Sveiciens svētkos ^_^

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Sveiciens svētkos ^_^

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150304
    TokRa
    Participant

    Labrīt, biedri!

    Š odien izskatās ir dubulti svētki: vienlaikus pirmdiena un šī gada pirmā darba diena.

    Ar to visus arī apsveicu!

    :p

    #223561
    Kon
    Participant

    Angīna .. brīvdienas turpinās :/

    #223562
    samurajs
    Participant

    TokRa: laikam tu arī ej uz darbu kā uz svētkiem? [img]https://www.bildites.lv/images/sx85yjype875at5r3wx.gif[/img] Ak, laimīgā!

    #223563
    Wuu
    Participant

    Ak dievs, atkal jāstrādā 🙁

    #223564
    TokRa
    Participant

    Darba esamība vienmēr ir svētki.

    #223565
    daGrevis
    Participant

    TokRa wrote:

    Darba esamība vienmēr ir svētki.

    ++ 🙂

    #223566
    ob1
    Participant

    Protams, ka darbs ir svētki.

    Hmm, a kāpēc ir vispār jāiet uz darbu, ja tas nepatīk? Tad izvēlies darbu, kas patīk.

    #223567
    TokRa
    Participant

    Mans dzīves mērķis nav vis strādāt, bet labi dzīvot. Labai dzīvei vajag resursus, kas nopērkami par naudu, savukārt naudu var iegūt ar strādāšanu. Tāpēc arī strādāju. Būtu kaudze naudas, nestrādātu.

    Ļoti vienkārša filosofija.

    #223568
    ob1
    Participant

    Hmm, mana filozofija, savukārt, ir šāda:

    Man patīk mans darbs un daru to ar prieku. Un, tā kā par to man vēl maksā, tad dzīvei arī pietiek.

    Varētu teikt, ka mana dzīve ir viena vienīga izklaide.

    🙂

    #223569
    Wuu
    Participant

    Jā bet nākamā sērija no “Guli gultā līdz 12 rītā un visu dienu neko nedari” tik vasarā 🙁

    #223570
    Crow
    Participant

    Priecājos par jums, cienījamie…

    [img]https://bildites.lv/images/nzvsop9e9q1tpwae25nd.jpg[/img]

    #223571
    Evers
    Participant

    Ko?? Kas tie par variantiem?

    Pamodiniet piektdien.

    [spoil][img]https://msp228.photobucket.com/albums/ee170/xxCountryChick95xx/444d453a14b574e.gif[/img][/spoil]

    ob1 wrote:

    Protams, ka darbs ir svētki.

    Hmm, a kāpēc ir vispār jāiet uz darbu, ja tas nepatīk? Tad izvēlies darbu, kas patīk.

    Izvēles nav nekādas, es itkā daru darbu par ko laikā, kad bij jāizvēlās par ko kļūt, domāju tā, ka tas būs kautkas super, dzīves aicinājums. Bet, godīgi sakot, it administratora darbs man riebjas, labāk lai tas paliek hobija līmenī un darīt ko citu, kautvai svaigā gaisā, slodze nav maza un relaksēties tik ar pudeli vairs sanāk, tikai tagad tas ir vienīgais darbs, un vispār šais laikos, tas, ka atradu tādu robu, bija tīrā cūkas laime – protams caur pazīšanos, citādi nekā. Pirms tam strādāju visneiedomājamākos bezdarbnieku darbus (skursteņlauķis, trimmera operātors, sauso tualešu meistars utt..) par kapeikām, alga ta maza, bet toties kompānija laba un uz darbu gāju ar prieku. Vispār par bezdarbnieku būt ir forši, ar nosacījumu, ka ir vasara, dzīvo laukos, un gadās kāda halturka aliņam, un tad tik aidā, ričukam mugurā, aliņu padusē, un min tik kautkur 😀

    Bet tā piekrītu Tokras filozofijai. Bet vislabāk ir strādāt darbu, kas ir sirdsdarbs, un ko darīt var ar patiesu prieku un smaidu sejā, es tādu atradis neesmu.

    #223572
    ob1
    Participant

    Fragments no programmētāju rīta lūgšanas:

    Un pasargi dievs mūs no adminiem, kas savu darbu dara ar nepatiku;

    Enter!

    P.S. Ceru, ka tu nestrādā slimnīcā…

    #223573
    Evers
    Participant

    Par laimi ne, viena mērkaķu paviljona (Saeimas) radītajā novada pašvaldībā. Par novadu apvienošanu runājot – pats redzu – ietaupījuma nav pilnīgi nekāda, tēriņi ir vienkārši milzīgi, arī pa IT līniju. Papildus vēl benzīna laistīšana un mašīnas laušana, ja jānokļūst no domes līdz tālākajam pagastam – 50 km pa draņķīgu zeminieku vienā virzienā. Daudzi mērkaķi uz to labi nopelna, kārtējais pierādījums par mafiju valdībā.

    #223574
    Crow
    Participant

    No savas salīdzinoši ļoti mazās admina pieredzes saku, ka adminu rīta lūgšana sākas un beidzas ar vārdiem:

    Un pasargā mūs no tupiem jūzeriem, kā arī mēs piedodam tupiem programmētājiem.

    reboot 😀

    #223575
    ob1
    Participant

    Evers, novadu apvienošana dod lielu ietaupījumu. Sevišķi jau IT jomā. Hmm, ja vien admins kaut cik rubī…

    😀

    #223576
    ob1
    Participant

    Crow, kā tad tā? Tupi useri tak ir adminu dienišķā maize…

    😀

    #223577
    Evers
    Participant

    ob1, teorētiski jā, praksē ir pavisam savādāk.

    #223578
    ob1
    Participant

    Tad jau jūsu pašvaldībā zagļi/idioti tikuši pie teikšanas…

    🙁

    #223579
    Evers
    Participant

    Vistrakākais ir lielie attālumi (Man vienam vien tie ir 100 Ls mēnesī kā minimums, kas notiek ka to parēķina uz visiem, jo visiem darbiniekiem jau jābrauc pa novadu, vairāk vai mazāk), bij pagastiņi, bij piestrādātājs uz pusslodzi, kas kautko pačekoja, nopirka ko vajadzēja, sataisīja. Un kilometri praktiski nekādi. Tagad arī visādas reorganizācijas, deputātu plēšanās, pārvākšanās no viena kantora uz otru, tas ar prasa savu, tīkla kabelī vien kas aizgājis varētu veselu mērkaķu paviljonu pakārt ka nav ko redzēt 😀 . Drukājamie apjomi arī tikai pieaug, prasās jaunas programmas lai varētu labāk pārvaldīt lielo apjomu. Š tatu samazināšana nekāda, ja kādu atlaiž, divi vietā citā instancē 😀 . Un kas notiks kad vairs nebūs pūlis ar simtniekiem, kas daudz melno darbu padara?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā