Apmaksa ar telefonu, nfc, karte

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Apmaksa ar telefonu, nfc, karte

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163493
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labdien.

    Vēlos jautāt, kādu aplikāciju izmantojiet, lai veiktu apmaksu ar telefonu, izmantojot nfc un kredītkarti. Vēlos veikt norēķinus šāda veidā, kāda ir Jūsu pieredze?!

    #334761
    3Dklucis
    Participant

    Hezcx13 wrote:


    Labdien.

    Vēlos jautāt, kādu aplikāciju izmantojiet, lai veiktu apmaksu ar telefonu, izmantojot nfc un kredītkarti. Vēlos veikt norēķinus šāda veidā, kāda ir Jūsu pieredze?!

    Nu sūdīga ir pieredz,noreiķinoties tādā veidā milijonu pakāsu….

    #334762
    ruukjis
    Participant

    Ir Apple Pay un Android Pay. Neredzu nekādu iemeslu izmantot vēl kādu aplikāciju.

    Kas attiecas uz pieredzi, tad tas ir ērti, jāņem gan vērā, ka ļoti daudz kur ir norēķinu ierobežojumi – nevar iepirkties par summu, kas pārsniedz kaut kādus limitus (parasti 25€).

    Kas attiecas par drošību, tad pasaulē ir tikai viens idiots, kurš pamanījies pazaudēt milijonu, veicot šāda veidamaksājumus… bet viņš vispār ir deģenerāts un milijonu pazaudētu netkarīgi no maksājumu veida.

    #334763
    3Dklucis
    Participant

    ruukjis wrote:


    Ir Apple Pay un Android Pay. Neredzu nekādu iemeslu izmantot vēl kādu aplikāciju.

    Kas attiecas uz pieredzi, tad tas ir ērti, jāņem gan vērā, ka ļoti daudz kur ir norēķinu ierobežojumi – nevar iepirkties par summu, kas pārsniedz kaut kādus limitus (parasti 25€).

    Kas attiecas par drošību, tad pasaulē ir tikai viens idiots, kurš pamanījies pazaudēt milijonu, veicot šāda veidamaksājumus… bet viņš vispār ir deģenerāts un milijonu pazaudētu netkarīgi no maksājumu veida.


    Hi hi-ja tiešam būtu kāds papisis milijonu :D!

    #334764
    Loading
    Participant

    Lietoju Samsung iebūvēto NFC karšu lietotni. Principā esmu apmierināts. It īpaši RIMI, kur karte arī telefonā…

    #334765
    3Dklucis
    Participant

    Loading wrote:


    Lietoju Samsung iebūvēto NFC karšu lietotni. Principā esmu apmierināts. It īpaši RIMI, kur karte arī telefonā…

    Tev NFC čipu neveig iepotēt zem ādas-konkrētāk iepuļīs pipeļādā -katru reizi varēsi uzmest kasei pipeli!!!!

    #334766
    MeistarsUnVergs
    Participant

    3Dklucis wrote:


    Loading wrote:


    Lietoju Samsung iebūvēto NFC karšu lietotni. Principā esmu apmierināts. It īpaši RIMI, kur karte arī telefonā…

    Tev NFC čipu neveig iepotēt zem ādas-konkrētāk iepuļīs pipeļādā -katru reizi varēsi uzmest kasei pipeli!!!!

    Šis ir nu reiz tas 3dkluča komentārs kuram es varu piekrist pa visiem 100%

    #334767
    uldics
    Participant

    +1 par ieoperēšanu. Android drošība ir tādā pat līmenī kā Nkoloso un Amina kosmosa programmas. Es savas bankas datus tur virsū likt netaisos. Ērti tas ir, bet droši gan nav. Pie tam, pirms plašā pielietojumā izmantot RFID, vajag vienu standartu, nevis būt atkarīgiem no AAPL un GOOG, kas nepalaidīs garaam nevienu tavu caurumu.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā