Alko cenas: Akcijas.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Alko cenas: Akcijas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149343
    Foxsk8
    Participant

    Vakar eju uz bodi un tavu brīnumu:

    Lāčplēsis Easy pa 0.19 Ls/gab – Veikals Beta uz Kalpaku ielas. “Lielā Beta”, vēl klāstā nāk SUN CIDER pa 39 sant, parasti uz kādi 80 maksā.

    Par to Lāčplēsis Easy pa 0.19 Ls/gab – sanāk ka alko maksā lētāk, nekā 0,5 dzeramais ūdens.

    P.S. Grābjam kamēr var un ir. 🙂 Varbūt vēl kādās bodēs ir kādas akcijas?

    #208204
    Jaunzems
    Participant

    Tas ir tikai Liepājā? Jo Juglā un Ä€dažos nekādu Betu te nemana… 🙁

    #208205
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kā jums liekas, Ventspilī ar tās akcijas varētu būt? Ja ir, tad jāiet pirkt. Cik vispār tam Easy procenti ir? 0,5%?

    #208206
    rajah
    Participant

    nav ar termiņa beigām tik?

    Džonij tev alu dzert ir kaitīgi.

    #208207
    Foxsk8
    Participant

    Termiņš bija uz 28 augustu. Dzert vēl var. Sidrs nedaudz skābens, bet pa tādu naudu es labāk dzeru sidru, nekā bamšļus (citiem dialektiem – Baterijas).

    Vispār mana recepte ir 2 – 3 sidri un 2 – 3 ali, neko vairāk pēc tam arī nevajadzēs, galvenais, neatejot no kases izdzert pirmo sidru un tad alu. Sidrs iedo pa galvu ātrāk, alus paildzina efektu. Š āda metode noder, ja gribi nedaudz patusēties un normāli mājās atgriezties pats uz savām kājām. Protams var paņēmt 2 bamšļus, apiņus, bet sekas – paņemsi 2 gribēsies vēl.

    #208208
    rajah
    Participant

    ak Dievs, nelaimīgie dzērāji….

    #208209
    samurajs
    Participant

    Mans krīzes favorīts – bamslis Līvu Pilzenes 2.3 L (!) fasējumā par 99 sant. Tirgo Kurzemes pagrabā “Cento”. Svaigs un labs, jo 1. partija šitāds.

    Rahaj – un tu nedzer, nepīpē, un sievietes nemīlē? nu tad nomirsi ar diagnozi “praktiski vesels” :D:D:D

    #208210
    shadowmen
    Participant

    dzonij vareji nemaz nekomentet so temu….pagaidi nju kad paaugsies un vismaz izskatisies pec tada,kas varetu izdzert kaut vienu alinju un aiziet pats majas….

    #208211
    samurajs
    Participant

    shadowmen wrote:

    dzonij vareji nemaz nekomentet so temu….pagaidi nju kad paaugsies un vismaz izskatisies pec tada,kas varetu izdzert kaut vienu alinju un aiziet pats majas….

    Džonijs mums kārtīgs – dzer un pīpā tikai mammas klātbūtnē. Un tētis kukuragā pec tam stiepj mājās 😀

    #208212
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Mans krīzes favorīts – bamslis Līvu Pilzenes 2.3 L (!) fasējumā par 99 sant. Tirgo Kurzemes pagrabā “Cento”. Svaigs un labs, jo 1. partija šitāds.

    Rahaj – un tu nedzer, nepīpē, un sievietes nemīlē? nu tad nomirsi ar diagnozi “praktiski vesels” :D:D:D


    nu par smēķēšanu varu teikt droši – 21 gads bija, kādu laiku pamēģināju, tākā man no tā ne silts ne auksts, drīzāk pretīgs dullums.

    dzert var tad ja nav ko darīt, bet pēdējos gadus man ir tik daudz ko darīt ka nekā nederīšana atkrīt. šad tad sanāk alus lietas, bet neesmu tāds cienītājs ka jādzer un jādzer. pietiek ar pudeli (no vienas jau autā neesmu, nevajag tā domāt) un miers.

    ai un par to trešo – nu vispār tas ir offtopiks un cita lieta, nevis alkohols un smēķi… 😀 😀 😀

    #208213
    ob1
    Participant

    rajah, tev ir paveicies – labi gēni. Vairumam atkarība iestājas ātri.

    #208214
    Foxsk8
    Participant

    Es tieši dzeru, kad daudz darba, vismaz pie alko sanāk izbrīvēt darba laiku 😀 Savādāk 7 dienas pa 24 bez alko nevar noraut. Smēķus velku tad, kad izdodās lietas un tad kad vajag padomāt nost no PC, vairāk tas jau iegājies procesā, nevis tā smēķa, nikotīna dēļ, bet gan pats process, varētu kaut vai ledenes uz balkonu zelēt 🙂

    #208215
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu nevarat pateikt, cik vispār tam Easy procenti ir? 0,5%? Nenormāli kārojas kautko alus veidīgu.

    #208216
    Jaunzems
    Participant

    lētais – ņem ulmanīti! 🙂

    #208217
    rajah
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    Nu nevarat pateikt, cik vispār tam Easy procenti ir? 0,5%? Nenormāli kārojas kautko alus veidīgu.


    cik tev vispār gadu ta?

    #208218
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    rajah, tev ir paveicies – labi gēni. Vairumam atkarība iestājas ātri.


    bērnībā jau atskatījos un izostījos dūmus un alkohola smakas no cita cilvēka, kurš diemžēl jau nav vairs šai saulē, vecumdienās jau tādas lietas bija mazāk, bet par vēlu….

    #208219
    aoma
    Participant

    B*e! Ta viš pats iet prom, ta viņu nobano, bet nekā – tut kak tut! Un ar aizvien muļķīgākiem komentiem. Bet sākumā likās tāds sakarīgs knauķis…

    #208220
    _Mo3_
    Participant

    nu bet tak ir visur jāiespamo 😀

    #208221
    Evers
    Participant

    Smēķēt nesmēķēju, esmu dzīvē iesūcis veselus 3 dūmus – nekā diža nebija, un tā arī vairāk neesmu(protams pasīvi gan diemžēl šad tad ir sanācis) . Iedzert gan nesmādēju arī krīzē – tik retāk sanāk. Stipros nedzeru, vajag uzdzeramo un ātri gāž gar zemi, baudas nekādas. Cieņā alutiņš, varbūt kāds džins – patīk Cēsu Džons, tik dārgs vells tāds. Stiprajiem dzērieniem un “Lētajam Džonijam” (kandža) labums tāds, ka nevajag tik bieži atliet. No tiem cik esmu dzēris – tekila tik patīk – nevajag uzdzeramo 😀 , lai gan ar dārgs prieks pēc velna.

    Man normas robežās ir reizi mēnesī zolīdi piedzerties – zolīdi domāts tā, ka var puslīdz ciešami paiet un kuņģa saturs nedomā iet ārā izkauties.

    #208222
    tox3
    Participant

    Beta vispār interesanti veikali ir gadījies redzēt 19% (!) alu pa 25 santīmiem puslitrā. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā