Pašaizsardzības līdzekļi.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Pašaizsardzības līdzekļi.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148141
    normis_161
    Participant

    Tātad tā kā gribēju atrast vai ir iespējams nopirkt elektrošoka pistole Latvijā, tad man sanāca neliels apkopojums. Varbūt kādam jaunpienācējam, kuram bija slinkums pašam meklēt, kā arī lasīt iepriekšējos notepad.lv rakstus, varētu noderēt šis nelielais informācijas apjoms:

    1. Citu pieredze….

    2. Elektrošoks

    Cik noprotu, tad šie nedarbojas cauri drēbēm?

    3. Elektrošoka pistole

    Š ādu variantu gan es gribētu. 😀 Vienīgi žēl, ka viņš nav pieejams civilpersonām.

    4.Pašaizardzības ieroču vedi.

    5.Noderīgi linki.

    6.Par šaujamieročiem un speciālajiem līdzekļiem pašaizsardzībai (likums)

    7.Citu viedokļi

    p.s. Es atceros, ka Samurajam bija raksts par gāzes pistoli (vai kaut ko tamlīdzīgu), bet kaut kā viņu man nesanāca atrast pēc atslēgas vārdiem (gāzes pistole).

    p.s. Kā arī ja kāds vēlas tad var izteikt savu viedokli un varbūt arī kaut ko pēc pastāstīt pieredzes, kas ir saistīts ar šo tēmu.

    Ja kāds atrod vēl kādus noderīgus linkus, tad droši lieciet ar iekšā.

    Pēc visu linku apskates izskātās, ka tomēr labāk ir jādod priekšroku gāzes pistolei, jo tur nevajag tiešu kontaktu ar uzbrucēju….

    #191063
    samurajs
    Participant

    Tu laikam gāzes ieroci “Udar” domāji? Re, video, kur lohi to izmēģināja. Te tik piparu gāze bija, bet ir krutāki sastāvi arī 🙂

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wQsccEHgRjM[/youtube]

    #191064
    normis_161
    Participant

    Jap to es biju domājis. Vienīgi Nez kāpēc man šķita, ka tu par viņu biji aprakstu latviešu valodā. 😀

    p.s. “Udar”

    #191065
    kaqp
    Participant

    tur ir izšauts ar tukšu lodi, viņam trāpija gaisa strūkla tikai

    #191066
    samurajs
    Participant

    kaqp: zināšanai – tur lodes nemaz nav, patronas šauj ar gāzes strūklu! Tāpēc šie arī brīvi iegādājami kā gāzes baloniņi.

    #191067
    kaqp
    Participant

    nu , kad manās acīs džekam izšāva ar gāzeni , tur bija pavisam cita reakcija. Tu krīti zemē pilnīgā nesaprašanās, kādu pusstundu šausmīgi grūti elpot, praktiski paralizē… varbūt atkarīgs no veidiem

    #191068
    samurajs
    Participant

    kaqp: tieši tā, ir lādiņi ar neiroparalītisko gāzi, atslēdz momentā. šinī video jau piparu gāze.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā