārinstalēsana (vīrusu likvidēšana, diagnostika, ielāpu uzstādīšana utt. pēc nepieciešamības) 15 EUR pamata profilakse
30 EUR ja jānovērš sarežģītu vīrusu darbība vai ja patērētais laiks virs 2,5 stundām
Lokālā tīkla uzstādīšana un konfigurēšana 3,5 EUR tīkla vada gala uzkniebšana
10 EUR rūtera uzstādīšana vai konfigrēšana
15 EUR vienkārša LAN projektēšana un uzstādīšana
Jebkurš cits specifisks darbs kas nav aprakstīts cenu lapā 7 EUR stundā

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21

Post no msh » 16 Aug 2015, 23:35

Ko lai saka. Pārskrienot pāri šitentajam kosmosa tofikam, es raidīju Tā Kunga virzienā patiecību ka viņš mani ir svētījis ar spējām ņemties gar dzelžiem, tā aiztaupot daudz galvassāpju [laikam viens no iemesliem, kāpēc es tādas nepazīstu :D ], problēmu un izdevumu. Protams, te jau pamatā salasījusies tauta no dižās pilsētas, a tur gan ļautiņiem naudas tā pavairāk, gan arī pašiem darītājiem vajag skafanderus un citas kosmosa lidojuma aprīkojuma sastāvdaļas.

P.N. Š eidij, par to tavu friziera piemēru - es nezinu cik maksā matu apgriešana [pirms kādiem 3 gadiem liepājā cirpos pa piecīti], bet Remington matu mašīna RD Elektronics maksā bik zem 30 eirām.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 903
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:16

Post no Mad182 » 17 Aug 2015, 14:02

Nu ja nepatīk, maksā vairāk...

Izpūst putekļus un palaist ccklīneri prot katrs tirliņš, IMHO nogriezt matus ir krietni lielāka māksla.

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21

Post no msh » 17 Aug 2015, 14:10

Ja vien tu neesi kaut kāds stilīgais, kam ir jāgriež ar sķērēm, vienīgā māksla būtu pielīdzināt pie kakla pašam, un tāpēc tas jāuztic citam. Savādāk tā ir pacietīga matu izķemmēšana ar matu mašīnu, kurai uzlikta attiecīgā uzlika uz vajadzīgo garumu.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

shady
Moderators

Post no shady » 18 Aug 2015, 18:22

Tu pateici to pašu, ko es, tikai no cita rakursa.

Pievienot atbildi

Return to “Off-topic”