Datora tālvadības pults

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Datora tālvadības pults

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151986
    Toms
    Participant

    Kāds no Jums lieto datora tālvadības pulti? Atsauksmes, ieteikumi? Ir doma iepirkt apmēram kaut ko šādu: https://ej.uz/ub2

    #245597
    Jaunzems
    Participant

    Es to darīju ar telefonu+bluetooth

    #245598
    Toms
    Participant

    Ir mēģināts ar telefonu, taču nav ērti. Tapēc arī meklēju alternatīvas šim pasākuma…

    #245599
    Creep
    Participant

    Lietoju identisku pulti. Kādi konkrēti jautājumi?

    #245600
    Toms
    Participant

    Creep, saderība ar Win7? Vismaz vajadzētu būt, ja uz Vistu darbojas.

    Kā saprotu, tad var uzlikt visādus “šortkatus”?

    Nav tā, ka pēc nedēļas lietošanas, atdos galus?

    P.S. Kad beidzot uz Tab nospiešanas, iezīmēsies “Apstiprinat”, nevis “Apskatīt”? 😀 (tas nav creep`am jautājums, bet vispārībā)

    #245601
    Creep
    Participant

    Š amā darbojas kā HID… Tākā strādā uz win xp un uz ubuntu bez jebkādas čakarēšanās utt., tad droši vien, ka der arī win 7. Jau kādu pus gadu strādā, atstiepusies vēl nav. Š ortkatus var uzlikt tām četrām krāsainajām pogām, tiesa, nāksies lietot kādu programmu, kā auto hotkey (nesatraucies, ir arī vienkāršāki softi), jo pults vienkārši izpilda komandu ctrl+shift+1 (varbūt kļūdos, precīzi neatceros kombināciju) utt. Tiesa, Peles pogas lietošana ir baigā “nagla pakaļā”. Tad ļoti trāpīgam pirkstam jābūt, lai varētu nospiest taisni uz leju, pa kreisi utt. Bet ar laiku pierod, nemaz tik traki nav. Visas peles pogas ir vainu klavieres šortkati, vai arī media pogas (kādas arī parasti klavierei ir). Respektīvi ir iespējams piedabūt strādāt arī citiem mīļākajiem softiem…

    Vēl kas?

    #245602
    Toms
    Participant

    Skaidrs. Izskatās, ka tas ir kaut kas tāds, ko man vajag. Vakaros nav nekāda prieks celties no gultas, lai izlēgtu mašīnu vai pagreiztu klusāk ejošo filmu/seriālu.

    Papētīšu vēl cenas + shipingu un gan jau pēc laika arī šī lieta būs manā īpašumā.

    #245603
    Creep
    Participant

    Ä€, vēl viena lieta: tākā tas ir infrared, tad jābūt diezgan tiešai redzamībai ar uztvērēju. (jātēmē tieši uz uztvērēju).

    #245604
    _Mo3_
    Participant

    Optiskā bezvadu pele neder? man piemēram ar peli pietiek un gultā sēžot/guļot varu visu vajadzīgo izdarīt!

    #245605
    grisha
    Participant

    Vieniigais ieteikums, nenjem neko no Aazijas valstiim. Ilgi jaagaida, tad veel jaapriecaajas ja vispaar preci sanjem.

    Lietoju WFI klaviatuuru Geexbox media centram. Nesuudzos. Peleem vajag paarlaadeejamaas baterijas, savaadi nespeesi pirkt baterijas.

    #245606
    _Mo3_
    Participant

    grisha wrote:

    Peleem vajag paarlaadeejamaas baterijas, savaadi nespeesi pirkt baterijas.

    am, nu nerunā muļķības es paņēmu Logitech M205 pirms mēnešiem 3jiem un vel nereizi neesmu mainījis baterijas, un arī pele netiek slēgta ārā praktiski nekad!

    [img]https://i267.photobucket.com/albums/ii316/MoJaRs/41zbIZUCu3L.jpg[/img]

    #245607
    Toms
    Participant

    Tak ir lādējamās baterijas – nekadu problēmu.

    Variants par pulti man tomēr labāk patīk 🙂

    #245608
    tox3
    Participant

    Es arī esmu par peli, vislabāk arī ar visu klavieri. Un logitech optiskās peles patiešām diez gan maz baterijas rij.

    #245609
    nevertell
    Participant

    mo3, bildē tev ir paģopka.

    #245610
    _Mo3_
    Participant

    nevertell wrote:

    mo3, bildē tev ir paģopka.

    pats tu esi padjobka!

    #245611
    Creep
    Participant

    Ir lietota arī bezvadu pele. Pults ir sakarīgāks variants.

    P.S. Ieteiktu arī pie reizes XBMC novilkt pie reizes.

    #245612
    nevertell
    Participant

    XBMC vai Boxee.

    #245613
    Toms
    Participant

    Tiko abas programmas iztestēju. Sakarīgāka liekās XMBC.

    Tagad tikai jāsagaida vakar pasūtītā pults.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā